Кога казахте на бабите за раждането ?

  • 2 770
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да е жив и здрва малкия МИТКО

# 16
  • Мнения: 242
Да ти е живо и здраво Митачето, пък и е адашче на моя хубавец  Laughing

# 17
  • Мнения: 781
Честито и от нас ,много е хубаво да се радваме на такива новини,да е жив,здрав и много ,много палав Laughing  bouquet

# 18
Трябва да се каже на баби, дядовци, лели и въобще всички СЛЕД като мине раждането. Има много причини за това - да не се притесняват, да не притесняват вас и майката, но най-важната е, че това е може би най-важния момент в живота на майката и бащата и той трябва да си остане винаги техен

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не, не съм пич.
Майка ми държеше да я уведомя, когато започне раждането и оставих това задължение на мъжа ми. В това няма лошо, но въобще и си нямах на идея, че ще я пуснат в преродилна, където само не припадна (едвам сдърпах мъжа ми да пробва да я разкара). След това се надявах, че няма да й разрешат да гледа през прозореца (свестяваха я в коридора), но и това не стана.
Изгледа цялото раждане, а мен през цялото време разсейваше, защото се притеснявах за нея.
Няма лошо да знаят и да чакат отвън-все пак са родители и се притесняват, според мен не трябва да бъдат залъгвани все едно са малки деца, но не и да присъстват.
Мъжът ми присъства на раждането и ми помогна много, но майка ми-никога повече, но ще знам предварително, за да предупредя персонала.

# 20
  • Мнения: 532
И нашите знаеха , но си из4акаха в къщи да им се обадя като родя.И свекито знаеше ( живеем в една къща ).И на колегите ми се обадих докато пътувах към болницата.На много хора ( да ми минава времето , че живеем на 20- 30 мин от болницата. Зависи от родителите.Всеки си ги знае.

Общи условия

Активация на акаунт