суеверия - помогнете

  • 3 965
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 092
Абе глупости ! Да ви е живо и здраво бебето ! Хич не си вкарвай подобни мисли в главата .

# 61
  • София
  • Мнения: 10 378
Свеки, а уж е интелигентна жена, в началото се пробва да ми пробута някакви предложения подобни. Ама я заведох по магазините с мен, ех, как й хареса на тази жена да пазарува за бъдещето внуче, то досега продължава... Mr. Green

# 62
  • Мнения: 274
И ние си бяхме купили всичко предварително и не сме се притеснявали от суеверия,по добре предварително защото после не винаги си в състояние да обикаляш по магазините.

# 63
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ние бяхме купили всичко предварително-легло също....беше сглобено,постелено и само чакахме бебчо  Peace
и ние, даже и дрешките, коритцето, памперсите... всичко!
Вярвай ми като родиш е много по-трудно да обикаляш и избираш, дори невъзможно ...

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Ние бяхме купили всичко предварително-легло също....беше сглобено,постелено и само чакахме бебчо  Peace
и ние, даже и дрешките, коритцето, памперсите... всичко!
Вярвай ми като родиш е много по-трудно да обикаляш и избираш, дори невъзможно ...

Peace Напълно съм съгласна.Аз също си бях взела количката, кошарата всичко предварително.Дрехите ми бяха изгладени и подредени, а бе всичко си беше готово за бебо

# 65
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Момиче гледай си рахата и не се връзвай на бабини деветини.  Peace

# 66
  • Мнения: 1 428
Това са глупави суеверия  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 1 735
Не им обръщай внимание на глупостите още от сега,че като се роди и бебчето доста съвети/безумия в повечето случаи/ ще отнесеш.Покажи им,че ти си майка и каквото се отнася до детето ти е ТВОЯ РАБОТА,а не ТЯХНА.Това сега май е само СТАРТА!Дано не съм права!Живо и здраво бебче!  ylinfant

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Що им вярваш на глупостите  Rolling Eyes . Прибирайте си легълцето в къщи и хич да не ви пука. Няма страшно. Понякога чак ме хваща яд като прочета нещо подобно. Тези близки, вместо да помагат, правят точно обратното.  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 666
Ако постоянно си мислиш че нещо лошо може да се случи ще го предизвикаш и леглото няма да има нищо общо. Хич не се замисляйте над глупавите суеверия, внесете си леглото в къщи на пук на всички. Аз колко пъти разглобих и сглобих моето бебешко легло докато му се нарадвам, а ей го какъв юнак си имам.

# 70
  • Мнения: 1 080
Абе - тия хора ще престанат ли да плашат майките
Туй шяло да стане, онуй щяло да стане
Само да има да се притесняват бременните
Да им изсъхнат мъ..те на такива   #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 71
  • Мнения: 96
Много хубаво сте направили, че се подготвяте по-рано за бебето. Аз бях избрала всичко по магазините и бях обяснила на мъжа ми къде какво съм харесала, та като се роди бебо да ходи да купува. Имах му доверие, че ще изпълни всички поръчки. И не че не ги изпълни, ама вместо да е при мен и бебо по-често в болницата, че бях със секцио, той обикаляше като смахнат по магазините и мъкнеше торби с покупки, които трябваше и да ги подрежда в детската стая. После съжалявах, че съм се подвела по такива простотии бабешки, ама вече беше късно. Само 2-3 комлекта дрешки му бяхме взели предваително и комплекта за изписване, одеалце и това е. И то даже свекито ги съхраняваше, че да не са у нас...а, бе простотии колкото щеш.
Да ти се роди живо и здраво детенцето! Зарежи суеверията!

# 72
  • Мнения: 1 091
Не вярвам на такива суеверия.Купих си всичко предварително.Още не ми личеше корема като си купихме втората кошара.Всичко си накупих предварително.Включително и памперсите.Дрешките ги изпрахи изгладих и ги прибрах в предварително купения шкаф ,които си беше само за него.Даже шишетата му ги изварих за всеки случай.То и за постригването казват ,че ако се подстрижеш ще му отрежеш чурката , аз се подстригах още втория месец от бременноста пак излезе момче.Така ,че наслаждавай се на бременноста си и бъди щастлива с таткото.А бебчо дай Боже живо и здраво бебенце.Пожелавам ти най-красивото бебе на света.  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 195
Не се натоварвайте с глупости.
Сложете си леглото у дома и щастливо си чакайте бебето.
Не винаги е уместно да се слушат "по-възрастните" хора.
Суеверията са напълно ненужни.
По-добре се откажете да вярвате в такива неща навреме, защото като се роди бебето, ще ви се завие свят, ако решите да следвате всички сътворени суеврия и щуротии.
това е и моето мнение  Peace
аман от суеверия

# 74
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Не се връзвай,ако знаеш колко неща ще ти чуят ушите още ooooh!

И ако тръгнеш всичко да изпълняваш Crazy
Peace

Общи условия

Активация на акаунт