БЕБЕТА ЮНИ 33 :)

  • 13 724
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 639
Добро утро!   bouquet
Днес го пишем дъждовно!
Милото ми се прибра вчера следобяда - с цял ден закъснение! Щях много да му се карам, но му се размина. Важното е, че е при мен  Wink
По обяд ще си изпращам племенника и мама да си ходят в родното ми градче... Миличкото - всеки ден го водихме на някое ново местенце "там където гледат деца", както се изрази той (детски парти център), и го връщахме като пребито - голяма игра падаше!  Simple Smile
Тази или утре вечер мисля да поканя братовчед ми с неговата половинка на вечеря, та да споделят малко инфо относно раждането й преди 2 год. в АГКомплекс-а (а имам и задни мисли - да вземат да кажат, че им е излязло колкото едно раждане в Ескулап /1000лв./, което си е факт!, а то си е до нас и май все повече ми се иска да родя там...)
И такива ми ти работи  Blush Та днес милото ако е на кеф ще играем цял ден карти (нали е дъждовно  Laughing) и ще минем да вземем отнякъде храна за в нас (каза да не готвя, пък и аз не горя от желание  Embarassed)
Хубав ден на всички   bouquet
За болежки няма да се оплаквам, не че нямам, ама няма смисъл да ви товаря bouquet

# 211
  • Мнения: 279
Dobro utro! Sujalqvam za latinicata-za pruv pat mi e Blush
katenze нали и ти ще раждаш секцио,а ако не ме лъже паметта,което не е изключено имайки предвид факта,че съм бременна  Mr. Green ,твоят  хемоглобин беше също нисък,на теб какво ти казаха за раждането с нисък хемоглобин и колко е твоя  Thinking
Hemoglobina mi se vdigna sled kato mi vlivaha venozno Wink Sega e 125 i mislq che e dobre.
Veri, mersi za linkovete, shte ima kakvo da pravq sega Hug
Оправиха ми бегетоо...
Само да кажа за коластрата, че не се притеснявам, че нямам, а просто ми е интересно при вас как е Wink

# 212
  • Мнения: 389
Хайде на отчет  Grinning.
В петък бях на видеозон и момата е цели 2 килограма и 380 грама  Party Mr. Green. С главичката надолу и отговаря на 35-та седмица, т.е върви с една седмица напред миличката  Grinning. Много съм щастлива, че вече сме над 2 килца  Party.

Имам чувството, че корема ми от няколко дена започна да се смъква, сигурно си е време вече  newsm78.

# 213
  • Мнения: 23
Здравейте и от нас  Grinning с бебо   bouquet
Аз и преди бях писала за коластрата, че по време на първата ми бременност ми изтичаше по страшно много коластра - все си ходех мокра  Embarassed, а този път въобще нямам  newsm78. Само като стисна по няколко капчици и то само от едната гърда  newsm78. Но това не е критерии за наличието на кърма след раждането.  Peace
Да ви се похваля - вчера бяхме на екскурзия до Гърция newsm68 - прекарахме си много готино, дори още ме държи веселото настроение,  newsm44въпреки лошото време тук.  Също така минахме през магазин Джъмбо в Кавала и си донапазарувах за бебо - сега мога да кажа, че съм почти готова с покупките.  smile3521
Купихме - количка, столчето за кола и още сумати дреболии - дрешки и обувчици. Също така си купих и две стъклени шишета на NUK, а освен тях имам и от тези на д-р Браун с тръбичките.
 Е нахвалих ви се - ще пусна и малко снимки в албумчето - / хипопотамски снимки  Embarassed/
Лек и усмихнат ден на всички  Kissing Heart

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 12:59 от galika81

# 214
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!
Сглобяват ми гардероба. Ужасссссссссс  Crazy! Не знам за кой път свалят огромните плъзгащи се врати. Дано да стане най-накрая и повече в този магазин няма да стъпя  #2gunfire! Нали ми отказаха да го глобят сега съм повикала друга фирма да го направи, ама онези ще ми осребрят фактурата. Няма да им се размине  Wink!
А днес трябваше да се разхождам с  offioly, ама аз се отказах заради гардероба. Дано поне утре времето да е хубаво и да се разходим и да си постоим на слънчице  Peace!

И аз нямам коластра, ама аз още пия лекарства за понижаване нивата на Пролактина. Като ги спра до дни ще разберем  Peace!

Уф, много ме боли гърба  Sad! Някъде между плешките и гръбначния стълб. И повече ме боли от ляво. Хваща ме параноята, че може да идва от сърцето или ........и аз не знам  Blush!

# 215
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен...
Тук в Пасарел е слънчево и не е валяло въобще  Grinning Дано така да продължава Praynig

И аз нямам коластра ,проверявам постонно,но явно ще е след раждането Sad  забелязвам , че много ми се белят зърната и ми е много неприятно ...
Да ви се оплача вчера ми дойдоха 10 човека на гости и с изключение на двама, другите не си свалиха обувките, макар че деликатно им бях оставила чехли пред вратата  smile3512
При все това едната мацка влезе и ми каза ''Решихме да не се събуваме, нали е сухо вече навън няма да ти изцапаме''  Shocked

Незнам какво трябва да направя вече... Много добре знаят ,че си лежа по земята и ,че не обичам да ми се влиза с обувки  ooooh! Трябва ли да обяснявам ,че ще раждам всеки момент и че след готвенето и миенето можеха поне лъскането на пода да ми спестят  smile3516  Само да се роди беба ... ще върна някой нахалник ...
Аз обичам да шаря боса в къщи, искам да ми е чисто ... пък и беба като пролази няма да лази в на хората подметките  Close 

Извиняваите ,че ви се оплаквам ,ама...Crazy
Днес има концерт на Дзукеро, така ми се ходеше  Mr. Green ама пуста тумба как тежи Laughing

# 216
  • варна
  • Мнения: 256
Привет и от мен Flutter
и аз скоро не съм се разписвала, но си чета "пресата" Whistling
Виждам че си говорите за коластрата....аз в 6 и 7 месец имах такова животно Rolling Eyes....дори бях стигнала до там, че ходех с подплънки за кърмачки понеже си пожълтих сутиените ooooh!...обаче странно в 8мия ми спря...но ми казаха че не е притеснително...нито че щом съм имала че ще имам след раждането кърма или обратното Hug
А да ви питам - до къде стигнахте с педиатрите...не е ли време вече и това да се избира newsm78
Ако някоя мама от Варна е запозната - ще съм и много благодарна да ме насочи към някой...че не съм родом от тук и нямам никаква идея кои са Peace и кои не са Laughing

# 217
  • Мнения: 92
margarete, как така не им се скара на тези гости. Аз веднага щях да ги върна до вратата за чехли, или още със посрещането да ги инструктирам, ето ви чехли!!!!

Привет и на другите тумбачета. Аз нещо не се задържам пред компа. и не успявам да прочитам редовно темата, но се интересувам за коластрата.
Аз нямам никаква, дори и признаци за коластра нямам. Трябвам да питам мама какво е било положението при нея?
В понеделник ще ходя на ЖК и ще има новини. Иначе всичко при нас е сега добре, до никъде съм със покупките, и имам още 2 изпита  Simple Smile

# 218
  • Мнения: 3 743
Майченце, ти в кой квартал живееш във Варна? Аз другата седмица мисля да мина през личната лекарка (тя е и педиатър) и да я помолим тя да ни бъде педиатър. Наблизо ни е /5 мин от нас и двата кабинета/, пък ще ходим и на частно, ако не сме доволни.

ana_vandala, ти в Окръжна ли щеше да раждаш? Имаш вече някоя уговорка? Можеш и на ЛС да ми пишеш, ако искаш. 

# 219
  • Мнения: 506
Това за Майченце http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281941.0;all - Педиатрите във Варна 2. Има и тема 1, но тук е систематизирана информацията.
Сега се сетих къде съм те виждала, преди две седмици излизахте с мъжа ти от Метро и сега като видях снимката зацепих.
Генева2008, разкошно е станало в апартамента. Поздравления.
ДАри75, не се вързвай на свекито и всички, които те ядосват. Ох, като те чета с тези плъзгащи врати на гардероба и се отчайвам, тези дни ще ходим да поръчваме и ние, че сме на фаза ремонти и ние.
Галика81, чакаме снимчици и от теб.
Маргарете, другия път им връчи един парцал, ама ха.
Исках и още да пиша, ама ме дърпат от компа. После пак.

# 220
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718

Днес има концерт на Дзукеро, така ми се ходеше  Mr. Green ама пуста тумба как тежи Laughing


Аз пък искам да ходя на Металика, ама май няма да ме бъде пак  Crazy! Преди 10-12 години като идваха аз нямах пари за билет и за пътуването. Бях беден, работещ студент  Mr. Green!

# 221
  • Мнения: 24
Здравейте Simple Smile
Аз три дни имах гости и нямах мн вреем за форума Simple Smile
И днес ги изпратих да си ходят . И от преумора ли от какво ,ме боли вси4ко.Вси4ки кокали и кости,направо не мога да дишам вече Sad.  И тая кашлица н еминава,но аз по принцип всяка пролет си кашлям така и се 4удя дали н ее някоя алергия към дърветата  newsm78 .Мисля в сряда да посетя личния лекар ,пък да видим какво ще каже.
Лека вечер

# 222
  • Мнения: 616
Уф, много ме боли гърба  Sad! Някъде между плешките и гръбначния стълб. И повече ме боли от ляво. Хваща ме параноята, че може да идва от сърцето или ........и аз не знам  Blush!

Мен на същото място ме боли, ама от дясно. Явно не е свързано с вътрешните органи  Peace
Нямам и капка коластра аз, само един единствен път имах едно като жълта коричка, (по-скоро изглеждаше като засъхнала кир) по зърната, и предполагам че е имало някоя капка тогава  newsm78 Но хич не се тревожа. Надявам се да си потече каквото трябва, когато трябва Wink

Хайде чао, че да не почна да мрънкам за свекитата, че ще стане страшно  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 130
Здравейте   bouquet  форума  е празен, което  означава че всички са се  отдали на почивка  Simple Smile  ние с мъжа ми се разходихме до ранния следобяд  и  оползотворихме  слънчевият полуден.
Купихме някои неща като чаршавчета, пелени, хавлийки и малко дрешки и се чудя има ли проблем да се пуснат на пералнята с  бебешки прах или е по добре на ръка  newsm78  Наистина , че това  е лично решение, но вие как мислите.
Скоро никой не  е слагал снимки на покупките за бебо, включително  и  аз  Embarassed , но ще снимам всичко  и ще се похваля  newsm10
Отивам да хапна и после може пак да се включа ако ми хрумне нещо.

# 224
  • Мнения: 5 713
се чудя има ли проблем да се пуснат на пералнята с  бебешки прах или е по добре на ръка  newsm78  Наистина , че това  е лично решение, но вие как мислите.
В пералнята. Нямам време и нерви да пера на ръка.

Общи условия

Активация на акаунт