суеверия - помогнете

  • 3 956
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Не се връзвай,ако знаеш колко неща ще ти чуят ушите още ooooh!

И ако тръгнеш всичко да изпълняваш Crazy

# 16
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не вярвам на такива суеверия , нашето легло го купихме , когато бях в началото на 8 месец и веднага си го сглобихме . Да не говорим , че и дрешките бях изпрала и изгладила и само чакахме беба.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 477
Ние бяхме купили всичко предварително-легло също....беше сглобено,постелено и само чакахме бебчо  Peace
И ние така.Не се тормози от подобни бабини деветини...Леко раждане...  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 39 765
Не се тормози от тези суеверия. Нашето бебе ще спи в бебешкото легло на кака си, което си е в стаята, сглобено от 7г и нещо Simple Smile
Даже като го купувахме го купихме сглобено.

# 19
  • Мнения: 236
Ама въобще не им се връзвай на приказките. Пълно е с хора, които си нямат друга работа и само плашат майките. Слагайте си леглото, купете си дрешки, количка, биберони и т.н. Сега е времето. После като родиш и да искаш няма да можеш. Пожелавам ти леко раждане и здраво и красиво бебче!

# 20
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Виж какво, ако ТИ вярваш във суеверия следвай сърцето си - защото ако вкарате леглото в стаята ще се притесняваш, а това ще се отрази зле на бебчето.
Ако ДРУГИТЕ те натискат заради техните суеверия - не ги слушай и си подреди стаичката още сега и въобще не си го слагай на сърцето.  Hug

# 21
  • Мнения: X
Е, то по тази логика вторите деца живи да ги ожалиш - и леглата им сглобени и дрехите им купени.....пък, като те е било страх от суеверия защо изобщо си тръгнала да пазаруваш?

# 22
  • Мнения: 3 500
Сложете легълцето в детската стая или спалнята, тоест там където сте предвидили да бъде и въобще не си натоварвай мозъка с глупости и тъпи суеверия. Сглобихме легълцето когато бях в 8 месец, имам живо и здраво момиченце. Стига с тия суеверни глупости!

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 250
И аз много се чудех дали да вярвам в тези суеверия.Но в неделя с таткото бяхме три часа на пазар и сме напазарували всичко за бебка ( беше просто неописуемо вълнение  Hug ). Останаха малко неща да се купуват. При нас нещата още не са сглобени по простата причина че сме в ремонт. Но като оправиме спалнята веднага ще си подредя всичко за очакваното бебче Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 197
Леглото на бебето ни беше готово и на мястото си в нашата стая месец преди да родя.Хората си правят цели детски стаи,още преди да е родено детето и не е някакъв проблем.Суеверията вече са отживелица,не сме длъжни да им робуваме в 21 век. Peace
Лека бременост и раждане

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
и със синът ми и сега леглото си е готово още от 7-8 месец.Дрехите изпрани, изгладени и подредени , всичко накупени и изобщо не се притеснявам от суеверия.Божа работа е всичко та ще става каквото има да става Peace

# 26
  • Мнения: 3 634
Купете голяма плюшена играчка и я сложете "да пази" леглото докато дойде бебето. Така няма да ти е тъпо да гледаш празно креватче.  Hug
Най-хубавият момент за мен като се прибрах беше, че предварително дрехите на бебо бях изгладила и подредила. Имах всичко и можех да не излизам 1 месец от вкъщи.  Като гледам сега какво купуват бабите без да са ме питали си мисля, че доста нерви щях да похабя тогава.  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 44 120
Айде стига глупости...ако ще ги спазвате тези безумици не купувайте НИЩО докато не се роди бебето, ако ли не - въобще не мисли за такива неща, а се наслаждавай на пупките си.

# 28
  • Мнения: 575
по-възрастни хора ни казаха, че не трябва да внасяме легло за бебе в къщи, след като то още не се е родило.Сега се чудим какво да правим и къде да го слагаме. Освен това не ни дават и да го разглобим - било на лошо. ПОМАГАЙТЕ!!!

С какво да помогнем, да го взема у нас ли Grinning

# 29
  • Мнения: 161
Не ги слушай тия глупости,
направо побеснявам като вземат да ми ги разправят тия бабини деветини
моя термин е на 07.07  и свекито разправя като идеш да раждаш всичко ше нагласим
и да си знаят още от сега че няма да стане тяхното Laughing
отидох и си купихме кошара онзи ден и я стовариш в къщи
другата седмица тръгваме и за другите необходими неща 

Общи условия

Активация на акаунт