Средство против комари и кърлежи?

  • 18 708
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 327
Слънцезащитно ползвам Мустела30 от 2рия месец, а аз комари има машинки с ултразвук и се слага в някое джобче на количката. Още не знам дали има ефект обаче.

# 91
  • Мнения: 117
Защо машинката за комари трябва да работи цяла нощ. Тя ги омаломощава след 10 мин. и до 30 мин са умрели. Дори и да стои отворен прозорец, достатъчно е да има мрежа, напълно безсмислено е апарата да работи цяла нощ, все едно да си включите ароматизатор на сутринта естествено да боли глава.

# 92
  • Мнения: 4 970
Има машинки без таблетки или химикал, със звук (не се регистрира от човешкия слух).
Точно от Джъмбо си купих даже две такива Grinning.Още не съм ги тествала, ама то и още няма комари при нас Thinking.Днао да действат.А и в комбинация с  мрежите против комари- надявам се да нямаме проблеми Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 107
AUTAN  Peace

# 94
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
....... Мажа я с лекарството .......

Yulichka, а какво лекарство ви предписаха?

# 95
  • Мнения: 9 973
и аз все още мисля какво да взема

# 96
  • Мнения: 1 031
Autan Junior Peace

# 97
  • Мнения: 1 165
С машинките на Райд. Но, ако детето е малко е по-добре да се вземат от машинките на Чико, който отблъскват комарите с ултразвук.

# 98
  • Мнения: 1 165
Момичета, кажете от кой продукт против комари сте доволни? Става въпрос за тези  ,с който се мажат децата и осигуряват защита навън. Спрей, крем-какво да взема? На коя марка да се доверя? А има ли и продукти, който са против кърлежи?Искам и такъв да взема, защото малката я ухапа кърлеж преди две седмици и сега ми се изправя коста като я видя  заровена в пясъчниците и тревите Tired

# 99
  • Мнения: 1 031
Навсякъде сме с комарници и досега не сме имали проблеми с комари вече 3 години.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз си взех на Чико преносимата машинка против комари. За сега в къщи все още няма комари, но за сметка на това в Южния парк какво е. ....  ooooh! Дано да работи!  Praynig

# 101
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Големият ми син съм го пръскала с Аутан. Много съм доволна от него. Но за кърлежи не знам какво да те посъветвам. Досеа не съм се сблъсквала с тях.

# 102
  • София
  • Мнения: 7 149
Използвам OFF  и  Аутан, да чукна на дърво не сме имали проблем.

# 103
  • Мнения: 310
Аутан  и мисля че става и за кърлежи 

# 104
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз взех гелче на чико против комари, но още не съм пробвала!

Общи условия

Активация на акаунт