Идвало ли ви е да пребиете мъжа си?

  • 5 558
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
До бой още не сме стигали. Като се ядосам си го изкарвам на неодушевени предмети Blush

# 16
  • Мнения: 212
много често.
бях бременна в 9ти месец, кагота му изтрещях един хубав шамар (заслужаваше и повече, но бях с голям корем, който ми пречеше).

На мен друго ми е интересно във връзка с темата.
Как според вас трябва да постъпи един истински мъж след като жена му му зашлеви един здрав шамар.
1. Да се свие в ъгъла и да я моли да не го бие повече
2. Да й даде да го бие, докато й мине
3. Да обърне гръб и да си тръгне без да се връща повече.
4. Да постъпи като мъж на място и да й отвърне на удара с удар. Око за око, шамар за шамар....
Как мислите вие...

# 17
  • Мнения: 2 448
, ама само веднъж сме стигали до бой. #2gunfire

Не думай бе.  Shocked Ти ли него би или той теб... Ако той те е бил може да го осъдиш.
Ами не ме е бил, удрял ме е веднъж, а аз на него налетях направо да го душа. Ама бях много млада и дива тогава. hahaha

# 18
  • Мнения: X
Избирам точка 2 Peace

# 19
  • Мнения: 5 577
 Shocked не си представям да ударя мъжа си. всъщност, да ударя мъж изобщо - какво може да ми причини толкова?

много често.
бях бременна в 9ти месец, кагота му изтрещях един хубав шамар (заслужаваше и повече, но бях с голям корем, който ми пречеше).

 Rolling Eyes с какво те предизвика така?

# 20
  • Мнения: 1 226
Борисе по добре да не беше питал.И аз съм за точка 2. hahaha Joy Joy

# 21
  • Мнения: 5 940
Не ми е идвало.

# 22
  • Мнения: 1 517

 Joy Де ги тия, бре, дето ще се оставят на точка 2  hahaha

На мен за 10 г. много пъти ми е идвало не да го бия, ами зверски да го пребия, с особена жестокост  Mr. Green .Само веднъж му посегнах, ритах и дерях където сваря да докопам, а той само се отбраняваше. Аз бях полудяла (приятеля му също отнесе няколко кютека, докато ме държеше), а мъжа ми беше много, ама много виновен.
И понеже съм честна и почтена  Grinning , ще си призная без бой, че много пъти в зверския му поглед съм виждала желание за жестоко убийство  Laughing

колкото до поста на Борис...трябва адски много да ме вбеси, унижи и т.н., за да му посегна, особено на публично място. Вярно е, че мъжете-тормозители и биячи са повее, но и някои жени не им отстъпват и редовно бият мъжете си. Факт!
Не е редно никой никого да бие. Но драги ми Борисе, ако ти удариш жена си, тя не би трябвало да ти отвръща, нали? Не е нормално някакси. но ако тя те удари, ще е унижение, ако ти не и отвърнеш както трябва (поне такива настроения лъхат от поста ти) - това за мен не е честно. Мъжа и жената са равноправни и в любовта и в работата и в боя.

# 23
  • Мнения: 212
Не е нормално някакси. но ако тя те удари, ще е унижение, ако ти не и отвърнеш както трябва (поне такива настроения лъхат от поста ти) - това за мен не е честно. Мъжа и жената са равноправни и в любовта и в работата и в боя.

Не знам кое за теб е честно и кое - не, но фактът си е факт - жените могат безпроблемно да бият мъжете си, а когато мъж удари жена - оооо горко му, вдига се вой до небесата че я малтретира и едва ли не я пребива от бой. И това за един шамар само.
Защото ако една жена удари шамар на мъжа си това явно е в рамките на нормалното. Мъжът явно трябва да се свие и да се отбранява и да се надява само че няма да го бият много. И ако после този мъж се оплаче на някой, че жена му го е била, първо ще му се присмеят всички, после ще го обявят за  пълен мухльо и накрая той ще обере всички негативи на общественото мнение.
Ноооо виж ако мъж удари жена и тя се оплаче дори и един шамар да е било ---- стой та гледай. Веднага изникват няколко организации за защита правата на жената и почват да й дават акъл как да го осъди мръсника дето я е бил. Всички хора я съжаляват и й съчувстват. И ако даде мъжът под съд че я е бил като нищо могат да го осъдят. А да сте чували досега жена да е осъдена че е била мъжа си.... няма нали?
Ей това ако е справедливост - здраве му кажи.

# 24
  • Мнения: 1 226
И що ревеш сега? Ми такъв е живота.Едни бият, други ги бият, и така.

# 25
  • Мнения: 1 517
Адски прав си и не е честно. И много жени се възползват от този факт. Но според мен ситуацията е такава, понеже както писах вече мъжете много по-често малтретират жените, отколкото обратното. За това за съжаление няма организации за защита на мъжа от тормоз. А е факт, че някои жени упражняват сексуален тормоз върху мъжете, колкото и идиотски да звучи.

А в момента, пишейки по темата, си представям как една жена с ролки на главата бъхти мъжлето си с точилката, а той завалията се свива като кутре.....и ме напушва луд смях  Laughing

# 26
  • Мнения: 17 546
Много съм дива! Embarassed На плочките в трапезарията има една дупка... а вчера приятели питаха каква е тази дупка на стената в хола... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 226
Много съм дива! Embarassed На плочките в трапезарията има една дупка... а вчера приятели питаха каква е тази дупка на стената в хола... Mr. Green
Това от сексуален тормоз или от бой? newsm78

# 28
  • Мнения: 17 546
Много съм дива! Embarassed На плочките в трапезарията има една дупка... а вчера приятели питаха каква е тази дупка на стената в хола... Mr. Green
Това от сексуален тормоз или от бой? newsm78
От характер Mr. Green ние не се бием! Crazy

# 29
  • Мнения: 1 517
 Joy Родителите ми вси ги питат защо на вратата на банята има дупка от бравата на входната врата...и те си казват хората: щерката побесня на гаджето и вместо да го шибне, разби вратата и сега работа ни отвори  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт