Хайде РИБАРКИ, стягайте такъмите!

  • 27 953
  • 212
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 222
Ехооо, къде се изпокрихте? Замря ни нещо темичката  Thinking
Да се отчета - в неделя ме учиха да ловя на дънна, на пружина. Късмета на начинаещия - излових сума ти каракуди. Ама и изгорях порядъчно ...

# 31
  • Мнения: 3 835
Чакаме някой да се похвали подобаващо, като истински рибар. Явно откъм хвалбите, все още имаме да догонваме истинските рибари. Laughing
Ето аз например, в неделя ходихме за риба и хванах на блесна и изкуствена рибка......жаба. Mr. Green Обаче можеше да кажа, че съм хванала крокодил, нали все са земноводни. Joy
Ходихме на Кривина, бяхме със Стрелче, ама Нищо, тя рибата сега не кълве. После ние отидохме до Огняново, и там същото, мъжа ми хвана една рибка и един рак, аз една жаба и това беше. Резултат: нахранихме рибата със захранка, аз хванах тен на потник и каталясахме от цял ден съзерцаване на пеизажа. Grinning

# 32
  • Мнения: 2 425
Ха-ха-ха  Joy, той и моя син хвана жаба, ама докато я щракна и тя се откачи  Mr. Green
Ние също ходихме в събота за риба, ама от 4 следобед. Срам ме беше да си показвам улова на децата  Mr. Green . Иначе ето толкова са големи  Crazy
Абе знаете ли, никой не хваща още. Тя рибата още хайвера не си е хвърлила  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2 425
Хей, къде се изгубихте пак  Laughing
В събота бяхме на язовир. Този път улова беше добър. 4 амура хванахме по 2-3 кг. за риба Laughing
Ето ви и 3 снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242191&photo=33

# 34
  • Мнения: 3 835
Срам ме беше да си показвам улова на децата  Mr. Green .

Божкееее, та това са си 3-4 тигана бре, какъв срам, гордост е това! Grinning

Хей, къде се изгубихте пак  Laughing

 Laughing  Що ли се учудвам на доброто ти настроение?! Joy Браво на вас, с каква гордост само синовете ти държат тия мастити амури, браво!
Ако знаеш само как ти завиждам, просто нямам думи. Hug



# 35
  • Мнения: 2 425
Laughing  Що ли се учудвам на доброто ти настроение?!
Оф, сега съм с добро настроение, ама в събота какво преживях  ooooh!. Малкото ми синче като хвърлил въдицата и закачил на папур, та решил да се обърне с гръб и да дърпа с всичка сила за да си измъкне куката. Обачееее... се откача куката и оловото (тъй като лови на дънна) го удря по главата. Ох, така издрънча, взе ни се акъла. Тъй като съм чувала, че като се удари по главата е опасно, започнах да се притеснявам пребледня, каза че му се повръща  ooooh!... Че ходихме по обед и до бърза помощ. Казаха, че му няма нищо, от уплаха е пребледнял и му се повдигало. Той и си го призна от после като му мина де  Simple Smile. Та така и това преживях. Ама пък като каза човека, че пак ще се връщаме на язовира  Whistling, какво да го правим, и хайде хоп пак там Crazy. Хубаво, че не бяхме сами, имаше с нас и други, та им оставихме и въдиците и багажа. То хубаво, че и бяхме на близо де - 5-6 км.

# 36
  • Мнения: 1 312
Да се отчета,че в петък заминаваме за Малки Воден за 3 дни и живот и здраве/и слука Mr. Green/,като се върна ще се отчета.
Дано има с какво Wink

# 37
  • Мнения: 3 835
Аynur, ама много съм отнесена. ooooh! Спомням си, че прочетох случката ви още преди като я сподели, и си мислих за вас, какво сте преживели. Нямах време веднага да пиша, щях после и съм се отнесла. Както и да е, неприятно преживяване, всяка майка знае какво ти е в такъв момент, важното е, че всичко е завършило добре и не е имало сериозни последствия. Малкият рибар ще трябва да внимава повече. Hug  bouquet

Да се отчета,че в петък заминаваме за Малки Воден за 3 дни и живот и здраве/и слука Mr. Green/,като се върна ще се отчета.
Дано има с какво Wink

Наслука, чакаме с нетърпение отчета ти и снимки! Peace
И ние може да се разходим някъде, зависи от времето, много непостоянно да му се незнае.

# 38
  • Мнения: 222
Здравейте, рибарки! Позамря ни нещо темичката ... Някой с нещо да се похвали? Hakiba, върнахте ли се от Малки Воден? Разказвай, показвай - тръпна в очакване - ако кажеш, че язовирът е хубав и има риба, ще отскочим някой уикенд и до там  Wink
Аз вече май съм се пристрастила към съботния риболов  Embarassed - пак ходихме в Езерово, добре се представихме - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247637
Вчера решихме този уикенд да ходим до Шипково. Случайно ако някой ще е наблизо по същото време, може да си направим едно рандеву на Върбака.
Слънчеви дни и наслука!

