да готвим за бебенцата си или да ползваме детската кухня?

  • 19 469
  • 367
  •   1
Отговори
# 300
  • BG
  • Мнения: 1 900
Зависи,ако наистина са вкусни и разнооразни храните на детската кухня,защо не.

# 301
  • Мнения: 1 817
Вечния спор Rolling Eyes Всеки да си храни детето, както намери за подходящо.
Има детски кухни, които наистина предлагат разнообразна и качествена храна. Защо да не се ползват услугите им?
Аз използвам и двата варианта, т.е. няколко седмици е на кухня, няколко не го записвам. Така мисля, че е разумно. В седмиците, които му готвя аз, наблягам на неща, които по-рядко предлагат в кухнята.
А в ДК редуват телешко, пилешко, риба и заешко месо. Какво повече от това? Понякога добавям пресен жълтък и чисто масло.
На малкия му харесва, както храната от кухнята, така и от мама Wink

# 302
  • Мнения: 545
Когато се включвам тук във форума от 2 години,гледам да назовавам нещата с истинските имена и да съм максимално искрена Simple Smile
Не ми е в природата да лъжа,пък и споделям своят опит.
На който не му харесва,да си каже своето мнение  bouquet


И да,за жалост бяха кирливи.
Два пъти мухлясала капачка,кисели с обелки от плода,камъче в ориза.....
мисля,че е достатъчно



Поименно, или излиза, че го казваш за всички. Иначе излиза не че казваш истината, а половината истина. НЕ всички са такива. Това е. А и трябваше да им пратиш ХЕИ, за довиждане ако не за друго. Така излиза че просто си любител на истината в разговорния и вид Simple Smile

# 303
  • Мнения: 4 434
Е добре де ми кат не ти харесва,не вземай от там...кво толкова сложно има..че чак и тема Tired

# 304
  • Мнения: 493
С две ръце съм за детската кухня.От месец взимам частна кухня и съм страшно доволна. Peace

# 305
  • Мнения: 3 405
Е добре де ми кат не ти харесва,не вземай от там...кво толкова сложно има..че чак и тема Tired

Тема, и то от май месец миналата година  Laughing

# 306
  • Мнения: 4 434
Тема, и то от май месец миналата година  Laughing
Ха Embarassed...нищо де,да се отчета Mr. Green

# 307
  • Мнения: 1 596
От това което съм изчела за детските кухни,излиза че всички са кофти Simple SmileАко искаш хубава храна,караш на бурканчета Хип,Сепмер......ноооо не и Ганчев.Ако не-готвиш!
И ХЕИ да има пратиш,няма да има ефект.Така че,хранете си децата както намерите за добре.
А дали е стара или нова темата.....важното е че е актуална  bouquet

# 308
  • София
  • Мнения: 15 282
От това което съм изчела за детските кухни,излиза че всички са кофти Simple Smile
Ами-не си чела внимателно, тогава.  Peace

# 309
  • Мнения: 1 596
От това което съм изчела за детските кухни,излиза че всички са кофти Simple Smile
Ами-не си чела внимателно, тогава.  Peace
Може да поспорим Wink

# 310
  • София
  • Мнения: 15 282
Предлагам да не спамим.  Peace
Който каквото е имал да напише-вече го е написал.

# 311
  • Мнения: 38
не разбирам защо още се води този спор,наистина,който сметне за добре да си готви,който му е добре с кухня да е с кухня,аз съм си казала мнението,като се върна в бг смятам да съм на кухня,сега си готвя за малката,понеже няма кухни.Не мога да разбера разни произнасянки от сорта на ауууууууу каква кухня,едвали не се изтъкваме коя майка е най-перфектна и как прави всичко за детето си,защото и тея които са на кухня са всеотдайни,както стои и въпроса с кърменето-който може кърми,който не може кара с АМ,не виждам нищо лошо!

# 312
  • Мнения: 3 158
Аз ги редувам-няколко седмици кухня,след това пауза и няколко седмици готвя и предлагам готови пюрета.
Записах го,защото кухнята предлага по-разнообразна храна,от тази ,която аз готвя и защото искам да свикне да яде повече неща,а не като тръгне на ясла и да не иска да хапне нищо освен пюре или от на мама манджата.

# 313
  • Австрия
  • Мнения: 143
добре сте в българия има детска кухня  и имате избор
а тук в австрия няма и искам неискам трябва сама да приготвям храната за бебо
по тсиал ден седя в кухнятя и всеки ден мислиш какво ште готвиш утре и каде е това разнообразие където го има в детската кухня
веЧе сам се сдухала на тема готвене.като си отида в българия за десет двадесет дена веднага го записвам на Частна кухня
и имам време и за себе си.всяка веЧер разлиЧна супа в българия е супер с тези детски кухни а на който му се готви и има време нека готви Hug

# 314
  • Мнения: 1 558
Ако имаш времеда готвиш,прави го.Не мисля,че да сготвиш на детето си е губене на време.Сина ми беше на детска кухня и съм много доволна от нея,но въпреки това пак съм му готвила.Ти си прецени как ще е най-добре за теб Peace

Общи условия

Активация на акаунт