Колон-хидротерапия

  • 27 113
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172
200 лв за клизма  Shocked  Naughty

# 16
  • Мнения: 145
познавам хора които го правят няколко пъти годишно,и са мноого доволни,тук се продават приспособленията да си го правиш сам у дома,аз му казвам "г..обрък"......

# 17
-при това ,една процедура е равна на 30 клизми,така че има огромна разлика от обикновенната клизма.Отделно при тази процедура всичко е в затворен цикъл и през цялото време си лежиш на кушетката,правят ти масаж и ти си релаксираш,а от теб и капка не пада отвън.мисля че има огромна разлика и това не е само мое мнение.

# 18
  • Мнения: 2 907
Да, по-гадно е даже от клизма - лежиш с вкаран мъркуч в ректума, егати кефа.
Че и масаж правели в тая чудна поза. Който може да релаксира в това физическо състояние, браво на него.  Laughing

А ефектът на пречистване е дефакто същият като при нормална клизма. Разбира се този мъркуч при колонотерапията е по-дълъг и да речем изкарва токсини и от червата, но не си заслужава кой знае колко. Не се отслабва от колонотерапия, изкарват се мръсотии, но не и мазнини.

# 19
  • Мнения: 49
Да, по-гадно е даже от клизма - лежиш с вкаран мъркуч в ректума, егати кефа.
Че и масаж правели в тая чудна поза. Който може да релаксира в това физическо състояние, браво на него.  Laughing

А ефектът на пречистване е дефакто същият като при нормална клизма. Разбира се този мъркуч при колонотерапията е по-дълъг и да речем изкарва токсини и от червата, но не си заслужава кой знае колко. Не се отслабва от колонотерапия, изкарват се мръсотии, но не и мазнини.

OOOx, - ми стана смешно от първото изричение:))))) Точно така си е. Как да релаксираш в това състояние. Иначе то си е като клизмата дето тия правят задължително преди раждането - ако си успял да релаксираш тогава Simple Smile)))))

Общи условия

Активация на акаунт