Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 732
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 536
Здравейте,има ли начин от видео да изкарам кадри  във вид на снимки и  така да ги запаметя в компютъра ми?
  bouquet  bouquet  bouquet
Ако ползваш bsplayer - десен бутон, Options,  Capture frame ... Слага снимката в папката на bsplayer.
Има и по-лесен начин - просто натискаш "P" и картинката се запаметява в папката на програмата  Simple Smile
Мерси много!  bouquet

# 841
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Здравейте!
Имам принтер НЗ 3745.Отипах да инталирам драйверите на лаптопа, но не стана.Сигурно защото е на виста.Има ли вариянт в който да успея да го инсталирам?
Благодаря предварително!  bouquet

# 842
  • София
  • Мнения: 1 223
Избери си подходящи драйвери, от сайта на НР.
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload. … 55&taskId=135

# 843
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Пак аз Embarassed
Сравнително скоро си купих лаптопа , та има много неща инсталирани, които незнам какви са и трябват ли ми.Някой ще ми  каже ли какво мога да махна и кое ми трябва?
Ето част от нещата , които са инсталирани http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8697186
Повечето са на сони вайо... newsm78

# 844
  • Мнения: 6 029
Уха  Crazy Разучи ги, виж дали ще ти вършат работа.

# 845
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
ами те разни плеъри newsm78 Най вероятно са за определен период от време  , знам ли.Страх ме е да не си скапя нещо операционната система , иначи ги трийвам Crazy

# 846
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
трий смело и безотговорно. после преинсталация от системния диск.
така се учи човек. докато не го скапиш 4-5 пъти няма да стане.

# 847
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
трий смело и безотговорно. после преинсталация от системния диск.
така се учи човек. докато не го скапиш 4-5 пъти няма да стане.
Всичкото хубаво , ама ти ми говориш на неразбираем език Joy
Нещо не ми се захваща с преинсталация просто.
Разбрах явно , че няма опасност newsm78

# 848
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
за ваюските програми няма опасност.

# 849
  • Мнения: 5 173
Споко, бе. Миналия декември си правих сама формат на Ц за 1 път и не е страшно. Четеш малко от нета, сваляш си картинките и описанието на тела, да има откъде да гледаш какво става и го правиш.

# 850
  • Мнения: 2 229
Имам някакъв проблем с Firefox-a! Shocked

Пускам го днес и:
- нямам bookmarks - и преди се е случвало и съм си ги връщала с бек-ъп файловете, но сега не става!;
- бутоните за refresh, forward, back не работят;
- настроила съм си home page, но ми излиза началната страница на Firefox google и не иска да се смени;
- като напиша адрес ми се отварят страниците, но не се променя по никакъв начин - например, като напиша "www.bg-mamma.com" си стои точно така, независимо кой подфорум разглеждам!

Някакви идеи какво е станало? Shocked
Преинсталирах го без да цъкам опцията за изтриване на настройките и личните данни, но нищо не се промени...

# 851
  • Мнения: 2 336
Здравейте, имам проблем
нещо си разчовърках компа и сега и аз не мога да си по оправя  Embarassed исках да му сложа акути но направи х така че като се включва да се появява тази икона , а не предходната с трите бутона на една линия, които са ми по удобни, защото в повечето случай не го изключвам аз. Как мога да се върна в изходна позиция?
Дано сте ме разбрали.

# 852
  • София
  • Мнения: 1 223
Качи някъде шота в пълен размер и дай тъмбнейл или линк - виждам, че е стартиран Word, но не мога да прочета прозореца.
Щом зарежда Windows - влез в контрол панела/юзер акаунт и виж дали ще се сетиш за предишните настройки.
Ако ти е включен систем ристор, избери най-близка точка преди промените.
За сега друго не се сещам...

# 853
  • Мнения: 5 173
daniabc, в случая включения WORD няма нищо общо. Аз също съм огелпвала така нещата и решението беше формат.

# 854
  • Мнения: 2 336
daniabc, аз нямам проблеми със стартирането или изключването на програмата или на компютъра. Просто при самото изключване на компютъра ме дава тори прозорец /игнорирай Word-а/.
Шушулче, какво имаш предвид под формат  newsm78 дано не е това което си мисля  Tired
Искам да направя акаунти, а не ми стават -не ги правя за първи път ooooh! май се омотах яко
Оправих го  Laughing

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 18:12 от ted_

Общи условия

Активация на акаунт