# 39
  • Мнения: 1 312
Върнахме се ние,ама риба няма.
Няколко дребни колкото да не е без хич Confused
Риба сигурно има,ама ние предимно за сом хвърляхме.
На ядене и пиене натиснахме Embarassed,ама аз така и предполагах,че ще стане с оглед на компанията Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 835
На ядене и пиене натиснахме Embarassed,ама аз така и предполагах,че ще стане с оглед на компанията Mr. Green

Много хубаво сте направили! Laughing И ние ходихме на Огняново в неделя, ама нищоооооо. Само един приличен клен, който пуснахме, няколко слънчака и един костур. ooooh!
Сега в събота и неделя сигурно ще ходим до Рибарица, ако някой друг реши да се разходи натам, свиркайте. Hug

# 41
  • Мнения: 222
Промяна. Няма да ходим в Шипково, така че и до Рибарица и Върбака няма как да стигнем ... Не ми се обяснява защо, че ми е много прясно и  smile3518 Нищо, здраве да е, може би някой друг път ...

# 42
  • Мнения: 320
Лелеееееееееее ама съм заспала, от половин година се лутам в форума и не съм видяла, че има и рибарки тука. Ще приемете ли още един член във вашия колектив - ние с мъжа ми сме луди по риболова. Всяка свободна минута прекарваме по вирове, рекички и рибарници. Оффф ама ми стана кеф от тая тема. newsm44

# 43
  • Мнения: 3 835
Лелеееееееееее ама съм заспала, от половин година се лутам в форума и не съм видяла, че има и рибарки тука. Ще приемете ли още един член във вашия колектив - ние с мъжа ми сме луди по риболова. Всяка свободна минута прекарваме по вирове, рекички и рибарници. Оффф ама ми стана кеф от тая тема. newsm44

Автоматично ставаш почетен член, такава запалена рибарка. Hug  Много се радваме, че намери темичката ни! Казвай сега къде ходите и какво хващате, че тая година много слаб сезон. Laughing

Промяна. Няма да ходим в Шипково, така че и до Рибарица и Върбака няма как да стигнем ... Не ми се обяснява защо, че ми е много прясно и  smile3518 Нищо, здраве да е, може би някой друг път ...


Furby, съжалявам. Дано да не става въпрос за някакви сериозни проблеми. Hug

# 44
  • Мнения: 222
n_nova, добре дошла! Колкото повече, толкова по-весело! Тук всички са позитивни и добре настроени, готови за подвизи  Laughing
Тео, благодаря ти за загрижеността! Слава Богу, живи и здрави сме, а с другите проблеми ще се справим някак си - кой ги няма!
А за сезона тази година - за мен пък си е направо силен. За да не са само празни думи - ето пресен улов, от сряда вечер http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247637&photo=2 . 5 броя толстолоби, по над килограм всеки, и това е само за около 2 часа, след работа. За първи път виждам тази риба - много и е голяма главата! Малко ми прилича на сом, и много интересно се лови - с някави специални плувки, хранилки, хвърляха и хляб, брашно, тишина пазихме, по-назад стояхме, за да не я плашим - абе, с две думи, много специална! Аз скромничко си топнах телескопчето на белички близо до брега и след едно дъъъълго половинчасово чакане, след като на никого (от четирима) не ни клъвна на майтап даже, моята плувка нещо се поизгуби. Хм, сигурно съм закачила нещо, казвам си, обаче - нееееее - дърпа си, огъна ми се телескопа, не мога да го удържа! Виквам на мъжете - идвайте с кепа, голямо е, не мога да го извадя, ще ми скъса кордата, а те ме гледат и мислят, че се шегувам (все пак, те със сложните такъми, а аз скромно с телескопчето - евентуално някоя каракудка да прилъжа)! Продължавам геройски да се боря, и чак когато се развиках още повече, взеха да се пораждат у тях разни съмнения - докато станат и дойдат до мен, успяха да видят само как се къса кордата и рибата плясва на 2 педи от брега и се шмугва обратно във водата. Лелееее, как им се ядосах! Да бяха дошли минутка по-рано, и с голи ръце можеха да я хванат! Добре че поне всички Я видяха, да не кажат, че съм си измислила (а и да имам повод да им мрънкам после, разбира се!). Беше малко по-голяма от тези, които са на снимката, как да не те е яд! Тях сигурно - двойно повече, де - те заредили сложните такъми, аз - единствената в женски род, и с цялото си нахалство взимам, че ПОЧТИ хващам голямата риба, а на тях не им е и клъвнало даже ... Е, после се разписаха, и те изпуснаха една, съответно и едно влакно скъсаха, ама всички риби ги вадиха по двама - единият дърпа, другият във водата още посреща с кепа. Голяма дискриминация, нали? В крайна сметка, повече не ми клъвна и си мърморех на ум, да не плаша рибата и си пушех (не)кротичко - то се вижда и на снимката - тая ръчичка с лошата цигара е моята  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт