Жената от рекламата

  • 6 900
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 470
 На мен продължава да ми прилича на нея :http://lifestyle.ibox.bg/news/id_98005644

# 16
  • Мнения: 957
Нито Соня Васи..нито тази последната дама..

# 17
  • Мнения: 4 435
Нито Соня Васи..нито тази последната дама..

Абсолютно точно.Дори не прилича на тях,освен че е руса.С Камелия пък нищо общо. ooooh! Предполагам,че е актриса,която сме виждали по други реклами,може би в масовката.

# 18
  • Мнения: 596
Нито една от изброените не е и според мен,но пък мъжът до нея много ми прилича на Борис Дали,как мислите-той ли е? newsm78
И още по-интересно ми е сега да узная коя е въпросната дама,защото и на мен ми е някак си позната от телевизионният екран. Peace

# 19
  • Мнения: 764
Не съм сигурна,но на мен ми прилича на Соня Васи.


Искрице,ти обаче наистина си приличаш със Соня  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 266
Хахах, Камлелия, не е тя.
Но ми е адски позната, дори гласът и ми е много познат и не мога да се сетя от къде newsm78

# 21
  • Мнения: 14
Хич не съм я гледала тази реклама. Rolling Eyes

# 22
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Аз мисля, че е Албена Ставрева.

# 23
  • Мнения: 957
Ооо да да има прилика определено...

# 24
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
На мен  ми прилича на Петя Павлова  newsm78

# 25
  • Мнения: 17 546
 Направо съм изумена на кого сте оприличили жената от рекламата Shocked Камелия, Петя Павлова, Соня Васи ooooh! Значи е достатъчно да е руса и прилича на тях!? Че тя няма нищичко общо с никоя от тези, а най-най-малко с Камелия! Пък и тя в такава суха реклама... На нея и дайте нещо по-така Wink

# 26
  • Мнения: 1 734
Сега остава въпросната дама да вземе да се включи с коментар и да ни разгадае коя е  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 5 370
Ъъъъ....имам предположение, но нямам името.
Как се казваше русата заместничка на Зуека в "Господарите"? На нея ми...хм, мяза. newsm78

# 28
  • Мнения: 6 417
Мария Игнатова?!  Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 708
А защо толкова ви вълнува коя е?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт