Майонеза като маска за коса?

  • 30 454
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 758
и аз бях чела някаде за  тази маска,но пишеше,че е най-добре е с домашно приготвена майонеза!попринцип се води зимна маска(така прочетох) и въстановявала косата!

# 16
  • Мнения: 121
Интереснотрябва да се пробва.

# 17
  • Мнения: 1 089
много ефективна маска-изпробвала съм я невенднъж преди -с къдрава коса съм т.е. суха и деликатна
НО внимавайте че сваля цвета много бързо



EnTri , какво имаш предвид, че сваля цвета много бързо? Да не се прави много често или да не се стои продължително?

# 18
  • Мнения: 4 496
Киселината, която слагат за овкусяване, сваля боята от косата. Flutter

# 19
  • Мнения: 630
Мдааа, тази маска стана много популярна преди години от един филм с Джулия Робъртс, където  се цъфна наклепана с майонеза. Всички знаем каква коса има тя. Вероятно обаче трябва да е домашно приготвена, за да има положителен ефект

# 20
  • Мнения: 278
много ефективна маска-изпробвала съм я невенднъж преди -с къдрава коса съм т.е. суха и деликатна
НО внимавайте че сваля цвета много бързо



EnTri , какво имаш предвид, че сваля цвета много бързо? Да не се прави много често или да не се стои продължително?



ами и двете!неразбрах кое повече ми вредеше но тъкмо си бях докарала един шоколадов цвят и  Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми аз тогава спокойно мога да си я ползвам за сваляне на черната боя Mr. Green,като добавка може и да прибавя кисело мляко. Crazy

# 22
  • Мнения: 3 459
Ми аз тогава спокойно мога да си я ползвам за сваляне на черната боя Mr. Green,като добавка може и да прибавя кисело мляко. Crazy
Карч, тогава ще останеш ептен без цвят  Joy Mr. Green

# 23
  • varna
  • Мнения: 676
Моята фризьорка също ми каза,че майонезата имала страхотен ефект при сухи и изтощени коси.Дори била хубаво да се нощува с такава маска.Но не мога да си представя на практика как ще стане това-цяла нощ с майонезата на главата.Ужас!

# 24
  • Мнения: 3 641
Една приятелка добавя мед и малко водка към майонезата. Все не ми остава време да пробвам и аз Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 723
Ми аз тогава спокойно мога да си я ползвам за сваляне на черната боя Mr. Green,като добавка може и да прибавя кисело мляко. Crazy
А също и малко грах, пилешко роле и кисели краставички  Mr. Green Joy

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
има логика, истинската майонеза е олио и яйца. и двете подхранват.
обаче не бих си сложила на главата "Краси". там освен яйчен прах и консерванти не вярвам да има друго.

# 27
  • Мнения: 3 830
Тази маска я ползват много жени, но аз нещо се въздържам Rolling Eyes

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мдааа, тази маска стана много популярна преди години от един филм с Джулия Робъртс, където  се цъфна наклепана с майонеза. Всички знаем каква коса има тя. Вероятно обаче трябва да е домашно приготвена, за да има положителен ефект
Точно така.  Party
Аз съм пробвала няколко пъти с готова майонеза и никак не бях доволна.  Crossing Arms Виж, ако си я правя сама с жълтък и някакво масло (напоследък с "Тривитаминол") е съвсем друга работа. Все пак, в готовата майонеза има доста неща и май не са предназначени за подхранване на коса.  Laughing По-скоро за поддържане на целулита.  Joy

# 29
  • Мнения: 446
Що не си смесите някои от маслата на Икаров,  жълтък, алкохол или нещо друго според вида на костите и да сте сигурни, че си слагате маска и наистина подхранвате косата?

Общи условия

Активация на акаунт