Болки по врме на секс

  • 2 406
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
И аз да се включа  Mr. Green
При мен положението продължи така до 9-тия несец. Доста е кофти, но после се оправя Peace
Дано при теб да се оправи по-бързо

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И при мен е така.А пък аз толкова много се чудих що така. Mr. GreenДобре че влязох в темичката.Какви са тези овлажнители в Била?В нашата Варна няма Била.

# 17
  • Мнения: 4 753
И на мен ми се е случвало много е неприятно,но момичетата са ти казали-лубриканти

Трябва си... на мен покрай бебо не ми е зор много за секс, ама заради горкото тати....  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 378
И при мен беше така Peaceоколо 3 месеца след раждането,от хормоните е.

# 19
При мен продължава вече 8-ми месец,просто ужасно.Използваме лубрикант,но понякога и той не помага,защото желанието просто изчезва като усетя болка.Имам чувството, че това никога няма да свърши Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 521
Купи си Глайтгелен и не го жалете Wink Все пак и мъжа ти трябва да е внимателен и търпелив  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Ползвайте лубриканти. Глейтгелен например мисля, че ще има ефект. Нормално е да те боли, не се притеснявай. Мисля, че не е удачно да ползваш тампони, все пак не отдавна си родила. Но това си е лично мое мнение.  Simple Smile
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Не ме е боляло...  newsm78

# 23
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Възможно е да имаш и някаква инфекция, така че консултирай и с гинеколог.

# 24
  • Мнения: 219
А не трябва ли да се посети гинеколог в такъв случай?

# 25
  • Мнения: 2 111
Болеше ме първите 2-3 пъти само.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 127
За тампоните - лекар ми е казвал, че след нормално раждане (не знам твоето как е било) 1 година не  е хубаво да се слагат.
За другото са ти казали. И по-добре оставете бебето някъде да го гледат - баби или вие отидете на друго място...в смисъл да сте сами, да имате достатъчно време и спокойствие, да действате бавно, да може да се отпуснеш, а не да чакаш всеки миг да се разплаче и да остриш уши...
Тази болка е много психологична....Wink

Предполагам си ходила на лекар след раждането? Някакви проблеми???

# 27
  • Мнения: 1 691
При мен беше неприятно до около 6-7 месец. Всъщност и досега понякога я има тази сухота.
А болката наистина е до голяма степен психологична - с това непрекъснато бързане...

# 28
  • Мнения: 99
Добре, че съвсем случайно попаднах на тази темичка да разбера, че не само аз имам такъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт