Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 640
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
да се запиша и аз Peace

# 16
  • Мнения: 127
Дръпнах и субтитрите и всичко е наред! Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Инсталирах си google desktop, благодаря на всички за съветите   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 701
Какво ще кажете за този лаптоп:http://911.bg/a2/offers.asp?p=2541694

Аз бих ти препоръчала този

http://laptop.bg/#/details/DELL/6/1180
Няма Операционна система - но  мисля, че нямаш проблеми да си намериш от където и да е Wink
До сега, всички "разбирачи" от компютри ми препоръчват марката Тошиба и аз за това съм се навила за този,пък и цената ме устройва - 1299 лева.Що се отнася до Вистата,смятам да я махна и да сложа ХР. А бе в голяма чуденка съм още!

# 19
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
monii, все пак е важно и за какво ти трябва тоя компютър! Дали има ОС или няма не е най-големия проблем. Мараката също не винаги е от значение - за различни неща, различни конфигурации и марки ще ти вършат работа и са добри!

# 20
  • Мнения: 5 701
monii, все пак е важно и за какво ти трябва тоя компютър! Дали има ОС или няма не е най-големия проблем. Мараката също не винаги е от значение - за различни неща, различни конфигурации и марки ще ти вършат работа и са добри!
Ще го използвам като настолен: интернет,музика ,филми,игри.Ама нали знаеш ,че все ни се иска ,като купуваме техника да бъде:хем качествена и здрава,хем да не е стар модел,хем да има дизайн и на края ако може  да е по-евтино....

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Знам, знам! Както казах - Тошибата е по-джиджан! В крайна сметка разликата между двата не е кой знае колко голяма. Така че, ако Тошибата ти харесва повече, вземи си него. Мисля, че и двата са доста добри! Аз лично съм привърженик на Делл-а.

# 22
  • Мнения: 2 199
Колкото "разбирачи" толкова и мнения  Sunglasses
С Тошиба ще имаш проблеми с махането на Виста и слагането на ХР  Tired
Двама ми се оплакаха досега - незнам как си разрешиха проблема.Да решение има, но защо да си хабиш нервите особено ако не си "разбирач"

Maлко по въпроса за проблемите на Тошиба и ХР

Парите ти ги даваш  Wink Ти решавай!
Аз съм фенка на Делл  bowuu имам си основания разбира се  Whistling
Но ако тръгна да обяснявам, ще ме помислят, че съм им дистрибутор и правя реклама  Crazy  Hug

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хм, тия неща не ги знаех, Мащерка! Thinking Инфото е много полезно! След това и аз съм с две ръце за Делл-чето!

# 24
  • Мнения: 6 029
Ако не ти трябва лицензна ОС моя съвет е да търсиш лаптоп без ОС. По-евтино е. Що трябва да я плащаш тая виста и после да я триеш?

# 25
  • Мнения: 5 701
Тошиба ги продават задължително с Виста,искаш не искаш така взимаш лаптопа и това   влиза в цената.
Мащерка,това не го знаех,май ще мина на друг вариант.Благодаря!

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 16:22 от monii

# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
Тошибиба ги продават задължително с Виста,искаш не искаш така взимаш лаптопа и това   влиза в цената.
И при мен Тошибата отпадна като вариант именно поради този факт. Аз бях навита на Тошибата, даже и да делна Вистата след това. От магазина обаче ме разубедиха. На мама й трябваше лаптоп за музика, да се рови в нет-а, т.е. нищо сериозно като работа.

# 27
  • Мнения: 2 199
Аз в момента също се оглеждам за лаптоп  Sunglasses
За мене в случая няма значение дали ще купя лицензирана ОС - така или иначе аз вече имам лицензирана и Виста и ХР  Flutter
Важно е обаче да не давам излишни пари за ОС - а тя влиза в цената.
А за да изтестваш един лаптоп(преди да си го купиш - да му видиш характеристиките) без ОС вземаш си ОС за USB  Crazy oт  http://www.slax.org/get_slax.php и всичко е на 6  Party

Аз искам лаптоп без ДДС ама такъв вариант няма  Close или поне аз не знам  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 219
Аз искам лаптоп без ДДС ама такъв вариант няма  Close или поне аз не знам  Crossing Arms
Има, има Wink Просто ти трябва много добър приятел с фирма, да се съгласи на фирмата на името да е комшютъра, т.е. да мине като разход на фирмата. Поне така знам;-)

# 29
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Записвам се и аз!

Общи условия

Активация на акаунт