Къде има такива къщурки в планините?

  • 9 764
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Преди години ходих с нашите в Малина в Боровец и една от къщите беше ресторантче,кеф ти си готвиш,кеф ти ти готвят?!

Вилно Селище Малина
Вилно Селище Ягода
Вилно селище Романтика

Моля ,ако някой е ходил на тези прекрасни вилички  ,може ли да даде инфо?
Специално ме интересува, дали са така както са посочени на снимката или те са от мн мн отдавна, а сега да е западнало.Много ни се иска след морето да отидем за няколко дена там .Изглежда  мн красиво.

 Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 844
в такъв тип къщички съм била само във вилно селище "романтика"-широка поляна.
не е западнало,природата е прекрасна,тихо,спокойно.къщичките са в добро състояние,но спалните са малки-все пак горе е скосено. Grinningиначе вечер на верандата,барбекю и язовирът е пред тебе.. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 255

Ходихме преди няколко месеца на Малина на Боровец.
Къщичките са точно така. Има 2 типа - едните с по-голяма кухня, другите с по-голям хол.
За голямо съжаление обслужването там е адски западнало и няма да стъпим пак.
Иначе ги поддържат чисти. Прави са, че на 2рия етаж в двете стаи (спалня и 2 отделни легла) се
качваш по едни не особено приятни стълби и има скосявания, така че трудно се изправяш.
За другите места не знам, ама аз на вили Малина няма да потретя  Peace

# 18
  • Мнения: 4 965
Не знам как стоят нещата в Малина, но аз съм влюбена в Ягода - ние ходим всяка година, а децата ми (заедно с моите родители) поне 2 пъти в годината. Някои къщички имат и сауна.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ние бяхме във вили Ягода миналата година. Много съм доволна, децата тичаха по тревата пред вилата по цял ден. вили Ягода са по-слънчеви, има повече пространство между тях и са по подходящи за малки деца и са за едно семейство. Вили Малина са по-сенчести на два етажа за по-вече хора мен в тях ме уплаши стълбата вътре, но ако децата ви са по-големички няма проблем.
Общо взето страхотната почивка ви е гарантирана. ние като бяхме там Ягодите бяха заети всички, а Малините само 2-3 вили се използваха. иначе са едно до друго - от двете страни на пътя за Боровец. 

# 20
  • Мнения: 175
Така и по мое усмотрение и ние се насочихме към виличките Ягода.Казвате че винаги били заети...сигурно мн отпреди това трябва да се направи резервация!?Да не прекалявам пак с питането,но как е чистотата във виличките Ягода.Моите малки и аз самата сме големи паники от неочаквани гадинки по стаите.Ако някой е ползвал услугите на пълнят пансион ,нека да сподели...как е храната?Сега видях на сайта им че предлагат и колела и др неща под наем,как са с ценичките?Предварително ви благодаря.
 
 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 689
Във вили Ягода ходихме и ние миналото лято. Бяха ми препоръчани от azaf, за което искрено благодаря  bouquet. Разкошно е, особено за децата. Виличките са чисти и си има всичко най-необходимо. Храната в ресторантчето не ми хареса. Само веднъж вечеряхме там и не повторихме, но може и да са се променили нещата. Всичко друго е повече от супер. И да - вили Ягода са на по-добро място от Малина, по-слънчево и по-уютно ми се стори някак.

# 22
  • Мнения: 405
http://www.saly.hit.bg/ 
точно преди хижа Трещеник са.много е спокойно.били сме там 3 пъти и сме много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт