Най -после да си купя свестни препарати за чистене!-2

  • 239 743
  • 816
  •   1
Отговори
# 645
  • У дома
  • Мнения: 135
Здравейте момичета,
четох, поразходих се из темата, но не намерих отговор за моя проблем, моля ви дайте препарат за керамичет плот, който да почисти около самия котлон натрупалата се мръсотия. Надявам се да ми помогнете.Усмивки за днес.

# 646
  • Мнения: 535
аз искам да попитам за влагоабсорбатора на Церезит, някой ползвал ли го е дали върши работа Thinking

# 647
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 5 310
Здравейте момичета,
четох, поразходих се из темата, но не намерих отговор за моя проблем, моля ви дайте препарат за керамичет плот, който да почисти около самия котлон натрупалата се мръсотия. Надявам се да ми помогнете.Усмивки за днес.


Почиствам с Циф и шпатула за керамични плотове  Peace

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 11 140
Това е препарата който нищо не изчисти http://www.offex.bg/showproduct-10652.html,а не се измириса почти седмица и ти е нужен противогаз за да не ти окапят очите и дробовете.

# 649
  • Мнения: X
аз искам да попитам за влагоабсорбатора на Церезит, някой ползвал ли го е дали върши работа Thinking

Купихме го. В спалнята има ПВЦ дограма и става невероятен конденз + мухъл в ъглите до нея.
Пълни резервоара с вода/ малко/ ,но конденз продължава да си има. Проветрявам по много дълго време ,стои отворена вратата и пак.
Да допълня-отоплява се само вечер преди лягане и през нощта.
Май електрическите са ефективни,но пък са много скъпи...

# 650
  • Варна
  • Мнения: 758
gold bg много добра работа върши домакинската паста на Дионис, неудобното е, че се разпространява от дистрибутори. Приятелката ми завари в апартамента, който купи керамичен плот и мислеше че е "изтъркан" там където се получават кръглите следи от тенджерите (не знам как да го обясня по-добре). Почистихме с пастата и светна като нов. По същия начин беше и при свекито (която е голяма чистница и чисти всичко на момента. Паста от същия тип се продава и от дистрибуторите на Екопромакс. В Бриколаж съм виждала такава на Астониш, може би и тя върши същата работа, но не съм я ползвала, нито пък познавам някой който е ползвал. И на трите вида цената е някъде от порядъка на 5-6 лв.

С риска да досадя (и предупреждавайки, че съм дистрибутор на Дионис, и е възможно да съм малко пристрастна) тяхното веро ми харесва повече от това на Амуей. Аз си бях взела една опаковка от Дионис, а майка ми от Амуей и си ги разделихме наполовина. Тя също е по-доволна от диониското. Не знам откъде се внасят амуейските продукти сега, но имам чувството, че и пастата им за зъби не е със същото качество, като преди 10 г. (дори и така обаче пак е по-добра от всички останали, които съм пробвала)

# 651
  • У дома
  • Мнения: 135


Почиствам с Циф и шпатула за керамични плотове  Peace

[/quote]
 Благодаря за споделения опит.  bouquet

Пунчик , освен и аз да пробвам... newsm78

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 675
За туалетните мн. съм доволна от един гръцки препарат tiktak. Lusia и моята кожа на ръцете е мн.чувствителна, от които съм пробвала единственно от препарата за съдове на Amwаy не се разранява.

А откъде го купуваш този препарат  tiktak и има ли хлор?

# 653
  • Мнения: 723
За туалетните мн. съм доволна от един гръцки препарат tiktak. Lusia и моята кожа на ръцете е мн.чувствителна, от които съм пробвала единственно от препарата за съдове на Amwаy не се разранява.

А откъде го купуваш този препарат  tiktak и има ли хлор?
.

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 380
Препарата за тоалетни ми го препоръча продавача в магазинчето на площада Кирил и Методий, в уличката към дет. м-н Слънчо. Едно малко магазинче, но мн. добре заредено. Bissera, съставът му е само натриев карбонат и натриев бисулфат.

# 655
  • Мнения: X
Една препоръка към дамите с керамични плотове:пробвала съм всичко възможно,но най-доволна съм от синьото фрошче за керамични плотове. Peace
Пробвайте и няма да съжалявате.

# 656
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546
Скип таблети има във Фантастико.
Най-добре е да го потърсиш в магазини, които зареждат с паралелен внос на перилни препарати.
Ако не го намериш, купи си Омо.


П.П. Скип-ът в магазин 345 е испанско производство и е универсален. Водят го за силно замърсени дрехи.

Наистина ли един препарат е ефикасен за бели и черни дрехи, едновременно?

# 657
  • Мнения: 15 376
За мен не. Бялото пера с прах за бяло, черните и тъмни тъкани с Корал за черни дрехи.
Скип би изпрал чудесно и черният ми панталон например, но черното няма да остане задълго такова.

# 658
  • Бургас
  • Мнения: 675
Препарата за тоалетни ми го препоръча продавача в магазинчето на площада Кирил и Методий, в уличката към дет. м-н Слънчо. Едно малко магазинче, но мн. добре заредено. Bissera, съставът му е само натриев карбонат и натриев бисулфат.

Благодаря, Рибката. Знам го магазина.  bouquet

# 659
  • Мнения: 206
Една препоръка към дамите с керамични плотове:пробвала съм всичко възможно,но най-доволна съм от синьото фрошче за керамични плотове. Peace
Пробвайте и няма да съжалявате.


Тук  може  да не се  съглася  леко. Не мисля  че се препоръчват абразивни  пасти  върху  стъклокерамични плотове , а на Фрош крема и циф  са именно  такива /  въпреки   рекламите/. Решението -  шабер /шпатулка/  за  отстраняване на  нагара и след това специален  препарат за стъклокерамика - Др. Бекман  или  друга немска  марка Глас -керамик райнигер.  Така   запазвате  стъклокерамичния  си плот  като  нов  за  дълго  време.

Общи условия

Активация на акаунт