"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 11 046
  • 405
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 050
благодаря ти каприсче  Hug тъкмо се хвалехме колко перфектно коте си имаме, добро, научено, спинкаше винаги с нас, направо първите дни не можах да свикна с празнотата Rolling Eyes Поне сега ще даваме много любов и на това.
Ето го:   http://img329.imageshack.us/img329/4978/p1220727di1.jpg
мъжленце, на около 3 месеца, мяука като бебче все още.
Ая, мале само като чета ми става тежко... аз съм на мнение, че дори кантара да не мърда, тези храни водят до целулит и дори в ден за почивка пак не трябва да се прекалява, а ако може и без тях, най-добре Peace

# 91
  • Мнения: 1 384
iguanka, аз така и не разбрах къде си била  Thinking А котето е голям сладур  Heart Eyes

Chocolata така примерно меню сутрин със ставането активия мюсли ; 2ра закуска вафли, бисквити или паста каквото имам под ръка ; на обяд  ходя на пица после хапвам тирамису .... след обяд си купувам шоколад ... или ям шоколадови бонбони ... може и палачинки с течен шоколад; вечер каквото има сготвено мусака,  месо с картофи (или ориз) , каквото си помислиш... и задължително след това нещо сладко... това ме държи после една седмица да не помислям за нещо сладко.... 

#Crazy #Crazy #Crazy Леле аз ако изям това дето си написала на слеващия ден ще тежа не с 1,2 а с 5 кила отгоре, ако не се пръсна преди това  Joy  И на мен ми се вижда малко екстремно, но ти познаваш своя организъм по-добре  Peace

Donna13
, така те искаме - нахъсана и режимна   bouquet

Chocolata, абе то сиренето не било препоръчително  Confused макар че аз като издивея съвсем си позволявам по малко  Embarassed Иначе блъскам подправки, ама вече и от тях ми се  Sick пък и аз по принцип не обичам пикантните неща  ooooh! Абе трагичен случай съм аз  Laughing Но на теб благодаря за съвета  Hug

На всички лек аи спокойна нощ   bouquet Аз ще погледам ТВ и после и аз отнасям плувката  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 3 050
Бях на селото на приятелят ми, което е до Тетевен  Peace за три дни. Драсни ЛС със снимки, нали ми обеща Hug
Сега отивам да си сипя вода от кухнята и се натъкнах на домашна торта от бисквитки с крем... и леко й казах `Здрасти`  Mr. Green Laughing бе хич ме няма Confused
Поне написах темата  Peace

# 93
  • Мнения: 1 599
iguanka,crazy_tikva седмият ден обикновено раздвижва метаболизма... качва се 1 кг от 2-3 потопа(като изключим Великден ) се старая само по един шоколад да ям не повече... дори се старая и да спра сладкото , че нещо и пъпчици ми излизат от него...а относно целулита гаранция нямам или е много незабележимо малък...както и преди казах с този режим и с пиенето на вода по 2 чаши преди ядене си махнах целулита дори масажистката ми не можа да повярва , че нямам. То всъщност потопа е деня да си позволиш да ядеш нещо което в режима го няма а ти го обичаш....а аз обичам сладко  bouquet
Лошото е че от вчера задържам ...

# 94
  • Мнения: 22 452
Добро утро от мен момичета. ))))

Снощи си отидохме на ресторант с моят мъж и аз бях изключително режимна (като изключим няколко глътки ракия, но така и не можах да изпия 50гр, отдавна не съм пила). Хапнах шопска салата и после задушени картофи с кашкавал, малко гъбки и маслини. )))
Кантара си показва същото, както и от 1седмица насам. )) От днес стартирам 5дневно плодуване, надявам се на резултат 3-4кг. )))
Благодаря на всички ви за пожеланията, много сте мили. ))))

Aia, щом ти понася режима действай си по него. ))) Аз по същият начин като тиквето, ако изям толкова нещо само за седмица ще кача 1-2кг. )) Шоколад не съм яла от не помня кога, но не ми се и яде. )))

iguanka, браво за темата, пък за тортичката, случва се. ))) Аз много го харесвам Тетевен, там имаме приятели и съм решила да правим кръщенето на малката в тамошната църква, че попа също ни е приятел. ))

Чакам новите попълнения да се появят и да дадат отчет. )))))

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 10:15 от Mirama

# 95
  • Мнения: 1 599
Mirama преди да почна да ходя на диетолог нито сладко , нито месо нито хляб хапвах а сега само в неделя мога да си го позволя  Peace
Забравих да кажа когато почвах режима ми, трябваше 2 седмици да го правя без свободен ден....

# 96
  • Мнения: 63
Добро утро и слънчев ден ви пожелавам newsm44Четвърти ден съм на диета"Точковата"Много добре ми понася а и вече има резултати.Дано устискам до края.

# 97
  • Мнения: 3 050
Добро утро!
Аз сега пийвам топла вода, като за начало на деня. Другото ще го пиша вечерта.Сега ще седна да почета Mr. Green

Вчера видях снимките на Тиквичка, мога да кажа само че тук сме се събрали все сладурки, които искат да имат здраво и хубаво тяло Peace
Мирама браво! За Тетевен няма да сгрешиш, то селото е между Тетевен и Ловеч и е много китно Heart Eyes

Ето и кафе за сладко спящите:


Хубав ден и внимателно с храната

# 98
  • Мнения: 1 424
Добро утро,момичета  Grinning
Аз днес се събудих с болки в коремчето,но ще пия хапчета и ще си почивам, поне е неделя и нямам задачи...
А относно денят-потоп, аз съм по-съгласна с  Aia , полезно е един такъв ден в седмицата, защото раздвижва здраво метаболизма, пък и психически действа добре и дава сили да издържиш диетата  Peace Наистина се качва 1 кг някъде,но след 1-2 дни на съответния режим изчезва и продължаваш със свалянето  Peace  И аз съм го правила,но това беше когато издържах по седмица и повече на твърда диета,а сега... ако издържа 7-10 дни Търманд и аз се готвя за потоп  Whistling
QN4E продължавай в същия дух   bouquet
Mirama много си издържлива,браво ! Но не е ли много рано за ново плодуване  newsm78

# 99
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета, Hug пиша набързо и излизам,че дребосъка чака  1swing

Миранди намислила съм да плодувам с черешки,та ги чакам като им дойде сезона /сега ги гледам по 20 лв/кг./ ooooh!

Шоки сега съм на страхотната диета  Mr. Green

Тиквичка браво за волята  smile3501

# 100
  • Мнения: 1 384
Добро утро и от мен.   bouquet

Аз със ставането  се метнах в кухнята да наготвя за днес и малко за утре   chef И после сядам да чета.

iguanka  Hug мерси за кафенцето   bouquet А морското свинче е просто  Heart Eyes Аз съм гледала морски свинчета и са ми от любимите животинки  Heart Eyes

vodka_s_led, ние с теб май пак се засичаме с МЦ-то  Laughing Мен вчера ме болеше корем та се тъпках с хапове  #Crazy


pipy  Hug

Заради МЦ не се меря, ама утре ще се метна на кантара, че почват 5 дни протеини  Sick Sick Sick и да мога га отчета резултат след тях  Laughing Laughing Laughing

Хубав неделен ден на всички   bouquet

# 101
  • Мнения: 1 599
днес в свободният ден хапнах баница и 2 пасти... мисля иначе да съм диетична... само това да са нарушенията за да не качвам въпросният килограм сега ще хапна шопска салата за обяд  Grinning

А относно денят-потоп, аз съм по-съгласна с  Aia , полезно е един такъв ден в седмицата, защото раздвижва здраво метаболизма, пък и психически действа добре и дава сили да издържиш диетата  Peace Наистина се качва 1 кг някъде,но след 1-2 дни на съответния режим изчезва и продължаваш със свалянето  Peace  И аз съм го правила,но това беше когато издържах по седмица и повече на твърда диета,а сега... ако издържа 7-10 дни Търманд и аз се готвя за потоп  Whistling

така е да !!Хубаво е ако си бил 6 дни режимен на 7мият да си позволиш нещо което ти се яде... Аз вече съм решила в свободният ден да си позволявам само по 2- 3 забранени неща .... от една страна да си раздвижа метаболизма от друга да хапна нещо което обичам... за да може после следващите 6 дни да съм стриктна. Peace

# 102
  • Мнения: 22 452
 vodka_s_led, аз изкарах 13дни на захранване, малко е раничко, но аз ще направя само 5дни, така че не е проблем. ))))

# 103
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър ден, красавици  bouquet Вчера вечерях в компанията на любимият, няма нищо по-хубаво от това Heart Eyes За десерт си направихме (той го направи, де Blush) селекция парченца различен шоколад (от моята колекция) и ги опитвахме и коментирахме. Днес закусвах отново в негова компания, а след малко отиваме на пазар, после при свекито на гости да пием по един чай Mr. Green Междудругото, не съм се теглила повече от две седмици и ми е много готино психически от този факт Simple Smile

Миранди, пайпи, аз също си умирам за дини и череши, нямам търпение да се наям като хората с тях Mr. Green Мога да ви правя компания по веднъж седмично понякога, иначе за сега ви стискам само палци Hug

Иле, как ми се дояде бисквитена торта (нали съм по бисквитките Blush). Браво за написаната тема, ще четеш ли днес? Аз ще се опитам да почета, ама много ме е домързяло Embarassed

Ая, благодаря ти, че сподели. Ще се въздържа от коментари, но в твоя защита ще кажа, че много момичета, през времето когато не са на диета се хранят доста честичко така, както ти се храниш през свободният си ден. С тази разлика, че ти сподели с нас, понеже не си го слагаш на сърцето Wink Благодаря  bouquet

Ужас, кое време е станало, а половинката още виси на компа си и играе някаква игра #2gunfire Отивам да внасям ред и дисциплина Twisted Evil Laughing

# 104
  • Мнения: 3 050
шоколадче заменям тортата за колекция шоколади  Mr. Green
тикве какво сготви днес?  Party
ая дано да няма повече тежка храна днес и салатата си е много хубав вариант на хапване Heart Eyes

Аз `локам` чай тук-цяла бутилка 2 литра и дано я изпия Peace
Наш`те се мотаха пак с тортата, после с пържени картофки, но аз не ядох Crossing Arms Sunglasses

И аз чакам черешите, имаме ранна - трябва средата на следващият месец да е вече готова Peace и ще си хапвам на корем, те са и едни големи Blush Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Днес спорт няма да има защото не знам от къде, но имам обрив на краката и ръцете и много ме засърбява след спорта, пробвах скачане с въже, много ми се скачаше но после едва си седнах на д-то от сърбежи... Имам си оправдание   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт