За електроуредите

  • 2 723
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Не държа изобщо..даже като се замисля нямаме два електроуреда от една и съща марка newsm78

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не робувам на една и съща марка,за всеки уред избирам според характеристиките.

# 17
  • Мнения: 521
Не са една марка, поради най -простата причина - финансовата
Но със сигурност бих изхвърлила новата си пералня - Канди - някакъв модел на Грандо- нищо не става от нея.Доволна съм от wirpul, мулинекс и Филипс за по-дребните уреди. Печката е кафе машината са ми на АЕГ -но от кафе машината не съм доволна, може  да събуди някой през две преки от нас.

# 18
  • Мнения: 395
Не робувам на марките, особено на дребните домакински уреди. Големите уреди в кухнята са една марка, защото ги поръчахме накуп, пък и така ни направиха прилична отстъпка.

# 19
  • Мнения: 1 477
Не робувам на една и съща марка,за всеки уред избирам според характеристиките.
Ние също така си подбрахме електроуредите.Не сме се стремяли да са от една и съща марка.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 114
И моите са различни,но не съм ги ползвала още освен хладилника и микровълновата
хладилник-горение
микровълнова-нео
печка,керамичен плот и абсорбатор-фагор
съдомиялна-канди
пералня със сушилня-индезит-въпреки негативните мнения за индезита и за уредите 2 в 1,но дано имам късмет
сега готвя на печка-мастеркук-доволна съм
пералня-кьортинг-също съм доволна вече 11 години

# 21
  • Мнения: 3 770
Всичките ми електроуреди са Аристон , но не съм ги избирала специално , а просто когато поръчахме кухненското обзавеждане от италианска фирма , реших да взема и вградените уреди.Фирмата , която избрах тогава предлагаше 3 марки , като Аристон беше средна като цена.Вече 7 години ги ползвам и досега не съм имала и най-дребен проблем.  Peace

# 22
  • Мнения: 22 966
да,държа.

# 23
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 657
Не държа, даже май само хладилника и микровълновата съвпадат по марка.
Наш приятел, който е сервизен техник пък ми е обяснявал, че всяка компания има по-слаби и по-силни страни (съответно, уреди), та затова си подбирам уредите по-скоро по характеристики.

Общи условия

Активация на акаунт