Запек при бебе на 1 месец

  • 20 297
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Егати педиатъра с такива препоръки.
Запека при бебетата се определя по цвета и консистенцията на изходеното, а не по честотата на изхожданията.
Иначе, аз при нужда давах Блевит Л.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз на моя син му давах Дуфалак по схемата в продължение на 5-6 дни, но ефект нямаше.

# 17
  • Мнения: 3 804
а сигурна ли си 4е е запек-понякога когато кърмата не достига или не е достатъ4но хранителна бебето няма какво да изака-отиди при ли4ната си и помоли за пробно кърмене

# 18
  • Мнения: 1 428
Пий сок от круша,но ти не бебето Naughty.Помага  Peace

# 19
  • Мнения: 27 524
Овес?????  #Crazy #Crazy #Crazy Круши????  Shocked Някои от българските  педиатрите не са в ред  ooooh! ooooh! ooooh!
Има информация доста в книгите и по интернет, след като все още и лекарите у нас не са в час  Rolling Eyes
Не си прави експерименти, вреди и злопупотреби с детето.  Naughty

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 817
,..................не е ли още много малък за сокове, това не е ли един вид захранване? И навсякъде чета, че не трябва да му давам вода от ядки заради глутена. Вече нямам никакво доверие на тези лекари #2gunfire
Да уточня - бебо е само на кърма. Вече си мисля да му купя Дуфалак, колкото и да не искам да го тъпча с лекарства.
Благодаря предварително за отговорите! Hug

Ами малък е, наистина. Както за водата, така и за соковете. Чела съм, че за кърмените бебета е нормално да не акат по 2-3 дни, но чак 5 незнам. Единственото което ми идва на ум, че може би хапваш повече запичащи храни, или просто бебчето е недохранено или всвоява всичката храна. Как е с кг-мите наддава ли. Аз дуфалак не бих дала. Бих сменила млякото, ама щом сте на кърма, не мога да те посъветвам  newsm78

# 21
  • Мнения: 5 026
има един етап, в който бебетата запичат. Щом детенце е игриво и в тонус, не му бъркай в дупето с нищо, както виждаш, не помага. Ще се изака  Peace

Общи условия

Активация на акаунт