Неограничените възможности на нашия мозък! Йога!

  • 76 841
  • 563
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 296
Цитат на: oblacheto hey
Цитат на: doby80
'небУстъргач' Rolling Eyes

...И ако поста на Cantrell_NY  заслужи коментар само правописната грешка...  Shocked

Ами не - или трябваше да пиша много или нищо, предпочетох нищото (с изключение на 'небУстъргача', защото първия път го помислих за правописна грешка, но след втория се позамислих) Laughing #Crazy

Поци, благодарности, че си го качил, аз го гледах на кино, но въпреки това пак си го записах. А 'Zeitgeist' се каня да гледам отдавна и мисля вече да го направя най-накрая. (Аз също качвам, но в Арена)Peace


Цитат на: oblacheto hey

Песимистите с гордост наричат себе си реалисти:)

Просто при теб все още не се е случило нещо такова, по-точно не си си го направила сама. Но колкото повече разсъждаваш "реалистично"  Wink толкова повече отдалечаваш сама от себе си чудесата. Така че опитай с нещо мъничко. Вместо да си "реалистка" Hug

За песимистите не е точно така, ще ти го кажа по друг начин - аз мечтая за реални неща, възможно постижими. Колкото за по-реални неща мечтаеш, толкова е по-вероятно да ги постигнеш. Нали разбираш - примерно един мечтае за 6-ца от тотото, а аз примерно мечтая за по-обикновени неща, като да посетя еди коя си страна да кажем. Не напразно ви дадох за пример филма по-горе. Песимиста е черноглед и не оценява каквото и да се промени, докато реалиста може и да не е  доволен от някои неща, но пък оценява останалото, което има. Нали така?

А относно чудесата - много библейски ми звучи някак си.. newsm78

# 91
  • Мнения: 1 296



имам едно въпросче ( към всички ) :
 -  не мислите ли, че с категоричната си позиция ( вярващи или невярващи/ позитивни или песимисти)... никога няма да успеете за убедите другата страна....а дори самия процес на убеждаване в правотата, предизвиква отсрещната страна да се застопори на нейното си мнение...
нека само да информираме без да убеждаване... и съм сигурна, че в даден момент всеки един от нас ще открие Истината за себе си Peace

Важното е дискусия да става и всеки да си каже позицията Peace

# 92
  • Мнения: X
звездичка ,
съгласна съм с теб  bouquet. Когато човек е решил да вярва в нещо, не се разубеждава лесно . Дори да не е прав, насила хубост не става. И аз вече започвам само да информирам, без да споря Simple Smile
Всеки си има своя път и рано или късно живота го научава на каквото трябва.

# 93
  • Мнения: 135
Цитат
А относно чудесата - много библейски ми звучи някак си..

Библейските "чудеса" само изглеждат такива, всъщност е използвано познание и сила, която е недостъпна на повечето хора сега.
ние може да започнем с нещо по-малко  bouquet

# 94
  • Мнения: 135
песента АУМ

http://mailrun.mail333.com/aum1.gif
свалете файла aum1.gif и го запишете на диска (Save as от десния бутон на мишката над линка) . преименувайте го на aum1.mp3

ноти
 http://mailrun.mail333.com/aum.gif

# 95
  • Мнения: 288
Честно казано, в момента се връщам от една вечер на приказки с един авер, с който от години не сме се виждали - пихме и говорихме, така че, ако бъркам сега, простете ми!! Наистина! Не обръщайте внимание на грешките, а на смисъла!
"небУстъргач" - извинявай, но когато го писах бях спала само 2 часа - ако искаш ми вярвай, именно поради този приятел, с който от години не сме се виждали, но след години знае къде живея и ме потърси..
Та, нещо за противящите се (не че има лошо - всеки със своето мнение Wink ), не видях да са написали нещо опровергаващо примерите, които искаха?
Да не говорим, че преди години имах мечта за 1 човек... представях си го - всяка негова черта... след 6-7 години го срещнах и разбрах, че е той по 1 от снимките, които ми даде - като я видях бях стъписана... а човека ме питаше "какво има?" ... изживях точно онова, което преди това си представях... мечтаех... Wink А, да не говорим как си представях тогава, че съм на даденото място, с дадения човек, с дадените хора, с дадените преживявания и стана реалност...
Хайде, нека някой ме опровергае за това, което съм искала и чрез позитивно мислене съм получила...инак няма как.. Нямам търпение.. ама логично... както те описват себе си... че мислят така...
Та, логика? Simple Smile Щото и аз дълго време бях и реалист, и по логика съм имала отлични оценки преди години, ама ... нещо ми куца по логично обяснение, когато става дума за такива примери Simple Smile ? Та, ми е чудно по-големите реалисти как биха го обяснили, макар че и при тях поне веднъж им се е случвало нещо подобно (те си знаят)... но въпреки всичко го оспорват... докога? Докато стане прекалено за тях? И аз имам трезвомислеща логика и рядко съм грешила в реалността... ама.. какво от това... ? Simple Smile Понякога логиката отстъпва на "странностите", на "случайностите" и случайности ли са или всяка крушка има опашка (някаква)? А, когато логиката липсва във връзка с реалността? Щото има много такива случаи - ежедневни... и елементарни.. алогични... но все пак имащи смисъл, малко ненормален..

