Стискаме палци от сега силно да туптят ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ сърчица

  • 12 446
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Aйде да ни е честита новата темичка! И да има още нови мамчета!   bouquet

# 16
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, и аз се записвам в новата тема. Не ми остава време да пиша, защото сега в неделя ми е сватбата и търча насам натам. Но ви чета  редовно. След това ще се включа пълноценно в разговорите. Приятна почивка на всички.  bouquet

# 17
  • Мнения: 265
Здравейте и от мен,аз трябва да съм в края на 8-ма и началото на 9-та седмица,терминът ми е определен за 05.12.,дано всичко да е на ред с нашите бебчета и да ги гушкаме декември Hug Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 65
Roritka чакаме после снимки да ни покажеш.Пожелавам ти незабравими мигове на сватбения ден.  loveuuu

# 19
  • Мнения: 320
Желая на всички лека и безпроблемна бременност!  newsm10 Днес и аз ходих на док и вече съм в 8 г.с. и 4 дни, но термина ми варира при различните изчисления на док и калкулатора от 01.12 до 06.12.2008, първия ден на последния ми менструален цикъл беше на 25.02, но само живи и здрави да сме когато тогава  newsm53

# 20
  • Мнения: 1 539
Здравейте, мами,

следобяд бях при доки, видя се хубавата ни, голяма точка  Flutter Беше много вълнуващо, доки беше изключително мила, обясни ми всичко и ми каза да отида на 14.05, когато ще пуснем всички изследвания.

Хипи, какво стана при теб?

Добре дошли на новите мамчета   bouquet
Роритка, желая ти най-незабравимия и прекрасен сватбен ден на света   bouquet И както е казала Поли, чакаме снимки

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 21:43 от shark

# 21
  • София
  • Мнения: 26
И нас днес ни пуснаха в 15ч - прибирам се сега /не от работа де Simple Smile/ и гледам - вече 2 страници от новата тема  Heart Eyes
shark, кажи при коя лекарка ходиш моля те - аз още се лутам....
Утре заминаваме за Истанбул по празниците - пожелавам ви приятни празници, да си починете и заредите само с положителни емоции!

# 22
  • Мнения: 1 539
Приятно прекарване  Party
За доки съм ти отговорила на ЛС

# 23
  • Мнения: 20
Здравейте!Аз също чакам своето бебче през декември-ако изчислявам по начина от калкулаторите съм 17.12,а от стандартния начин на изчисления-3 месеца назад,а към датата прибавя 7 дни ми се пада 19.12.аз си знам че няма да е на нито една от тези дати първо защото когато бебчето тръгне да излиза и е нормално развито то не се интерисува коя дата е Simple SmileТова е моята втора бременост-имам дъщеря родена 1998 г.Тогава термина ми беше 23.02,но понеже трябваше да родя по здравословни причини с операция насрочиха ми раждането за 10.02 обаче на 16.01 влезнах в болницата с разкритие от 2 см. на 01.02 сутринта ми падна това ,което се нарича слузеста запушалка и така стана, че трябваше да ме оперират същия ден.И в крайна сметка разбрах че не е важна датата на термина ,а по-важно е да се роди живо и здраво бебче когато му дойде времето!Лека и безпроблемна бременост желая на всички Вас!

# 24
  • Мнения: 342
Здравейте и от мен, мами!  Simple Smile
Аз съм новото попълнение във форума. Преди 3 дни разбрах, че и аз ще ставам мама. Днес влизам в 5 г.с. и по мои изчисления термина ми е на 31.12.
Желая лека и щастлива бременност на всички  тумбаци  preggo

# 25
  • Мнения: 196
На новите мами честито Hug
yoyoana ти или ще се бориш за бебе 2008 или за бебе 2009!

# 26
  • Мнения: 306
 Joy тъкмо и аз това щях да пиша, ама Захира ме изпревари! хайде добре дошли- голям отбор станахме, ей! живи и здрави бебоци, пък когато дойдат през декември! хубава емоционална почивка, мами!

# 27
  • Мнения: 456
Добре дошли на новите мами yoyoana и radka74  Hug

shark, честита точица!

Roritka, чакаме снимки.

Иначе днес голямо мързелуване му ударихме. Малко се поразходихме, понапазарихме, понаобиколихме нашите и си се прибрахме. Приятелят ми легна да спи, но аз не смея. И без друго сутрин ставам в 6:30. Представям си ако спа и през деня кога ще се събудя  Shocked



# 28
  • Мнения: 342
Благодаря за топлото посрещане, момичета  Hug
Това е първа бременност за мен.
Досега се ровя из форума, има толкова много и полезна информация за четене  smile3529 ..  супер сте!

# 29
  • Мнения: 306
ух, аз съм в края на работния ден и като ви слушам и чета как си почиватееее  #2gunfire ...ама няма как трябва да се работи! а днес съм като парцал. аз не стога,ч е не мога да спя, ами и снощи моя мъж беше решил д ами калява нервите с ужасяващо и неспирно хъркане. ама не спира като ви казвам. и тотално ме нервира по едно време като се събуди и вика "Абе аз нищо не чувам, буден съм от половин час"  #Crazy ....ама трябваше да го запиша с телефона, че да добие поне бегла представа!
иначе - нещо хубаво- днес не ми се повръща толкова.  Praynig да продължава така!  Hug за всички!

Общи условия

Активация на акаунт