Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 745
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 199
Кроасания забравих  Blush

Ето програмка за чистене на регистри:

http://fileforum.betanews.com/download/RegSeeker/1035382760/1

Информация за продукта

http://fileforum.betanews.com/detail/RegSeeker/1035382760/1

Разхивира се и се пуска regseeker.exe
Избира се от менюто find in registry
вписва се дума да речем nod32
След като търсенето приключи се избира селект от там начина на "избор" и триене.
Това е   bouquet

# 76
  • Sf
  • Мнения: 808
Суха Мащерка, благодаря!!!

# 77
  • Мнения: 1 485
Здрвейте!
Моля за помощ-съхранените ми файлове в D: не мога да ги преименувам.Изкарва ми следното съощение :
If you change a file name extension,the file may become unusable
Как да го оправя?Да уточня,че става въпрос за лаптоп,и е свързан с настолния компютър
Дано съм обяснила правилно,и ако някой знае да сподели
Благодаря!  bouquet

# 78
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Освен новото име на файла, трябва да донапишеш наръка и разширението - .doc, .txt, и т.н.

# 79
  • Мнения: 1 485
Освен новото име на файла, трябва да донапишеш наръка и разширението - .doc, .txt, и т.н.
Става въпрос за снимки,но дори и да напиша разширение на ръка,пак излиза това съобщение
и ако му дам yes значи файла става неизпозваем.
Вариант, с който преименувам да я отворя с някоя програма и чак тогава да преименувам,но е повече игра ,
а с десен бутон от падащото меню е по бързо,но тук не се получава. newsm78

# 80
  • Мнения: 6 029
Не би трябвало да дава такъв проблем. Странно. С десен клавиш -> ринейм преименуваш, нали?

# 81
  • Мнения: 1 485
Да, точно така и излиза това съобщение.Даже и на C: става така в My Pictures

# 82
  • Мнения: 6 029
Хъм, я пусни съобщението в гугъл, че в момента работя и нямам време и виж какво ще излезе.

# 83
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хм, много странно!
Само за снимки ли става въпрос? Други файлове преименуват ли се както трябва?

# 84
  • Мнения: 1 485
И в гугъла пуснах,нищо не намери.За снимки да.Сега ще взема да видя в контрол панела на фолдерс да не би някоя отметка да не
на място и после ....нямам идея newsm78
Стана newsm44 newsm44 newsm44!
Липсваше една отметка,но не се сетих по- рано да проверя,благодаря ви!  bouquet

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 16:08 от Fior

# 85
  • Мнения: 127
Искам да си изтегля филм 1.5 ГБ и РС - то ми дава торент грешка-недостатъчно свободно дисково пространство .Дефрагментирах диска  , има 14ГБ свободно място и пак не ще !
 newsm78

# 86
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ако диска ти е разделен на две може на С да нямаш достатъчно място. Защото независимо, къде ще се съхрани файла, "записа" минава през С.

# 87
  • Мнения: 2 199
Ако диска ти е разделен на две може на С да нямаш достатъчно място. Защото независимо, къде ще се съхрани файла, "записа" минава през С.

Това как се случва досега не ми се е случвало.
Трябва да избереш да съхраниш филма там където имаш най-много място а не стойността по подразбиране която е c\downloads may  newsm78

# 88
  • Мнения: 2 425
Да си задам и тук при вас въпроса  Simple Smile
Искам да си инсталирам фотошопа, но при инсталацията ми иска да затворя интернет експлорера, но всъщност той не ми е отворен. Дайте съвет какво да правя  Praynig

# 89
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
възможно е друга програма д аго ползва като ие-таб за мозилата. затвори всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт