Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 708
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Привет, момичета!
Днес  ви черпя, послучай 4-тия си месец с Дюкан и вас   newsm18
Прегрешения и изкушения не са ме отклонявали от пътя  Laughing - постигнах резултат, на който не съм се и надявала.
Равносметката - минус 18кг.


Браво на теб, страхотен резултат, възхищавам се на толкова воля у вас!
Аз не съм от най- сериозните, но се настройвам да започна серизно, днес ми свършва МЦ, до сега само едно мляко съм изяла че не съм се подготвила в работата, но ода съм изпила- и изпикала- около кило до този момент. За довечера имам пилешко и риба така че мога да избирам. Аз у нас готвя и без това месото обикновено отделно от другото- напр. постно зеле и печено пиле или нещо такова, така че режима не пречи на готвеното. Другите манджи ги свеждам до задушени в херметическата и само овкусявам на око.И без това излишно време за връткави ястия нямам.


А за режимна манджа- може би някой го е бъркал вече, но си направих извара на Дядо Либен с малко кисело режимно мляко за уплътняване и чесън на прах и копър, страхотна вкусотия- и за предястие става и с пуешка шунчица...

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 16:33 от Пипи_лота

# 1 006
  • Мнения: 3 640
майчето, daci g, итонитка, dar ina, добре дошли и успех!   bouquet
daci g, това е цялостен режим на хранене и се прави 1, най-много 2 пъти в живота. Така че, щом ще започваш, направи го както трябва.  Peace Подсладители може, стига да не завършват на -оза.  Peace
Бейби дол, честити 4 месеца! Страхотен резултат!  smile3501

# 1 007
  • Мнения: 1 027
brymbyr44e, уф да не те чуе Орелия, че си забравила най-важното-нейната любима изварка... Simple Smile
А относно опитването- викам моя принц, той опитва и винаги казва супер е. а после като му го сервирам- липсвало сол или мн солено... и аз го бия Joy
Пипилота341uu какви са тия вкусотии Simple Smile аз на моя човек вече му купувам готови сладки и шоколадчета, че иначе ми изтичат лигите... Grinning

# 1 008
  • Мнения: 3 202
 Thinking Хич не му е мястото на тоя десер тук. Сори................
Baci, ......много съм се стреснала от началото на режима за увисналите кожи .....
Хъх......... мързи ме.........

# 1 009
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Много новички ooooh! , много питат Wink, а никой не черпи кафе   newsm78.

Я да се отчета с едно следобедно , както му е редът,    с една хубава притурка за всички Вас  Hug Hug Hug 

        П.П. Сега ще ни нападнат чатърките hahaha hahaha hahaha Перлеееее, Настииииииии /вече третофазничка Hug/, Орелия, Халеева,Лейди А, Ривела, Гецииии, Тони, Амери, Джедира, Цвети Росимова, Нели 82, Духи-Пухи, Комикс, Нелина и всички, които не мога да изредя, липсвате ми   bouquet bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 18:41 от lenny_pld

# 1 010
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, я кажете в калкулатора на Дюкан най- голямото тегло с бременостите или без тях се пише?

# 1 011
  • Мнения: 434
Здравейте момичета,
само да ви попитам може ли да пия Нескафе 2 в 1? Във втора фаза на режима съм!

# 1 012
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Thinking Хич не му е мястото на тоя десер тук. Сори................

Ми махам го тогава.... Sad

# 1 013
  • Мнения: 3 640
Пипи, най-голямото тегло в калкулатора е без бременностите.  Peace Махай сладкиша, че ще отнесеш някой тиган.  Joy Аз вече си го копнах. Ще го пробвам.  Hug
denit, 2в1 не може.  Peace

# 1 014
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Момичета, я кажете в калкулатора на Дюкан най- голямото тегло с бременостите или без тях се пише?

Пипи_лота , без бременностите Peace

 Peace Редактирай си поста със сладкиша и ,ако искаш, постави този линк - http://www.vecheria.tv/participants_view.php?season=2&w=35&a … ;p=265&r=1010  - там е обяснен стъпка по стъпка и който иска, ще го види   chef

# 1 015
  • Мнения: 34
Много новички ooooh! , много питат Wink, а никой не черпи кафе   newsm78.

Веднага ще се реванширам  Laughing      bouquet

# 1 016
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Аз току що пих кафе, но ще взема притурката от това на Лени_плд.

# 1 017
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
И аз съм забравана, ама като са гладни ще ядат  Mr. Green
Майка ми беше на този принцип, 1 ядене се ядеше по 3 дни, ти сигурно си по-добра готвачка  Grinning
Де тоя късмет  Crazy Ама моите са лами, по един казан на ядене излапват и за още питат  Joy

# 1 018
  • Мнения: 151
Здравейте!
Как се радвам на всички свалили!!!
Аз от както минах във 2-ра фаза и зациклих Sad
Ама така е- който е правил какви ли не диети smile3560 ще си седя с 2 свалени кг.
А за готвенето- месцето правя за всички , а на домашните любимци отделно сос или гарнитура.
Никой не се е оплакал!

# 1 019
  • Мнения: 6 965
Привет, чаровници     love001 !
Bermudezparty023  smile3525
На всички с поводи    bouquet
На новичките  welcome

Относно готвенето аз също никога не опитвам.В кутията ми със сол стои една лъжичка от 20 години.Знам точно колко такива лъжички ми трябват за тенджерите в които си готвя.Така,че най-важния въпрос с пресоляването е решен.А друго няма какво да се сбърка на едно ястие.Всичко е поправимо откъм подправки и след като е сготвено.Готвя само за домочадието,защото моето ядене е лесно - филето или кюфтетата на скарата стават за 5-10мин.   chef

Един въпрос (може и малко тъп да е,ама карай.....) Защо киселото мляко е последното,което трябва да се намали  newsm78 .Питам,защото аз не съм му голям почитател и една кофичка я ям за 2,а понякога и 3 дни.Общо взето го употребявам сутрин по 4-5 лъжици с триците и евентуално в някои следобеди по още толкова,ако преритам за нещо сладичко.Да не би пък прекалено много да го лишавам от нещо полезно  Thinking (макар,че не го приемам за лишение)

Общи условия

Активация на акаунт