Самолетен билет Варна - София 12 лв.

  • 28 321
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 841
С българия ер ми искаха 480лв за полет на възрастен и дете до варна , а друга компания с поносми цени на билетите да знаете
Момичетата по-нагоре коментират именно такава компания - WizzAir. Чети  Peace

# 16
  • Мнения: 5 103
Нямам проблем с четенето, но питам за друга компания , която да лети преди 25 юли, защото ми е малко късничко като дата.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 131
То цените ниски наистина, а ма много неудобни часовете на полетите Crossing Arms

# 18
  • на път
  • Мнения: 2 804
Доколкото си спомням и Хемус Ер летят до Варна всеки ден ....

# 19
  • Мнения: 4 916
То цените ниски наистина, а ма много неудобни часовете на полетите Crossing Arms

Слотовете на хубавите часове са по-скъпи, т.е. и билетите ще бъдат по-скъпи. Виж, България еър са си купили права за кацане в хубави часове и но двупосочния билет е над 300 лв.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Нямам проблем с четенето, но питам за друга компания , която да лети преди 25 юли, защото ми е малко късничко като дата.
Виж тогава Хемус Ъер, двупосочния билет излизаше около 250 лв май  Peace

# 21
  • Мнения: 651
Летяхте ли  Sunglasses

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз- не Simple Smile Ходихме към Бургас.

# 23
  • Мнения: 4 916

На ръба съм да си взема билети за петък  Crazy ще си спестя шофирането до Варна, но пък там ще съм без кола  Rolling Eyes чудя се още.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 131

На ръба съм да си взема билети за петък  Crazy ще си спестя шофирането до Варна, но пък там ще съм без кола  Rolling Eyes чудя се още.
Хич не се чуди. По-миналата седмица пътувахме със синът ми - сутринта за София, вечерта обратно за Варна. Пътувала съм в един ден в двете посоки с кола - е не може да се сравни полет от 40 мин, с пътуване поне 6 ч. Само, че пътувахме с Българияеър.

# 25
  • Мнения: 5 103
Летях за втори път с wizzair  първия път на отиване без проблем, на връщане закъснение на полета 2 часа и нещо, сега на отиване без проблем, ще видим на връщане.

# 26
  • Мнения: 4 202
Супер изгодно е, а и тези които пътуват по-често до Варна знаят каква досада е 5-6 часовия път. Едно е веднъж-два пъти годишно да се отскача до морето, съвсем друго е да се пътува веднъж месечно (ние ходим почти всеки месец) или дори по-често  Tired
Относно авиокомпанията, пътувала съм с тях и нямам никакви забележи Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 491
Летяхме.  Sunglasses На 29-ти август вечерта от Варна до София. Излетяхме няколко минути по-рано и пристигнаме няколко минути по-рано. Нямам никакви забележки.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Летях за втори път с wizzair  първия път на отиване без проблем, на връщане закъснение на полета 2 часа и нещо, сега на отиване без проблем, ще видим на връщане.
2часа  Shocked от Варна ли ? Понеже в понеделник ще летим с тях, а ще взимаме и малкия, а обратния ни полет е от 21.40 и не ми се мисли какво мрънкане ще е.

# 29
  • Мнения: 286
Летях за втори път с wizzair  първия път на отиване без проблем, на връщане закъснение на полета 2 часа и нещо, сега на отиване без проблем, ще видим на връщане.
2часа  Shocked от Варна ли ? Понеже в понеделник ще летим с тях, а ще взимаме и малкия, а обратния ни полет е от 21.40 и не ми се мисли какво мрънкане ще е.
На каква цена отиване и връщане с летищни такси?

Общи условия

Активация на акаунт