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 15:48 от Cantrell_NY

# 96
  • Мнения: 704
http://www.beinsadouno.com/downloads.php?get=22

Съдържание на диска:
...
06. Аум (1:59)





# 97
  • Мнения: 77
Айде и аз да се запиша при вас Peace

Темичката е супер!И аз се интересувам от всичко,което обсъждате.Гледала съм и двата филма- тайната и за водата - бях доста впечатлена.Мисля,че тези,които не могат да "приемат" филмите са "недорасли" за тях (нищо лично,извинявам се ако някой се почувства засегнат, kaзвам го с добри чувства  Peace )
След като изгледах тайната си дадох обяснение за много неща,които са ми се случвали,неща,които са ми "падали от небето"

Deepinside  newsm10

# 98
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте!  Hug
Аз търсих с търсачката "медитация" и открих тази прекрасна тема,
благодаря на Deepinside за което
За мен положителното мислене и нагласа са нещо мн съществено и важно, не прекрачвам външната врата на апартамента без положително послание към мен самата.
Желая ви един наистина хубав и усмихнат ден
  bouquet 

# 99
# 100
  • Мнения: 3 117
Айде и аз да се запиша при вас Peace

Темичката е супер!И аз се интересувам от всичко,което обсъждате.Гледала съм и двата филма- тайната и за водата - бях доста впечатлена.Мисля,че тези,които не могат да "приемат" филмите са "недорасли" за тях (нищо лично,извинявам се ако някой се почувства засегнат, kaзвам го с добри чувства  Peace )
След като изгледах тайната си дадох обяснение за много неща,които са ми се случвали,неща,които са ми "падали от небето"

Deepinside  newsm10



Много добре казано

# 101
  • Мнения: 7 774
Искам да попитам по напредналите нещо, което ми направи впечатление във филма the secret, а съм чела за него и на други места.

значи там казват "да освободиш желанието", за да се сбъдне. така както аз го разбирам това означава да не се вкопчваш яростно в него. но пък и трябва да си мислиш за него.........

е как технически става това освобождаване  newsm78

незнам дали изобщо разбрахте какво питам, ама все пак се надявам някой да отговори  Simple Smile

 bouquet

# 102
  • Мнения: 7 914
nataliika
 смисъл  е, когато дадено желание е минало от летален в активен момент, ти вече ще го получиш и трябва да го чакаш спокойно ( да го оставиш на мира, образно казано), а не да продължаваш да го активираш Peace

# 103
  • Мнения: 304
Опитвам се по човешки начин да обясня на моето твърдоглаво овенче (мъжа ми), че трябва да мисли позитивно, но той не го възприема. Мисля да започна да го бия... newsm78 Joy

Иначе по темата, не знам дали така наистина ще ми се случат всички неща, които искам и които казват във филма Тайната, но поне се чувствам супер готино като винаги си мисля хубави неща, което е достатъчно  Blush

# 104
  • Мнения: X
nataliika
 смисъл  е, когато дадено желание е минало от летален в активен момент, ти вече ще го получиш и трябва да го чакаш спокойно ( да го оставиш на мира, образно казано), а не да продължаваш да го активираш Peace
Може ли един въпрос и от мен Embarassed. Не трябва ли да сме постоянни, когато искаме нещо, аз например всеки ден си казвам желанието... 

Общи условия

Активация на акаунт