Пране на килими!

  • 33 434
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 248
Ok за рейнбола го разбрахме, явно го предлагаш защото го имаш и си търсиш клиенти. Няма лошо   Wink. Дали и аз да не си направя реклама  Sunglasses
А за барата - освен трудната час има и приятна - докато съхнат килимите -барбекю, цопане във водата, игри с децата - поне на мен такива са ми спомените от детството. И накрая хем си свършил работа, хем си си изкарал приятно.

# 16
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Ok за рейнбола го разбрахме, явно го предлагаш защото го имаш и си търсиш клиенти. Няма лошо   Wink. Дали и аз да не си направя реклама  Sunglasses
А за барата - освен трудната час има и приятна - докато съхнат килимите -барбекю, цопане във водата, игри с децата - поне на мен такива са ми спомените от детството. И накрая хем си свършил работа, хем си си изкарал приятно.

много точно си написала и за рейнбола и за барата.  Peace

# 17
  • Мнения: 35
Хм, не е точно така. Един цопа, друг търка като побъркан. Исках да ви споделя опита си, но явно не се разбира. Щом това за вас са готини спомени. От сърце ви желая, колкото се може повече такива.

# 18
  • София
  • Мнения: 248
Момиче, никой не е казал, че е лесно. Но и с машинката губиш време и прилагаш сила - някаква. А ако ти не можеш да организираш домашните да ти помагат и после заедно да се забавлявате  Rolling Eyes проблемът не е в нашият телевизор.
Лека вечер и готини спомени.

# 19
  • Мнения: 35
 Laughing Laughing Laughing Laughing. Благодаря за съвета. Ще се опитам да си поправя грешката в нашия телевизор и още тази седмица ще се натоваря като планинска коза с килими и пътеки... а да, и ще строя цялото семейство да пере. Който е най-усърден, за награда, ще му дам да изпере китеника подарък от мамини. #Crazy #Crazy #Crazy
Може и да стане, но не в тоя живот.
Считаме себе си за съвременен и модерен човек и предпочитам да използваме ниви технологии.А в този форум всеки споделя, както и търси решения на възникнали проблеми. Ето защо споделям опита си. Не ме укорявай за това. Разбрахме, че явно рекламираш някаква бара, или както там се казва. Името поне няма ли да напишеш Laughing Laughing

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Миналата година получих в наследство котленски килим.Какъв тип почистване бихте ми препоръчали?

# 21
  • Мнения: 1
Бихте ли ми дали координати на барите? Искам да изпера две големи вълнени одеяла. Благодаря предварително Simple Smile

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз го занесох на автомивка.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз го занесох на автомивка.

Разбира се. Какво умувате- бари, Рейнбоу... Едното много трудоемко( въпреки организираните забавления, които лично на мен не биха ми харесали толкова, като ми тежат три килима за пране, но това е друга тема), другото- скъпо( предполагам).
На автомивката ги перат за без пари. Много пъти сме носили килими, нямам забележки към качеството на изпиране.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм доволна ка изпират килимите на автомивка. Нито се е променило нещо в качеството.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте,
и аз да се включа в темата. Simple Smile
Миналата събота намерих едни момчета в интернет и килимите на баба ми станаха, като нови. Grinning И аз доволна и тя доволна. Дойдоха, взеха ги от вкъщи и ни ги върнаха след 3 дни. Иначе трябваше аз да се чудя до автомивка да ги нося. Sad А и услугата беше за без пари- 1,50лв. на кв.метър. Някой ако иска да ги ползва - 0896 879 768 - силно ги препоръчвам Grinning.
  bouquet

# 26
  • у нас
  • Мнения: 5 716
изпрахме си и тази година килимите на бара. Направихме си и пикник там. Изкарахме много хубаво. А забравих да спомена, че дойдоха около 30-тина чужденци, които ги водят на барата като атракция. Бяха много доволни.  Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Миналата година получих в наследство котленски килим.Какъв тип почистване бихте ми препоръчали?

Автомивка. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
На автомивка,аз ходих в една на Младост 2,взимат по 3лв на кв.м.

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз реших проблема, като ги занесохме на автомивка. Добре, че използвахме големите горещини.

Общи условия

Активация на акаунт