Липса на цикъл след раждане - до кога е нормално да го няма?

  • 5 047
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 578
E, аз май бия рекордите  Wink Дъщеря ми е на 1,8 г. Още кърмя и нямам цикъл. Сега след празниците отивам на преглед, да видим какво става.
От баба ми знам, че прабаба ми е кърмила 3 години последното си дете, за да няма цикъл и да не забременее пак   Shocked

# 31
  • Мнения: 7 424

От баба ми знам, че прабаба ми е кърмила 3 години последното си дете, за да няма цикъл и да не забременее пак   Shocked
  Ей ти едно хубаво противозачатъчно! newsm10  Grinning

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
E, аз май бия рекордите  Wink Дъщеря ми е на 1,8 г. Още кърмя и нямам цикъл. Сега след празниците отивам на преглед, да видим какво става.
От баба ми знам, че прабаба ми е кърмила 3 години последното си дете, за да няма цикъл и да не забременее пак   Shocked
  newsm10
Ей това си е рекордно вече  Mr. Green Ще ми е интересно да споделиш после реакцията на доктора Simple Smile
Аз съм сигурна, че ще почнат да те убеждават да спираш кърменето...
 какви са тези безобразия ще ми кърмиш две годишно дете hahaha

# 33
  • Мнения: 2 829
И аз, и аз нямам още цикъл Grinning Вече година и почти 9 месеца.
Аз все се надявам скоро да ми дойде, защото искам вече второ бебе. Та ако докато Алекс навърши 2 години нямам М май ще трябва да разреждам кърменията или да го отбивам.

# 34
  • Мнения: 11 036
И аз съм от вашия отбор. Peace Но така ми е добре и се надявам още дълго да нямам цикъл  Laughing

От баба ми знам, че прабаба ми е кърмила 3 години последното си дете, за да няма цикъл и да не забременее пак   Shocked

Липсата на цикъл по време на кърмене не гарантира предпазване от бременност. Wink

# 35
  • Мнения: 7 424
И аз съм от вашия отбор. Peace Но така ми е добре и се надявам още дълго да нямам цикъл  Laughing

От баба ми знам, че прабаба ми е кърмила 3 години последното си дете, за да няма цикъл и да не забременее пак   Shocked

Липсата на цикъл по време на кърмене не гарантира предпазване от бременност. Wink
   По ''бабиното'' време сигурно това е било единствен начин,поне до някаква степен, да се намали шанса за забременяване. Laughing

# 36
  • Мнения: 762
   По ''бабиното'' време сигурно това е било единствен начин,поне до някаква степен, да се намали шанса за забременяване. Laughing
Поне ако се разчита на дядовците. Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 1 578
   По ''бабиното'' време сигурно това е било единствен начин,поне до някаква степен, да се намали шанса за забременяване. Laughing
Поне ако се разчита на дядовците. Wink

 Joy  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт