как приемате най-добрата приятелка на гаджето си

  • 7 988
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Уф , че тема  newsm78 Какво да кажа  newsm78. Когато бех студентка в продължение на 2 години си имах много добър приятел, за каво ли не сме си говорили, за изпити се подготвяхме заедно, супер си ни беше. Ама е на пусто той развали приятелството, една вечер докато ме успокояваше , т.к се бях разделила с гаджето просто стана така че се озовахме  luvbed / за протокола той си нямаше гадже/ После 3 години бяхме заедно , разделихме се , ама не защото е имало друг приятел Grinning / замина в чужбина/

# 16
  • Мнения: X
 wavey Човекът, с когото сега живея ми беше най-доверен приятел преди 4 години, и след 3 месеца сключваме брак !!! newsm68 newsm44 smile3525 smile3501 smile3508 smile3533 newsm44

# 17
  • София
  • Мнения: 266
УУУ, не, такива приятелки по-добре настрана. Някак не ми е присъщо да приема, че гаджето ми ще обръща специално внимание на някоя си освен на мен. Егоист съм, това е положението. Или всичко, или нищо. Ако наистина му е най-добра приятелка, ще се държи настрана от него, при положение, че го вижда, че е влюбен. А не да му се натиска. Малко детинска история, взеха ми играчката, която никога не съм искала, ама сега си я искам много   Naughty

И да подчертая, не съм против гаджето ми да има приятелки, да се виждат, да излизат и прочие, против съм въпросните да му се натискат и да му се глезят, а той ако е мека Мара да им угажда на акъла. Това би ме побъркало.

тя се държеше доста собственически и него влизаше без да чука, звънеше му да ходи в тях да пият да и купи хляб Shocked ако случайно дойдеше до вкъщи винаги искаше  той да я изпраща до тях. Не че живее далече но ние нямаме кола и трябваше за негова сметка да взима такси на отиване и връщане и все някакви такива.


Леле, а пък това просто би ме изкарало от равновесие, да ходи той да я изпраща, да и купува хляб, да се държи собственически!? Че от къде на къде, да си намери друг за слуга. Може би аз съм такава, никога не бих помолила някой, да идва да ме изпраща, имам си акъл, имам си пари, ще си хвана такси, никой не ми е длъжен с нищо, ако те предложат, ок, няма да отказвам, ама така да използвам хората не ми е присъщо.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Заради една такава ревнива патка, без извинение, изгубих прекрасен човек до себе си. Недоумявам как може новото гадже да не разбира, че ако приятелката е искала да бъде с въпросния мъж и той с нея, е имало хилади, хиляди възможности преди да се появи новото гадже Laughing Щом не е станало - не е било писано. Толкова ли е сложно за досещане ooooh!

# 19
  • Мнения: 5 001
Такова понятие като "най-добрата приятелка на гаджето" - НЯМА !

# 20
  • на майната си
  • Мнения: 425
Има, има. В момента приятелките на благоверния вече са поотдръпнати, мъже, деца - нормално. Виждаме се когато имаме възможност. Навремето имаше и никога, дори когато ми е било неприятно не съм му го показвала. Аз също му бях добра приятелка, после се озовахме в не само приятелски отношения и след някоя година се и взехме  Grinning. След като той търпи моите, колкото и да му е трудно, при това с единия знае че съм била 10-ина години, не мога да го лиша от неговите. Каквото има да става ще стане, дали с най-добрата му приятелка или не толкова добра има ли значение. Не мисля, че трябва да си пропилея остатъка от живота в подобни терзания. Ако човека сам не си сложи спирачки, аз ли?

# 21
  • София
  • Мнения: 266
Заради една такава ревнива патка, без извинение, изгубих прекрасен човек до себе си. Недоумявам как може новото гадже да не разбира, че ако приятелката е искала да бъде с въпросния мъж и той с нея, е имало хилади, хиляди възможности преди да се появи новото гадже Laughing Щом не е станало - не е било писано. Толкова ли е сложно за досещане ooooh!

Това към мен ли е? Ако да, ти как не разбра, че когато се появи жена нещата винаги се променят. И ако си се държала по описания от мен начин, нищо чудно, че си го загубила. Всеки да си знае мястото, бетер свекърви сте значи. А ревнив, не е точната дума, още по- малко патка. Ревност тук не е задължително да е намесена. По-скоро на мен ще ми е обидно, ако мъжа ми бъде използван от някоя "приятелка" и няма да си затварям очите за това. А пък ако му се натиска като се напие, ми тогава за каква приятелка говорим. Но хайде, понеже се изказа, да се изкажа и аз, пожелавам ти, ама от все сърце, да ти се намеси една такава в живота, пък после пак ще си говорим.

# 22
  • Мнения: X
TA, както казах:
wavey Човекът, с когото сега живея ми беше най-доверен приятел преди 4 години, и след 3 месеца сключваме брак !!! newsm68 newsm44 smile3525 smile3501 smile3508 smile3533 newsm44
  , което потвърждава, че:
Такова понятие като "най-добрата приятелка на гаджето" - НЯМА !
Макар, че тогава не той, а аз бях с гадже! А, колкото до
Заради една такава ревнива патка, без извинение, изгубих прекрасен човек до себе си. Недоумявам как може новото гадже да не разбира, че ако приятелката е искала да бъде с въпросния мъж и той с нея, е имало хилади, хиляди възможности преди да се появи новото гадже Laughing Щом не е станало - не е било писано. Толкова ли е сложно за досещане ooooh!
,що не се ожени за него-така никой нямаше да ви раздели !!! И malka maimunka, не се безпокой-някой ден и belinda ще е на наша страна, но да изчакаме до тогава !!! И malka maimunka-спокойствие и силна храна !!! smile3525 smile3525 smile3525

# 23
  • София
  • Мнения: 266
И malka maimunka, не се безпокой-някой ден и belinda ще е на наша страна, но да изчакаме до тогава !!! И malka maimunka-спокойствие и силна храна !!! smile3525 smile3525 smile3525

 bouquet

Знам, аз знам, че ще дойде на наша страна, ама явно до тогава има още хляб да изяде  . Честно казано, слава на Бога, такъв проблем нямам, дано и никога да нямам такъв проблем, защото съм абсолютно убедена, че ще бъде проблем. yes

# 24
  • Мнения: 126
Такова понятие като "най-добрата приятелка на гаджето" - НЯМА !
newsm10

И при нас имаше една много добра приятелка, но се стараех да не се дразня много и да не  и обръщам внимание. След сватбата се поотдръпна от нас, а пък след появата на бебето почти не я виждаме. Но ако трябва да съм откровена такава приятелка в повечето случаи ще ти трови живота дори и за глупости Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 428
Моят съпруг няма най-добра приятелка  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 15 572
добре де, а ако го накара да избира - днес с моята приятелка си говорихме пак за това и тя каза, че смята да го накара да избира между тях двете. според мен е още рано да му поставя такива условия - все пак са заедно от скоро, а той се познава с това момиче от години. да не вземе да си вкара автогол сама  Rolling Eyes
вие какво мислите  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 156
Моят съпруг няма най-добра приятелка  Mr. Green

Къметлийка си.   Дано на никой не му се наложи да е в такава ситуация. Трябва да си много освободена за да приемеш такава приятелка. Не става върпос в началото на връзката, а след това, когато вече държиш на човека и се налага да се бориш за вниманието му, заради такава личност.

Ако са в началото е по-добре да не го кара да избира, а да му обясни, че за нея това е шокиращо. Че едно нещо е приятелството, а съвсем друго да вижда как се натиска с друго момиче, когато й обяснява, че обича нея. Дано да успее да го накара да се размисли. Пък ако си вкара автогол - е за добро. Иначе в бъдеще ще има да се ядосва заради този човек и приятелката. Представям си как се нервира като си помисли, че са заедно, а тя не може да е там. Пълен кошмар.

# 28
  • София
  • Мнения: 266
добре де, а ако го накара да избира - днес с моята приятелка си говорихме пак за това и тя каза, че смята да го накара да избира между тях двете. според мен е още рано да му поставя такива условия - все пак са заедно от скоро, а той се познава с това момиче от години. да не вземе да си вкара автогол сама  Rolling Eyes
вие какво мислите  newsm78

Не  Peace

Но ако се дразни прекалено много може да говори с него по темата, но не да му поставя въпроса ".... или....или",а  по-скоро "признай, че съм права"

# 29
  • Мнения: 537
добре де, а ако го накара да избира - днес с моята приятелка си говорихме пак за това и тя каза, че смята да го накара да избира между тях двете. според мен е още рано да му поставя такива условия - все пак са заедно от скоро, а той се познава с това момиче от години. да не вземе да си вкара автогол сама  Rolling Eyes
вие какво мислите  newsm78

Според мен е рано да му поставя ултиматуми. В смисъл човекът ще реши, че твоята приятелка е станало много собственически настроена и то при положние, че връзката им не е утвърдена, а пък с въпросната "най - добра приятелка" може да се познават от детските години дето се вика. Но това, че тя му налита така като си пийне е показателно, че не му е само приятелка, поне в мислите си и затова аз бих си поговорила сериозно с момчето, ако бях на мястото на мацката /гаджето/.

Общи условия

Активация на акаунт