Очичките на детето ми...

  • 2 622
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 791
здравейте и от мен,не избързвайте със сондирането поне и до навър6ване на 1 год.правете промивки със лайка,но не от пакет4е а от билкова аптека на 4ве4ета.ние така се оправихме,мислия 4е до към 6 тия месец си те4е6е.а и лекарката ми каза 4е до годинката,нее желателно              сондиране.успех и на вас.

На нас пък точно обратното ни каза докторката - до 6 мес. ако не се направи, после било по-опасно, нещо такова...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 59


На нас пък точно обратното ни каза докторката - до 6 мес. ако не се направи, после било по-опасно, нещо такова...
[/quote]И аз така знам.На племенницата ми доц.Контрова сондира канала на едното и око още на 2 месеца като беше

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз само да вметна, че масажите са много важни. Целата им е (ако се правят правилно) да се създаде вакуум, чрез който евентуално би се отпушила мембраната (стига да не е много дебела, разбира се).
За статистиката, на синът ми не помогнаха нито капки, нито масажи. Сондирахме на 8,5 месеца. За има- няма 15 минутки приключихме окончателно с проблема. Peace

# 18
  • Мнения: 1 322
На едно бебенце от нашия блок му се оправиха само с макажи на около 10м.

# 19
  • Мнения: 110
Здравей, на моето момиченце и сълзеше постоянно дясното око. Постоянно и правех масажи и се оправи чак когато навърши девет месеца. Сондаж не сме правили. Успех и дано бързо го преодолеете  bouquet

# 20
  • загубено
  • Мнения: 6 500
Моят син се роди така.
Капахме капки,правихме масажи и се отпуши само оченцето.
Изобщо не подценявайте масажа.
Тук (Гърция) лекарите казват ,че се прави отпушване след навършване на 1 година.
Успех   bouquet

# 21
  • Мнения: 52
Днес направо оченцето и вече е безобразно зачервено, масажи и правя на всяко хранене, защото само тогава ми дава да я пипам ..не натискам съвсем леко я масажирам там където е нужно разбира се...все едно правя запетайки...отгоре надолу..и след това няколко движения връщам назад..-обратна запетая.. промивам със преварена вода или физиологичен разтвор...и след това капя капките Тобрекс.Нали след като уж се е отпушило каналчето да няма секрет и тогава да влезне лекарството ..В петък сме отново на онтролен преглед да видим ...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 754
Вчера бяхме на очен.Изписа ни CILOXAN /капки за очи/ за 1 седмица по 5 пъти на ден по 1 капка във всяко око . И след това пак да отидем на преглед.Бебето ми е на 40 дни.Не си го представям ако ще сме така още 6-7 месеца....

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вчера бяхме на очен.Изписа ни CILOXAN /капки за очи/ за 1 седмица по 5 пъти на ден по 1 капка във всяко око . И след това пак да отидем на преглед.Бебето ми е на 40 дни.Не си го представям ако ще сме така още 6-7 месеца....

Пожелавам ви да се справите бързо с проблема!
Ние бяхме така цели 8 месеца и половина. Не искам да си спомням просто.

EleoHopa, сподели какво да ви казали на прегледа утре. Успех!   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 791
На нас навремето изписаха Макситрол капки...

# 25
  • Мнения: 224
Момичета, прочетете тук мнението на Sillveto, аз по нейния метод отпуших слъзния канал на дъщеря си на 1 година и 3 месеца. Всеки ден й благодаря от сърце! Дано ви помогне и на вас
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105437.msg1876509#msg1876509

# 26
# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Момичета, прочетете тук мнението на Sillveto, аз по нейния метод отпуших слъзния канал на дъщеря си на 1 година и 3 месеца. Всеки ден й благодаря от сърце! Дано ви помогне и на вас
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105437.msg1876509#msg1876509
Този метод, описан от Silveto, си е т.нар. масаж, който тук повечето майки правят месеци наред.
На нас не ни помогна, обаче. Simple Smile Понякога, уви, мембраната е много дебела и не може да се отпуши само с масаж.

# 28
  • Мнения: 224
Момичета, прочетете тук мнението на Sillveto, аз по нейния метод отпуших слъзния канал на дъщеря си на 1 година и 3 месеца. Всеки ден й благодаря от сърце! Дано ви помогне и на вас
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105437.msg1876509#msg1876509
Този метод, описан от Silveto, си е т.нар. масаж, който тук повечето майки правят месеци наред.
На нас не ни помогна, обаче. Simple Smile Понякога, уви, мембраната е много дебела и не може да се отпуши само с масаж.
Не, ако се прочете всичко подробно, ще видите, че не е просто един "масаж", всеки детайл е от значение. Имам предвид - риванола!!!
Аз също месеци наред правих безуспешни масажи, но по точно описания начин на Sillveto нещата се получават! Peace

Общи условия

Активация на акаунт