Най -после да си купя свестни препарати за чистене!-2

  • 231 315
  • 816
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 290
от кого за Бургас мога да си купя пастата на Дионис ???

# 16
  • Мнения: 8 999
Да споделя опит - заразена от рекламата на препаратите на Дионис, си купих един универсален гел и, честно казано, не намирам никаква разлика в начина на измиване с този гел и всички останали препарати, които ползвам. Ароматът му е много натрапчив и го ползвам рядко /ако всички останали запаси са се изчерпали/ - просто като резервен вариант.

# 17
  • Мнения: 1 897
Запис. Mr. Green
Дразнещо е това 'запис'-знам, но скоро ми предстои кардинално почистване и излъскване на дома, така че темата ще ми е много полезна.

# 18
  • Мнения: 1 477
И аз запис  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 875
За под - Доместос и мr Пропър.
За банята - WC Intense и Mr Muscle bathroom.
За кухненските плотове - Mr Muscle kitchen и едно немско - Universal Kuchen-Reiniger пише на него, всичко почиства, вкл. и котлони.
Иноксовите неща вкл. мивката в кухнята - Mr Muscolo за инокс /идея нямам защо е написано по различен начин, от надписите на препаратите за баня и кухня/
За прозорци, огледала - Frosh със спирт или Meglio crystal clean /хубаво мирише/.
За мебели - Пронто. Дървени покрития - Opti на Henkel.
За дамаски - Astonish shampoo и Astonish fabric.
За петна по дрехи - Astonish stain.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 443
Да споделя за Дионис и Амуей. Понеже свеки е била и е дистрибутор следователно има яко реклама и зарибяване  Rolling Eyes Ами аз не съм особено възхитена нито от прословутия Лок, нито от аналога му в Дионис - Ток  Joy hahaha Още повече, че свекъра ми си търка зъбите с абразивната паста. Как не го е страх да не си направи нещо??  Thinking
На Дионис санитарния гел мие много добре плочките и наслоения варовик около душа в банята го сваля без търкане. НО много смърди и не прави филм върху повърхността на плочката. Резултата е много смрад, изчиствам и след 3 дни плочките са едни лигави гадни. Досега не ми се е случвало с обикновените препарати  #Cussing out

# 21
Да споделя за Дионис и Амуей. Понеже свеки е била и е дистрибутор следователно има яко реклама и зарибяване  Rolling Eyes Ами аз не съм особено възхитена нито от прословутия Лок, нито от аналога му в Дионис - Ток  Joy hahaha Още повече, че свекъра ми си търка зъбите с абразивната паста. Как не го е страх да не си направи нещо??  Thinking
На Дионис санитарния гел мие много добре плочките и наслоения варовик около душа в банята го сваля без търкане. НО много смърди и не прави филм върху повърхността на плочката. Резултата е много смрад, изчиствам и след 3 дни плочките са едни лигави гадни. Досега не ми се е случвало с обикновените препарати  #Cussing out
Извини ме, но щом Санитарния гел казваш, че ти "СМЪРДИ"  Thinking, означава, че не си го ползвала.
Аз не работя с Дионис, но съм ползвала всичко и повярвай ми предпочитам да ми  "смърди" на тях  Hug, отколкото на всички други видове химий  Laughing.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
marina_stoikova, страхотно е!  Hug
Благодаря ти, че ми даде шанса да видя толкова прекрасно нещо!  Hug

# 23
  • Мнения: 141
Дионис и Екопромакс са две различни фирми с близки продукти, но Екопромакс са по-добри според мен. Една колежка беше преди дистрибуторка на Дионис, а сега на екопромакс. Ползвала съм продуктите и на двете фирми и мнението ми е много положително за Еко. Иначе Екопромакс е на пазара мисля, че от Декември 2007. Поне тогава колежката стана дистрибутор Simple Smile

# 24
  • Мнения: 49
Ток-а и аз го ползвам и наистина ми понамирисва....Затова го разреждам в по-големи съотношения с вода и пак си чисти...Разреждам го в една бутилка с пулверизатор (от тези за миене на прозорци) и пръс-пръс, после с гъбичка и айде готово. Така вършея из цялата къща. Ако не е подобаващо разреден остава един странен филм върху плочките...А иначе абсолютно предпочитам с него да чистя отколкото с другите отровни препарати. Но зъбите не бих си мила  Simple Smile, въпреки че действително го пише на упътването.

# 25
  • Мнения: 234
Благодаря на всички майки, които се отзоваха на молбата ми за регистрация към фирмата Екопромакс. Регистрирах се и си закупих половината продукти и нямам търпение да ги пробвам, та очаквайте скоро отзиви...надявам се положителни Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 443
Марина Стойкова, да много силно мирише, даже ми дразни на гърлото и започвам да кашлям. Пък който иска да си го пие за обяд.
Много грубо изказване... Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 394
Търся нещо да махна ръжда от на дъщеричката ми рокличката и попаднах на вас!
Но се чудя дали да пробвам с на др. Бейкман препарата за петна или да си купяпрепарат за ръжда или в химическото? Тя рокличката е сива на цвят и ме е страх да пробвам с лимонтузу и сол.

# 28
  • Мнения: 7 061
Препаратите противпетна на Бекман са много добри, докато бяха по-малки децата/ съответно и дрехите им - по-изцапани/ ползвах редовно един универсален, под формата на рол-он. Peace
Някой да препоръча препарат за почистване  на алуминий? Имам разни алуминиеви дръжчици из кухнята и с нищо не мога да ги почистя свястно. Бях гледала в някакъв каталог на Метро преди време, но забравих как се казваше...

# 29
  • Мнения: 343
А някой от Русе да знае къде мога да намеря препарати на Дионис и Екопромакс?

Общи условия

Активация на акаунт