Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 698
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 545
Това е твърде сталинско решение. Факт, гарантира отстраняването на повечето софтуерни проблеми Simple Smile)


daniabc, в случая включения WORD няма нищо общо. Аз също съм огелпвала така нещата и решението беше формат.

# 856
  • Мнения: 7 803
поне временно, докато успеем да създадем нови  Mr. Green

# 857
  • Мнения: 6 029
направи х така че като се включва да се появява тази икона


Просто при самото изключване на компютъра ме дава тори прозорец /игнорирай Word-а/.

Последно - при включване или при изключване?
И какъв е проблема, какво като се появява (ако е при изключване)?

Шушулче, не може за всяко дребно нещо да се преинсталира:)

# 858
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
проблема и е че като му даде да се изключва не се появяват 3 икони на които да пише изключи, суспенд,лог-офф ... не че това е проблем де

# 859
  • Мнения: 5 173
Шушулче, не може за всяко дребно нещо да се преинсталира:)
Никъде не съм казала подобно нещо.

А как се реши проблемът?

# 860
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това е или от темите или от повече възможности за шътдаун менюто.

# 861
  • Мнения: 6 029
Както каза Лабрадор това не е проблем, Шушулче.

# 862
  • Бургас
  • Мнения: 384
ауу чудна темичка!  bouquet

попрегледах 2-те темички,но...не можах да открия отговор на моя проблем и ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете! Praynig
от доста време тегля с FlashGet версия 1.9.4.1063,но...забелязвам,че много,много бавно зареждам страници в Интернет или отварям други папки в компютъра докато тегли или сийдва! Sad  Embarassed
сега инсталирах и µTorrent 1.8.1.12639 - не ми бави компа,но....пък не знам как да наглася програмата да сийдва толкова колкото аз искам/както е при FlashGet пр.3ч/
по принцип повече харесвам  FlashGet-а/може би защото съм й свикнала/,но...е голям проблем това забавяне ooooh! ooooh! ooooh!
ако някой знае как да оправя старата програма  Hug или да наглася по някакъв начин µTorrent-а? newsm78
и според вас коя програма е по-добрата?

# 863
  • София
  • Мнения: 39 817
Аз защо си мисля, че двете програми са коренно различни. Едното е доунлоад софт., другото е торент клиент.

# 864
  • Бургас
  • Мнения: 384
незнам дали са различни-нищичко не разбирам Embarassed Embarassed Embarassed

# 865
  • Мнения: 6 029
Аз защо си мисля, че двете програми са коренно различни. Едното е доунлоад софт., другото е торент клиент.

Flashget е и торент клиент.

# 866
  • София
  • Мнения: 17 592
"Пиши го сряда" - пробвай азуреус... примерно.

# 867
  • Мнения: 2 425
Имам въпросче  Praynig
От 2-3 дни при включване на компютъра ми излиза ето това:

Какво може да е според вас?

# 868
  • София
  • Мнения: 6 210
aynur, погледни инфото тук , може би ще ти е от полза  Peace

# 869
  • Мнения: 1 536
Здравейте,за първи път ми се появява проблем със субтитрите на един филм,ако може някой да ми каже какво да правя.
При  опит да го гледам ми излиза следния надпис vsfilter-syntax error at line 1302, проблема явно е  в субтитрите.
Не знам дали  ще работи със субтитри  формат sub ,но такива не намирам за този филм.Някаква идея? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт