Сексуалният субект "мъж", като обект на избор?

  • 4 188
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ясно е, че сексът тръгва от мозъка, но е кофти като си седи само там. Така че, много ясно, че като има липси, критериите се снижават. Никой не може да ме убеди, че си мре на идеалите, ако е в крещяща нужда.
Но дай на форумката да философства за секс и дори с реален такъв не мож я мръдна от компа.
В тази връзка, аз ставам  Laughing

П.П. Кифло, вас с Франзелата като ви чета, тъкмо стигна до края на изречението и се връщам отначало. И тъй - няколко пъти  Grinning

# 31
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Омръзна ми честно казано всяка втора жена да ми се хвърля на врата с желание за секс... Затова може би гледам вече да се държа малко по-отблъскващо... Все пак и аз съм човек а не само обект за секс.

Боре, ама моля ти се, все пак сме те виждали  Joy

# 32
  • Мнения: 2 448
Проблема на повечето жени е че като им хареса секса с някой мъж почват да си мислят че са намерили мъжът с главно "М".
Ако са на 16- 17 години може би, айде да речем до 25, ама след това, едва ли.
И не е речено, че винаги мъж, който ти харесва за секс, не става за нищо друго или пък, че жена, ако те кефи секса с нея, не става за майка на децата ти. Това са крайности.

# 33
  • Мнения: 2 792
Ясно е, че сексът тръгва от мозъка, но е кофти като си седи само там. Така че, много ясно, че като има липси, критериите се снижават.
Именно в това е въпросът, дали критериите (критерийте?) са  действително толкова важните фактори.
 Подвластни на собствените си критерии (критерий?), правим доста погрешни избори, за разлика от случаите когато се водим от чисто животинския си инстинкт.

# 34
  • Мнения: 2 448

 Именно в това е въпросът, дали критериите (критерийте?) са  действително толкова важните фактори.
Тези дето отбелязват + и - в списъка на критериите, накрая си остават на сухо.От прекалено премисляне и претегляне файда няма. Тези неща поне малко трябва да се усещат, а не само да се мислят.

# 35
  • Мнения: 281
Ясно е, че сексът тръгва от мозъка, но е кофти като си седи само там. Така че, много ясно, че като има липси, критериите се снижават. Никой не може да ме убеди, че си мре на идеалите, ако е в крещяща нужда.

Първо, ще трябва да те убедя, че имам мозък.
Така че се отказвам.  Tired

# 36
  • Мнения: 9 991
Че то на мъжете постоянно им се е..  кога ще да е това заслепено състояние то е перманентно,  Joy, освен ако си нямат приятелка или жена и тогава започват да се правят на недостъпни, Борисе ?? Мъж на жена до сега не съм ни виждала ,ни чувала да отказва ако жената си поиска освен ако не е женен или си има приятелка /както вече казах/ .И има мъже дето си мислят че една жена като им се усмихва и иска да прави секс с тях, НЕ не си мисли така,
когато една жена флиртува си казва ''ето аз флиртувам'' ,а един мъж като флиртува си казва ''ето те ще ми пусне'', а флирта на жените им е приятен не защото очакват секс, а защото се чувстват желани. А това да си мислиш че добрата любовница не става за гледане на деца , е не става ако си я взел за ?? лв . на час. Joy

# 37
  • Мнения: 2 254
  ... т.е. жената на суша по-бързо и по-лесно ли подбира ?
Може би.
За себе си знам, че това не е така.Не съм разгоненица.Пропускала съм купона, според изказвания назад в темата.Дали?
 П.П. Пробвах веднъж, за спорта, миии, за мен си е  дървеняшка история бройкането.

# 38
  • Мнения: 984
На мен пък ми се струва, че всяка жена може да да бъде наречена "курва", ако на желанието й за еднодневен секс се гледа по този начин.

Искам да попитам авторката на темата и специално Борис, пък защо не и другите мъже посещаващи форума, аджиба "курва" ли е жената, която не се свени да чука за една нощ?
Искам отговор "ДА" или "НЕ" - увъртвации не признавам. И всяка увъртвация ще я считам за "хем сърби, хем боли".

# 39
  • Мнения: 2 254
Не!
 Нищо, че не питаш мен.Аз да си кажа  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 792
Искам да попитам авторката на темата и специално Борис, пък защо не и другите мъже посещаващи форума, аджиба "курва" ли е жената, която не се свени да чука за една нощ?
   Не мога да отговоря на подобен въпрос, понятието "курва" е непонятно за мен.
   А като определение въобще не мога да го вържа с контекста на темата, не знам от къде ти хрумна да попиташ точно това?

# 41
  • Мнения: 677
Искам да попитам авторката на темата и специално Борис, пък защо не и другите мъже посещаващи форума, аджиба "курва" ли е жената, която не се свени да чука за една нощ?
Искам отговор "ДА" или "НЕ" - увъртвации не признавам. И всяка увъртвация ще я считам за "хем сърби, хем боли".

Не. Не е.

# 42
  • Мнения: 984
Думата, Кифла, предполагам, че си запушвала ушите някой като я каже и за туй не си схванала значението й в контекста на /не/чутото. Mr. Green

Хрумна ми, защото натам отиват нещата.

Как да обясниш на 14-годишно момиче, че сексът трябва да й носи удовлетворение, а на 14годишните момчета само им се чука. Или може би еднодневният секс го практикуват майките на 14годишните момичета? Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 423
Как да обясниш на 14-годишно момиче, че сексът трябва да й носи удовлетворение, а на 14годишните момчета само им се чука. Или може би еднодневният секс го практикуват майките на 14годишните момичета? Simple Smile

Аз бих почнала да обяснявам на български.
Защото най-добре го владея. Ако не стане,
ще пробвам на останалите езици. Все някак
ще стане ясно за какво става дума. Впрочем,
приятелката на Кифлата едва ли е едно дете
на 14 години, че и да е останало на сухо...

# 44
  • Мнения: 2 792
Думата, Кифла, предполагам, че си запушвала ушите някой като я каже и за туй не си схванала значението й в контекста на /не/чутото. Mr. Green

Хрумна ми, защото натам отиват нещата.

Как да обясниш на 14-годишно момиче, че сексът трябва да й носи удовлетворение, а на 14годишните момчета само им се чука. Или може би еднодневният секс го практикуват майките на 14годишните момичета? Simple Smile
  На къде отиват нещата? Думата я знам и продължавам да не я свързвам с контекста на темата и понеже първия път явно не се изразих достатъчно ясно, тука не говорим за курви, нито има нужда някой да ни разняснява, че сме курви в неговите очи.
 Идеята на темата беше, зрели хора да поговорим спокойно за първоинстикността  на сексуалното желание, без да се замеряме с махленски определения.
  Бих се смутила ако темата секс я подхвана за първи път с 14 годишната си дъщеря или син, но в момента не говорим за възпитание все пак, това е отделна тема за друг под форум.

Общи условия

Активация на акаунт