Как давате киселото мляко?

  • 3 704
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
Кисело мляко давам само Бор Чвор 3.6%, отворената вече кофичка,съхранявам в хладилник,вадя го малко по-рано за да не е студено,никога не го топля. Sick, давам го с бисквита или плод!

# 16
  • Мнения: 2 908
Никога не съм разреждала-само с лъжичка.Само 3.6% давам и давах.Топля,като изваждам известно време преди това от хладилника-това е.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Благодаря на всички! Hug Hug Hug

# 18
az go razrejdax  50na50

аз го разреждах 50на50

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 14:33 от Vivi

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз дава плодово кисело мляко с бисвити за следобедна закуска-вадя го от хладилника 2 часа по-рано  Peace

# 20
  • Мнения: 5 026
Давам Бор чвор 3,6. Отварям кофичката и остатъка съхранявам в хладилника. Преди да му давам пак, го оставям на стахна Т.

# 21
Здравейте.Аз от 2 дни давам на малката кисело мляко,по съвет на лекар<всички ам пробвахме и не наддава>Та затова минахме на кисело.Но доки ми каза да давам първо на баба 1,5% като го разреждам 2/3>Незнам като Ви чета ми се струва,че 1,5 е мн.ниска масленост.Дали мога да давам по висока например 3,6%?

# 22
  • Мнения: 6 029
На бебета се дава пълномаслено мляко - 3,6%.

# 23
  • Anywhere
  • Мнения: 1 092
Аз давам от 6-ти месец. Купувам Равдин 2%, защото според педиатъра ни няма нужда от мляко с по-висока масленост! сега се чудя защо всички дават 3,6 %? Разреждам 3:1 с водичка. топля на водна баня до стайна t или ако се чува рев от глад в МВ за 5- 10 сек. Откакто е на кисело мляко расте по- бързо и никога не сме имали каквито и да било проблеми ! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 441
съхранявам в хладилника ,вадя преди това да се стопли до стайна температура..слагам бисквитка..давам Елена 3.6%
  Давам от време на време за следобедна закуска Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 1 745
  bouquet

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 12:44 от pebs

# 26
  • Мнения: 814
Можеш спокойно да си даваш кисело мляко, но опитай да продължиш и с АМ (поне аз така мисля ).
Киселото мляко е хубаво да бъде пълномаслено, за марки вече съм малко объркана - каквото си избереш (аз купувам Верея, На баба, Ханско, Банон Баланс, БИО-кисело мляко - от високите %-ти). Аз никога не го давам направо от хладилника, а го изваждам предварително (поне да не е ледено). Друг вариант е на топлата вода (ако не е отворена кофичката). Но не се топли в печка или микровълнова  Peace   

# 27
  • Мнения: 149
Аз го давам с лъжичка,с шише така и не пожела.Някой път с бисквити.Давам Верея,Млечен път.Само гледам да е с по малък процент масленост

# 28
  • Мнения: 9 973
Аз давам от 6-ти месец.  Разреждам 3:1 с водичка. топля на водна баня до стайна t или ако се чува рев от глад в МВ за 5- 10 сек. Откакто е на кисело мляко расте по- бързо и никога не сме имали каквито и да било проблеми ! Simple Smile
Peace давам и с бисквити за закуска(сутрешна или следобедна)

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 156
от няколко дни му давам Кисело мляко. Купувам Борчвор 2%. Чувала съм,че за бебетата не е добре да е много маслено.
разреждам горе долу-1:2. С  топла вода, студено не давам

Общи условия

Активация на акаунт