Като спи се удря в стените на креватчето

  • 1 449
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
И моят син спи много неспокойно и се удря затова сложих обиколниците  Simple Smile
И аз така направих. Постояно я намирам в невероятни пози.

# 16
  • Мнения: 196
Мисля,че ако сложиш обиколник на леглото и ще си решиш проблема.Не че ще спре да се удря там,но поне няма да го боли бебо. Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Мисля,че ако сложиш обиколник на леглото и ще си решиш проблема.Не че ще спре да се удря там,но поне няма да го боли бебо. Hug

Peace Да и ако искаш обиколника да е по-дебел и мекичък може да си го ушиеш при шивачка.Ще ти сложи повече вата и повече връзки, че повечето от тези които ги продават са с по две-три връзчици и увисват.

# 18
  • Мнения: 229
Аз съм сложила обиколник ,а освен него и възглавнички и пак си се удря Sad Поне омекотява удара малко Confused

# 19
  • Мнения: 4 451
И аз съм сложила обиколници.

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И моята дъщеря го прави-спокойно! Peace
Peace ..и моя си дрънчи главата постоянно докато спи  Crazy старая се да омекотя "удара" с одеяло виснато поне от едната страна на леглото/кошарата му  Peace

# 21
  • Мнения: 493
Чудно ми е когато кошарата е с три плътни страни и четръртата страна е с решетка как се закрепя обиколника?

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А защо не сложиш обиколник newsm78

# 23
  • Мнения: 4 753
Аз си купих обиколник още преди да родя, обаче не съм го ползвала... Вече мислех, че не ми трябва, но като гледам възрастта на твоето бебе май е още рано да се каже....  newsm78

# 24
  • Мнения: 165
И синът ми така се удряше - нормално е  newsm10.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Сложи му обиколник.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нищо ненормално няма.Ползвай обиколници или нареди възглавнички край стените на кошарката,за да не се удря.
   Peace

# 27
  • Мнения: 2 825
Сложи обиколници, за да не го боли като се удря.

# 28
  • Мнения: 756
и ние сме така от доста време -обвих креватчето с меки завивки и е по-добре сега

# 29
  • Мнения: 681
Да,напълно нормално е и моята дъщеря се удря в леглото от въртене,сложи и обиколници. Peace

Общи условия

Активация на акаунт