Най -после да си купя свестни препарати за чистене!-2

  • 231 593
  • 816
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 412
  bouquet
Благодаря ти Gabbi_11 ще го потърся в големите вериги  Peace
обичам мириса на дърво, дано намеря препарата  Simple Smile

mita4e може да го даваш малко по-спокойно, ако си Прочела има само един адрес в София, който ми е адски далече  Rolling Eyes

# 511
  • Мнения: 5
irim  няма  го  в  големите вериги. По скоро  ще  го намериш  в магазините  за  вносни  препарати. Им  ги  вече  по  доста  квартали  в  София  ще  ги намериш. Има поне 3-4  в Младост,  Борово ,  центъра . Потърси  го, ше  останеш  доволна.

# 512
  • София
  • Мнения: 714
Признавам, че не съм чела цялата тема, но нямам сили от миене на прозорци.

Искам искрено да благодаря на този велик ум който е измислил микрофибърната кърпа.

Предварително благодаря на този който ще ми даде акъл как да изчистя гадния червен грунд по дограмата, с който строителите са мазали стените преди да шпакловат.

Моля Ви да ме посъветвате, защото за два дни съм измила прозорец и половина и всичко ме боли smile3514

# 513
  • Мнения: 15 379
Моля Ви да ме посъветвате, защото за два дни съм измила прозорец и половина и всичко ме боли smile3514
Защо не извикаш фирма?
Ползвала съм чудесен спрей на Домал за пластмаса и ПВЦ, включително и дограма, но едва ли би помогнал.

# 514
  • София
  • Мнения: 714
Имаш ли представа, по колко взимат?

# 515
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 612
geryger, фирмите за почистване имат сайтове и там обикновено са разписани цени за всички дейности.  Peace

# 516
  • Мнения: 15 379
Имаш ли представа, по колко взимат?
Не, но дори и да е скъпо, ръцете ти са по-важни.

# 517
  • Мнения: 77
Момичета препоръчайте ми препарат, с който да си изпера дамаската на дивана. Преди бях пробвала с Вениш, но след като изсъхна остана на петна. И как процедирате като си перете дамаските, да не би да не съм го направила правилно Embarassed.

# 518
  • Мнения: 1 890
Признавам, че не съм чела цялата тема, но нямам сили от миене на прозорци.

Искам искрено да благодаря на този велик ум който е измислил микрофибърната кърпа.

Предварително благодаря на този който ще ми даде акъл как да изчистя гадния червен грунд по дограмата, с който строителите са мазали стените преди да шпакловат.

Моля Ви да ме посъветвате, защото за два дни съм измила прозорец и половина и всичко ме боли smile3514

Аз  го измих с това :http://www.teleshop.bg/~teleshop/-/24-bio-stein.html Намазах с гъба дограмата и след това избърсах с влажна кърпа , без никакво усилие. Ползвам го от доста време, икономично е и върши работа за всякакви случаи. Заслужава си цената.

# 519
  • Мнения: 19 527
Признавам, че не съм чела цялата тема, но нямам сили от миене на прозорци.

Искам искрено да благодаря на този велик ум който е измислил микрофибърната кърпа.

Предварително благодаря на този който ще ми даде акъл как да изчистя гадния червен грунд по дограмата, с който строителите са мазали стените преди да шпакловат.

Моля Ви да ме посъветвате, защото за два дни съм измила прозорец и половина и всичко ме боли smile3514

Аз  го измих с това :http://www.teleshop.bg/~teleshop/-/24-bio-stein.html Намазах с гъба дограмата и след това избърсах с влажна кърпа , без никакво усилие. Ползвам го от доста време, икономично е и върши работа за всякакви случаи. Заслужава си цената.

Какво точно си почистваш с него? Аз си го купих, но досега не съм го ползвала, че имам още от другите препарати, но ми се иска колкото се може да ги заместя с био щайн...Например душ кабината или пък стъкло на прозорец замърсено може ли да се измие, или има абразив и не е желателно?

# 520
  • Мнения: 199
А аз да ви попитам някой виждал ли е някъде ролона на Др.Бекман?За мен това е най-добрия препарат за петна,който съм ползвала(изключвам един бг.препарат,който вероятно вече не се произвежда).Никъде в България не съм го виждала.Аз лично съм махала с този ролон няколко стари,мазни петна от една блуза на малката,която и обличах само вкъщи и бях прала многократно след това(т.е.трябва да са били фиксирани).

# 521
  • Мнения: 19 527
За петна препоръчвам спрея на Перилис - "Спот". Струва към 2 лева, много съм доволна. И на мен ми махна стари, многократно изпирани петна от първия път. Пише, че дори йод може да отстрани.

# 522
  • Мнения: 199
За петна препоръчвам спрея на Перилис - "Спот". Струва към 2 лева, много съм доволна. И на мен ми махна стари, многократно изпирани петна от първия път. Пише, че дори йод може да отстрани.
А откъде си го купуваш?

# 523
  • Мнения: 19 527
За петна препоръчвам спрея на Перилис - "Спот". Струва към 2 лева, много съм доволна. И на мен ми махна стари, многократно изпирани петна от първия път. Пише, че дори йод може да отстрани.
А откъде си го купуваш?
В Халите има едно магазинче за перилни препарати на първия етаж, взех си го оттам, беше зимата, още имам от него. Мисля, че зареждат редовно. Всъщност Перилис се оказа българска фирма, имат сайт, там прочетох, че и прах за пране произвеждат за промишлени нужди и други артикули, но аз не съм ги срещала

# 524
  • Мнения: 1 890
Признавам, че не съм чела цялата тема, но нямам сили от миене на прозорци.

Искам искрено да благодаря на този велик ум който е измислил микрофибърната кърпа.

Предварително благодаря на този който ще ми даде акъл как да изчистя гадния червен грунд по дограмата, с който строителите са мазали стените преди да шпакловат.

Моля Ви да ме посъветвате, защото за два дни съм измила прозорец и половина и всичко ме боли smile3514

Аз  го измих с това :http://www.teleshop.bg/~teleshop/-/24-bio-stein.html Намазах с гъба дограмата и след това избърсах с влажна кърпа , без никакво усилие. Ползвам го от доста време, икономично е и върши работа за всякакви случаи. Заслужава си цената.

Какво точно си почистваш с него? Аз си го купих, но досега не съм го ползвала, че имам още от другите препарати, но ми се иска колкото се може да ги заместя с био щайн...Например душ кабината или пък стъкло на прозорец замърсено може ли да се измие, или има абразив и не е желателно?

[/size
Всичко Simple Smile, каквото се сетя. Метални части, пластмаса, бижутата стават като нови, душ-кабината , стъкла.... След основен ремонт ми свърши чудесна работа. Изчистих всичко с него /бетон, латекс/.

Общи условия

Активация на акаунт