Най -после да си купя свестни препарати за чистене!-2

  • 231 567
  • 816
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 6 210
Можели някой да ми препоръча препарат за бързо и лесно почистване на керамични плотове (котлони).Благодаря Hug
Dr Beckmann
или K2r! Това са двата най-сполучливи препарата, които съм ползвала  Peace.

# 781
  • Мнения: 18 036
или K2r! Това са двата най-сполучливи препарата, които съм ползвала  Peace.

Най- добрия  Peace

# 782
  • на дъното
  • Мнения: 1 552
Благодаря ви момичета Hug,а дали ги продват в по-големите магазини,че тука около нас няма специализирани такива магазинчета.

# 783
  • Мнения: 15 379
Благодаря ви момичета Hug,а дали ги продват в по-големите магазини,че тука около нас няма специализирани такива магазинчета.

Да, Пикадили, Кауфланд, Метро.

# 784
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, пак се връщам на питането за душ кабините. С какво миете параваните /прозрачната част/ и с какво коритото? Ползвам Циф за коритото, но ръцете ми се скапват от търкане, а една позната беше споменала, че имало спрей, с който напръскваш и след час само обливаш с вода, без търкане. Ползвате ли нещо такова? А от параваните направо ми призлява - първо обезмаслител, после препарат за стъкла.

# 785
  • Мнения: 18 036
Ако някой открие тайната на чистенето на душ кабини ще съм до живот благодарна  Peace. Голяма грешка, вдигнала съм и мерника на нашата  #2gunfire

# 786
  • Мнения: 1 986
Ако някой открие тайната на чистенето на душ кабини ще съм до живот благодарна  Peace. Голяма грешка, вдигнала съм и мерника на нашата  #2gunfire
Цитирам те безусловно и аз ще следя внимателно има ли спасение!

# 787
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Нищо за тези душ кабини до момента  Cry Ужас!

# 788
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Върни се няколко страници назад, там се коментираха душ кабините.

Аз  чистя моята парна душ кабина с един препарат от  DM, марка Denk Mit за бани.
Много съм доволна. Напръсквам, оставам да постои и после измивам с душа. Даже не подсушавам Peace

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 23:45 от vanvel

# 789
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Върни се няколко страници назад, там се коментираха душ кабините.

Аз  чистя моята парна душ кабина с един препарат от  DM, марка Denk Mit за бани.
Много съм доволна. Напръсквам, оставам да постои и после измивам с деша. Даже не подсушавам Peace
Oще утре отивам за това нещо. Да знаеш, че в теб ми е надеждата Hug

# 790
  • Мнения: 18 036
Дано, не пренебрегвайте обаче твърдостта на водата, нашата е от най- твърдите, ще чакам отзиви де  Peace

# 791
  • Мнения: 206
Паравана  на   душ  кабината  във  варна  мия  само с  това
 http://bornbg.com/index.php?page=shop.product_details&flypag … mart&Itemid=1
 Във  варна обаче  е много варовита   водата/  цялата душ кабина  побелява/ и  от  този препарат  съм най-доволна.

За  банята  в София  ползвам това http://bornbg.com/index.php?page=shop.product_details&flypag … mart&Itemid=1

също  много  хубаво - за плочки ,  санитарен  фаянс, арматури , кранове . Абсолютно  всичко.
Тези  препарати  си ги  харесвам още от Германия .

А  за   варовик   добра  работа   върши и  препарата  с оцет " Essig  Reiniger"  и домакинска  гъба  с твърда   страна.

# 792
  • Мнения: 176
Amazing_nice , мислех, че критериите са ти по-високи. Не знам как ги харесваш? Препаратите АS не са нещо особено. На едно ниво са с Denk Mit,  а от тях момичетета се оплакаха вече.

# 793
  • Мнения: 206
Amazing_nice , мислех, че критериите са ти по-високи. Не знам как ги харесваш? Препаратите АS не са нещо особено. На едно ниво са с Denk Mit,  а от тях момичетета се оплакаха вече.

Споделям   мнение  само - аз  пък  не съм  доволна от  Денк мит/ въпреки  , че  са  собствени  марки на дрогерии/  . Шлекерските  препарати  ми  вършат  работа.Има и още  една  марка   която  харесвам - Alio /  на   дрогерии Muller /, само че ги няма  в  Бг. Моите  критерии  са дотолкова  високи  че  да ми  сърши  работа. Ползвала съм и Терра  Актив  за баня / биопрепарат  на  хенкел е/ . Но пак  го няма  в  Бг и не  смятам  да си причинявам  този  цирк  вече- като ходя  на разходка  навън  да си мъкна препарати .  Не казвам че  всички препарати  на Шлекер  са  за шестица , но пък  съм  изпробвала  почти всичко и знам кое  става и кое  не.

Но  съм любознателна  и ще се радвам    да  науча  препаратите  срещу варовик   на  дами с   по-високи  критерии от моите .

# 794
  • Мнения: 18 036
Но  съм любознателна  и ще се радвам    да  науча  препаратите  срещу варовик   на  дами с   по-високи  критерии от моите .

Абе критерии, всичко иска ръка да пипне. Вчера цял ден търках, днес едва си мърдам китката, а в къщи сигурно не личи...язък, неблагодарна женска работа.

Общи условия

Активация на акаунт