Въпрос към юристите за шума в жилищните сгради

  • 11 417
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 904
Пропуснах да спомена в предните постове,че въпросните наематели вече са глобявани преди година,поради същите причини. Имало временно затишие.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Хипотетично може да повикаш кварталния...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Може би моя въпрос не е точно по темата,но ако някой се е сблъсквал с подобен-ще съм благодарна за всяко мнение.Става дума за съседи-наематели,които постоянно пречат на останалите обитатели с пиянски оргии,семейни скандали,побоища и всичките производни на алкохолните веселби. WhistlingЧувала съм,че има възможност за изгонването им.Знае ли някой каква е процедурата?
Това е гадното, ремонтите свършват.
Съседът под нас години наред все нещо си ремонтираше, оправяше. Като взе да приключва, аз родих за втори път. Добре, че никога не му споменах, че ни поиздразва шума от дългия ремонт  Simple Smile Сега, той е търпелив, слуша джангъра отгоре и твърди, че не го дразним  Embarassed

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Пропуснах да спомена в предните постове,че въпросните наематели вече са глобявани преди година,поради същите причини. Имало временно затишие.

Имам един познат домоуправител. Той ги разрешава много бързо тези случаи - спира им тока. Ключовете за таблото са в него Wink

А за шума при ремонти - и на мен ми се е случвало. Разпечатах наредбата и в неделя цъфнах при съседа с официално предупреждение, докато си ремонтираше. Не знам дали заради заплахата от оплакване и полиция или просто се оказа по-свестен, но след това спазваше графика. А пък може би просто не е знаел, че има такава наредба.

Общи условия

Активация на акаунт