на море в св. Влас

  • 16 943
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Привет и от мен. Реших да погледна дали има мнение за хотел  Синева парк. Утре тръгваме /семейство с две деца/. Малко ме притесниха коментарите за разговорите на немски и лошия плаж на Свети Влас, но се надявам останалото да компенсира. И дано мнението, което чух за лошата шумоизолация да не е вярно, защото почнах да съжалявам съседите си. Доста са ми буйни дечицата.

# 16
  • Мнения: 11 004
И аз се включвам с питане за "Воденицата"
http://www.laguna-tours.com/bg/destinations_stvlas_watermill.shtml

Имаме доста изгодна и интересна оферта за 7 дена там, затова се надявам да споделите отзиви за комплекса, апартаментите и храната. А самият Св.Влас как е тази година?

# 17
  • Мнения: 678
а някой знае ли какво представлява хотела '' Вита Морис '' във Влас ?  Praynig
Не мога да го открия в Нета , а имаме оферта за него по програмата на НОЙ  newsm78
Та се чудим дали ще си заслужава 10 дневна почивка в този хотел и изобщо във Влас ?  Thinking

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
 До Cikoni и Linofrina,

дано не съм закъсняла с мнението си за "Воденицата".

Плюсове:

Миналата година се помъкнахме голяма тайфа без деца на партитата в Сл. бряг, много държахме да сме заедно в един хотел и както може да предположите на самият Сл. бряг не намерихме места. Във Влас също.. и тъкмо се бяхме отчаяли, когато ни предложиха 2 прекрасни апартамента във "Воденицата".

Отседнахме там само за 2-3 нощувки, не помня точно /от алкохола и безсънието ще да е  Simple Smile/, но останах много доволна и сега след голямо чудене резервирах там за семейната почивка.

Апартаментите наистина са просторни, а тези с 2 спални направо огромни. Мин.год. беше много спокойно в средата на август - не е шумотевицата и глъчката от другите хотели.
Ресторантът е супер - бързо обслужване, вкусно и огромни порции...
Огромна заградена тревна площ, където децата могат да играят на воля....Басеинът има и детско отделение и хич не е малък. водата е чиста и топла.

Никой не ни притесняваше с нищо, въпреки, че имахме вид на банда ненормалници...невидима камериерка...чистота...на втората вечер дойде една приятелка да спи контрабандно при нас, от персонала само ни се захилиха заговорнически  Grinning
Има паркинг. Не е далече от плажа, въпреки, че не е на първа линия.

Специално разпитвах кой от апартхотелите на Диневи е най-подходящ за деца и специално подчертах, че мога да си позволя и по-скъп от хотелите им, ако е по-подходящ за хлапета и въпреки това, отново ми препоръчаха "Воденицата".

Ако решите да ходите натам, да знаете, че на плажа пред Арена ще има детска анимация за гостите от хотелите на Диневи, а вечер и детска дискотека.

Ако имате въпроси питайте, че стана дълго...

# 19
# 20
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
elsi    Hug

# 21
  • Мнения: 294
И аз да драсна малко за Воденицата.Имаме апартамент там и да ви кажа че наистина е прекрасно.Моето детенце се чувства много добре там.И храната в ресторанта е много хубава абе няма да сгрешите Peace

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А някой да има отзиви за един комплекс  - Привилидж Форт Бийч -между Елените и Слънчев бряг на плажа Робинзон. На там сме се насочили, но ако някой даде отзиви ще съм много благодарна.

# 23
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте, ето отзиви за Св. Влас и хотел Цезар Палас:
МНого сме доволни от хотел Цезар Палас. Стаите са просторни, апартаментите също. Има кухня със посуда, хладилник. Предлагат и кошарка за спане на дете, искат обаче по 5 лева на ден за кошарката. Ние се разминахме с плащането де, защото от агеницията ни бяха обещали безплатна кошара.  Mr. Green
Хотелът е на самия плаж, където има спасители, плажът е спокоен, влизали сме тримата с детето в морето без да се притесняваме. Има рампа за колички и имаше много майки с колички, въобще беше пълно с деца.
Храната - на блок маса, но имаше разнообразие. Напитките във вечерята не са включени, който иска може да си поръча отделно.

Недостатъци- няма високи столчета за децата- предлагат 2-3 счупени и ние ги отказахме, но това да е кусура.

Извън селото е, спокойно място, добър паркинг, хубав басейн. Вечер ходихме до Слънчев бряг на разходка.

Селото Свети Влас- нищо интересно, но става ей така вечер за по един тигел.

До мамите, резервирали във Водецата, Етъра, и т.н.- това са огромни комплекси, даже малко като самостоятелни градове, пак са близо до плажа, но на 2-3 линия.

# 24
  • Мнения: 273
Момичета, има ли вече някой завърнал се от Св. Влас. Да сподели как е там, тази година?
Кой плаж е хубав? Заведения за хранене?
Аз мисля да резервирам http://www.laguna-tours.com/bg/destinations_stvlas_watermill.shtml има ли някой впечатления?
Днес се върнахме точно от тук. Бяхме там с 2 те деца за 3-ти път и сега останахме дори по-доволни от преди. Комплекса е станал още по-хубав и поддържан, особено зеленината. Плажа е 2 пъти по-голям от преди 2 години. Ние ходихме до този плаж, който е от ляво на Марина Палас /като застанеш с лице към морето/. Беше невероятно спокойно и на плажа и в комплекса.
Заведенията ги обиколихме почти всичките и мога да пиша доста за тях, ако ви интересува. Иначе в ресторантчето в комлекса, /което се вижда на снимката в дясно/ готвят добре. Менюто не е особено богато, но всеки ден имат обедно меню-осн. ястия са по 3.20 а супите по 1.60 лв. В повечето ресторанти цените са прилични. На нас любимото ни местенце беше ресторанта в к-с Манастира /съвсем близо/, ако отидете там не забравяйте да си поръчате дроб от треска-много е вкусно.
Това, което не ми хареса е, че "Диневландия" изобщо не е ориентирана към деца. В целия огромен комплекс няма нито една пързалка или люлка /с изкл. на комлекс Триумф-където има дори и детски клуб, но ако случайно не го видиш, няма как да разбереш за него/. Преди имаше детски кът, а тази година беше заменен с поредната красива градинка. Изобщо не е пригодено за колички, а стълбите са доста, въпреки, че ние ходихме с количката до плажа, за да спи малката в нея, но си е бая хамалогия Confused Може да ходите на плажа с кошницата за кола. Също така уж са модерен комплекс, а въобще не са чували за разплащания с карти, а банкомат открихме чак на края на почивката ни с/у яхтеното пристанище.
Та, като изключим тези недостатъци бяхме много доволни, децата също бяха много щастливи.
Анимация за децата наистина ще има на плажа от началото на юли.
За селото почти нищо не мога да кажа. Май не е нещо особено.
Ако имате конкретни въпроси ще отговарям с удоволствие Wink

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 22:50 от Joana

# 25
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Joana много благодаря   bouquet
Този комплекс Триумф къде се намира? той не е от Диневи или? Каква е цената на този детски клуб?
А това с картите  newsm78

# 26
  • Мнения: 273
Да, май доста объркано съм го написала  Embarassed. Комплекса на Диневи е един много голям комплекс, който се състои от множество по-малки комплекса. Триумф също е част от Диневи. Ето карта на к-са на Диневи  http://www.laguna-tours.com/images/index/Laguna_back_map.jpg , но там Триумф го няма Rolling Eyes, явно картата е по-стара. Триумф се намира недалеч от к-с *** 1/този за който си пуснала линка/, някъде над *** 3 /обект 8 на картата /.
За цените в клубчето не знам, открихме го много късно и нямаше време за него.
А за картите-имах предвид , че никъде не можеш да платиш с дебитна/кредитна карта.

П.П. Нещо ми се скриват имената на едните комплекси. Става въпрос за Lazur 1 и 3

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Днес резервирахме и ние почивка във Влас.Ето тук:
http://www.sundayhotel.110mb.com/
Никога не съм ходила във Влас.С две деца сме и ни се иска тихо и спокойно място,ако въобще има такова по нашето черноморие.Резервирахме апартамент-мисля,че 40лв е разумна цена.Основно ме интересува кои места за хранене са добри,не много скъпи...

# 28
  • Мнения: 231
Днес направих резервация в хотел "Дироси",понеже официално ще почиваме в друг курорт имах желание да го разгледам този прехвален Свети Влас и набързо го намерих това хотелче.Моля някой ако е отсядал там дададе отзиви Hug

# 29
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Самият Свети Влас е едно село, да не останете разочаровани- няма нищо интересно за гледане. МНого хора на тясно място. Иначе хотелите са наистина за хвалене.

Общи условия

Активация на акаунт