Клюкините от пролетта - 12

  • 12 967
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 6 999
Влизам да питам някой има ли телефона на galia_mi, защото ми го е пратила с една цифра по-малко и сега не мога да й се обадя.  Rolling Eyes
Дано тя се сети де...

Ние се приготвяме за приключението Копривщица  Party

Ако слушката, папкате и... тормозите бившите си мъже - ще ви покажем и снимки  Joy

# 211
  • Мнения: 2 723
Isa, Герчо го има.
Приятно изкарване и дано случите на хубаво време

# 212
  • Мнения: 2 336
Ей, Иса аз заслужавам най-много снимки според твоите критерии.  Party
Днес имах 40 мин!!! разумен разговор с ЕРД, в опит да обясна като за малоумен, че не се заяждам, че не искам да наказвам и отмъщавам, че просто детето има нужда от помощ - да го взима, да види, да прецени. На което той отново отговаряше, че не можел да дава още пари. Казах му, че това си е лично негов проблем, че е длъжен в момент на нужда да задоволи потребностите на детето. Ако иска заем да тегли, заем да вземе, да краде, да проси. Мен не ме интересува.  Twisted Evil Днес ще идва да взима Ицко. Какво чу и какво разбра е отделен проблем. Важното е, че съм тормозила бившия, пък и доволно слушкам и папкам та най-много заслужавам снимки.  Mr. Green

# 213
  • Мнения: 402
Хайде весело изкарване на всичките днеска на екскурзията-нареждам се и аз за снимки , папкам и тормозя ,който падне  Mr. Green
Сиси[/b], браво за  разговора, от де тия нерви? Да нагушкаш Ицко  Hug
И на мен вчера ми се случи да говоря с онова донорчето  smile3515
Попитах го човешки как той , семейството му си стоят вечер и не се ли питат как е детето, как расте, има ли нужда от нещо, няма ли, а той ми отговори : " Имаме си по-важни теми да обсъждаме " #2gunfire #Crazy newsm78
Е как да даваш шансове на такъв човек?Просто останах в шах и мат.
Траяна, права си , мила, толкова светло ми подейства историята ти   bouquet

# 214
  • Мнения: 463
Сиси,Ицко прибра ли се?Как сте?Чета те,трудно мога да ти дам съвет,защото и аз говорих,говорих,и все се съгласяваше с мен.И на следващия ден,пак старата песен на нов глас.Просто има хора дето не чуват,просто не чуват!Прегръщам те!Аз ги обичам кучките!

# 215
  • Мнения: 402
Кзвай, Сиси,Ицо как е?
Уморих се страшно много от това учене , да минават тия изпити вече  Tired smile3515

# 216
  • Мнения: 2 336
Ами Ицко е добре. Като слезе от автобуса толкова силно ме прегръщаше, че чак щях да падна. Като разбра, че баща му ще го взима искаше и аз да бъда с тях. Нещо се притесняваше да остане насаме с баща си.
ЕРД-то го взе. Изведе го на Младежкия хълм - да се вози на влакчето. Но както можеше да се очаква - просто е искал да го вземе, защото някакво негово разведено другарче в тоя ден е взел сина си. Та да са заедно. Държа го два часа и го прибра. На пръв поглед - май нищо не е разбрало онова говедо (опа - ЕРД). Пък Ицко не е доволен от зеленото училище. Сега ще изчакам известно време - максимум седмица онова нещо да се сети да върне парите, че да мога спокойно да започна работата с терапевта. Ако не - ще мъдря други варианти.

# 217
  • Мнения: 402
Защо не е доволен Ицко?
Правилно си решила за говедото-няма до безкрай да се тровиш с него. Ясно е,е ти прави мръсно.

# 218
  • Мнения: 2 336
Не е доволен най-вече заради проблемите, които е имал със съученици, които са го дразнили.
Ицко ме обра на покер.  Crazy Ама какъв нюх има това дете.  Whistling

# 219
  • Мнения: 408
Не е доволен най-вече заради проблемите, които е имал със съученици, които са го дразнили.
Ицко ме обра на покер.  Crazy Ама какъв нюх има това дете.  Whistling
Някой ден, снахата, да не те кълне, какъв "комарджия" си отгледала?  newsm78

# 220
  • Мнения: 2 336
Аааа, ние с пари не играем.  Naughty Няма лошо детето да умее да играе. Аз като съм "просветена" от 10 годишна да не съм станала комарджийка?  Crossing Arms Даже тото не пускам - чакам торбата с парите да лумне по тиквата.
Пък съм сигурна, че ще има много други неща, за които снахите ми ще ме благославят.  hahaha ЕРД-то преди изпълненията си все коментираше как чакал с нетърпение да ми се доведат снахи и той да гледал сеир отстрани.  smile3512

# 221
  • Мнения: 2 336
Тая вечер бързо се предавам. Отивам да нанкам, че съм станал от 5.30 ч. Не ща торби под очите.  Stop
Не можах да дочакам фотосесията. Оморфис се появи за малко и остави мен любопитката на сухо. Сега как ще спя спокойно, я? Ама като стана пак посред нощите да сте пуснали едни снимки и много, много...

# 222
  • Мнения: 4 458
Ей хора, върнахме се  Grinning
Това нощно шофиране ме изкьорави  Close Уж щяхме рано да тръгнем за да не карам по тъмното но.... ахде тук, айде там.... а, така не ми се тръгваше......  Sad  Не стигнахме до плажа но пак изкарахме чудесно. Починах си от стреса, видях приятели, друга обстановка, децата щастливи и аз презаредена.
Направи ми впечатление нещо и за сега го игнорирам, но предполагам няма да спре от само себе си.  Tired
1.Докато се разхождахме с един приятел детето го хвана за ръка, полсе хвана и мен и каза: ееех, колко хубаво, имам си мама и тате.
2.Държеше го за ръка заедно със сетра си и ми каза: аз него го обичам повече от теб  Shocked На това отговорих: браво бе, днес е деня на майката и ти ми казваш, че не ме обичаш Confused
Бях шокирана понеже този приятел по мои спомени те са го виждали  може би само веднъж до сега или два пъти, но определено не за много дълго. Може би им допадна това, че им обръща внимание  newsm78 ама не е единствен..... Rolling Eyes предния ден се видях с друг приятел който също си играе с тях  Thinking
На това мога само да кажа ОООООООХХХХХХХХХХХХ  Tired

Другото интересно е че в един магазин видяхме кученца - йорки и мини шнауцер. Толкова са сладки и пухкави   Heart Eyes Момчето даже ни ги подаде едно по едно да им се порадваме. Супер сладки са... Ако цената беше по джоба ми веднага купувах йоркито (нали си търсиме кученце). Децата не можаха да се откъснат от кучетата и постонно ме молеха да им купя едното  Crazy

# 223
  • Мнения: 2 336
Киара, добре си се завърнала. Браво, че си успяла да си починеш. Пък това, което говорят децата - смятам, че е нормално.
Да кажа клюка - от вчера има партия БНД. Не знам какво означава, но ми се стори някак познато...  Thinking newsm78

# 224
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не знам какво означава, но ми се стори някак познато...  Thinking newsm78
'Българска Нова Демокрация (БНД) е парламентарна група в 40 Народно събрание на Република България. Основана е на 5 декември 2007 г. от 14 депутати, изключени или напуснали по свое желание Whistling партията и съответно парламентарната група на НДСВ.'
Така като гледам, има общо и с тукашното понятие Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт