Най-омразната ви разкрасителна процедура

  • 3 043
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 144
На мене пък също кола маската и епилирането са ми приятни - стига да имам времето, което ми трябва, за да ги направя, а не да бързам. Не знам, просто обичам да ги гледам тези косми как се махатSimple Smile))
Досадно ми е мазането с маски по лицето и билковия пилинг/когато го правя/, защото после трябва да си стоя вкъщи, а хич не е приятно. Но пък ефектът е  Crazy
Мисля че най-ужасно от всички възможни процедури би ми било почистване на лицето..но затова пък не го правя!

# 46
  • Мнения: 421
На мене пък също кола маската и епилирането са ми приятни - стига да имам времето, което ми трябва, за да ги направя, а не да бързам. Не знам, просто обичам да ги гледам тези косми как се махат:)))
Досадно ми е мазането с маски по лицето и билковия пилинг/когато го правя/, защото после трябва да си стоя вкъщи, а хич не е приятно. Но пък ефектът е  Crazy
Мисля че най-ужасно от всички възможни процедури би ми било почистване на лицето..но затова пък не го правя!
какъв е този билков пилинг ,ако не е тайна? Wink

# 47
  • Мнения: 144
Ами този, който го правят при Мая Тачева. Има два вида до колкото знам - слаб и силен, аз правя силния и голяма част от белезите ми изчезнаха - много добре изравнява тена на кожата. Peace

Знам, че има някакви билкови пилинги за домашна употреба, предполагам такъв си решила, че правя, но аз предпочитам такива процедури при специалисти да ги правя, че иначе кой знае какво ще се получи!

# 48
  • Мнения: 3 459
Лакирането мразя най-много. Днес точно 7 пъти се лакирах и съответно 7 пъти изтрих лака.
Мразя лакирането  ooooh!

# 49
  • Мнения: 2 897
Кола маска на триъгълника.

# 50
  • Мнения: 1 179
Миии май почти всичко - като се почне от обезкосмяването; лака- мразя да го махам и ако слагам нов да го чакам да изсъхне, същото и за краката, маски за лице почти не правя (щото мразя де  Crazy), абе за почти всички процедури, просто ме хваща секлета (май само с косата не съм така).

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
всичко ми е досадно, а най-гадно ми е почистването на лице. голямо стискане пада Cry

# 52
  • София
  • Мнения: 7 097
Всичките ги мразя, което не значи, че не ги правя старателно, де. Обичам само масажи и фризьор.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз да добавя само моментът с отмиването на боята като съм на боядисване при фризьор.. схваща ми се врат, гръб, всичко, по едно време имам чувството, че главата ще ми се откъсне. ooooh! Не навсякъде има хубави ванички/мивки все пак. Измиването на косата все някак се трае ама отмиване на боя и то на дълга коса си е направо мъчение. Sad

# 54
  • Мнения: 1 312
обезкосмяването   smile3514

# 55
  • Мнения: 421
Ами този, който го правят при Мая Тачева. Има два вида до колкото знам - слаб и силен, аз правя силния и голяма част от белезите ми изчезнаха - много добре изравнява тена на кожата. Peace

Знам, че има някакви билкови пилинги за домашна употреба, предполагам такъв си решила, че правя, но аз предпочитам такива процедури при специалисти да ги правя, че иначе кой знае какво ще се получи!

  bouquet

# 56
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ррррррррррррррр ..да  #Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 232
като гледам май всички мразим разкрасителните процедури, ама търпим, нали  Joy 

# 58
  • София
  • Мнения: 38 667
Епилатора на краката го мразя. Чак от болка ме избива на философски разсъждения.
Иначе всичко друго ми харесва - обичам да се лакирам и да си правя маникюра.
Вдъхновена от КМ дори си направих сама педикюр.
И сешоара сама си го правя и ми харесва.

# 59
  • Мнения: 1 179
Забравих да добавя и ходенето на фризьор за подновяване на кичурите - процедура, траеща близо 4 часа, накрая вече едвам издържам.

Общи условия

Активация на акаунт