Промоционална игра на Pampers - 2 част

  • 29 128
  • 499
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 429
аааа догодина  Shocked може и да си права но като бях пратила до била да търсят карта за играта - беше средата на август - късно се усетих за играта - та там е нямало но в последствие се обади представител на памперс и каза да си запазя мечетата защото скоро ще пускат нова игра. така че си мисля че трябва да е още тази година
редактирам се с цел да благодаря на служителката на билла bouquet и на представителката на памперс разбира се защото беше много учтива bouquet

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 22:38 от shanel1982

# 481
  • Мнения: 2 035
И аз не хванах предната игра, но говорих по тел-а с представител на P&G, която беше любезна и ми каза да си пазя мечетата, защото очакват нова игра от септември, затова я чакам с нетърпение  Party

# 482
  • у нас
  • Мнения: 5 730
а, дано да има скоро, ама сега гледах сайта на Р&G няма промяна, а вече е средата на месеца. Ще чакаме  Wink

# 483
  • Мнения: 3 316
дано почне по - скоро  Laughing  че мечоците чакат  newsm46 smile3508

# 484
  • Мнения: 351
Аз бях чула за октомври

# 485
  • Мнения: 4 335
Явно няма да е от септември щом още не е обявена TiredДано да е поне от другия месец Wink

# 486
  • Мнения: 1 477
Много бързате  WinkТя старата игра приключи преди броени дни, а вие чакате новата вече  Wink
Иначе и ние си получихме жирафа за около 2 седмици...

# 487
  • София
  • Мнения: 2 734
Миналата година новата игра също беше обявена за есента,а започна в края на зимата на тази година.Ние взехме жирафа и сега пак събирам мечки,силно се надявам да сменят играчките за новата игра!

# 488
  • София
  • Мнения: 1 626
Добре де, ясно е че ще има игра.
Дали ще е този месец или другия какво значение има. Важното е че ще има.
Събирайте мечки сега, после само да ви трябват карти. Аз така правя, обаче само от кърпички ще ги събирам 100 години. Що не вземат да отпечатват мечоци и на Слип енд Плей? А?  newsm78

# 489
  • Мнения: 4 335
Каква наистина е при4ината оранджевите пакети да нямат ме4ета newsm78

# 490
  • Мнения: 2 122
ми щото са два пъти по-евтини  Mr. Green

# 491
  • Мнения: 11 018
Мечки лесно се събират, да се сдобиеш с карта е по-трудничко. Wink Ако играчките са същите, няма да участвам.

# 492
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Патето и жирафа ги дават от три години. Тъй че се съмнявам да има промяна в играчиките  Peace

# 493
  • Мнения: 371
А има ли някой изпратил мечета в края на август и вече да е получил играчка, аз ги пратих на 27 и сега чакам ама дали ще ми пратят Thinking

# 494
  • у нас
  • Мнения: 5 730
аз пратих на 25-ти и вече си играем с нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт