Абитуриентски бал - 12

  • 24 773
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Обувките не са мои,на една съфорумка са,показах ги,защото повечето бяха против белите обувки,а аз исках да покажа,че има такива които спират дъха.Тези които аз ще си поръчам са към 100долара.

# 16
  • София
  • Мнения: 500
Много са красиви наистина аз по принцип не харесвам бели обувки и остри още по-малко ,но тези  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 475
СлеДи оТ СълЗи   Praynig добави и мен в списъка   24 май Новотел Пловдив  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 270
Ауууу СлеДи оТ СълЗи пак си направила много хубава темичка Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 435
ICE_89 Айде бе сладур,къде се губиш.Точно одеве щях да питам в темата за теб.

# 20
  • Мнения: 199
Здравейте абитуриентки Simple Smile
Аз тая година ще съм дама, и да ви се похваля си купих рокличка, не съвсем абитуриентска, защото все пак съм дама  Mr. Green . Купих си и едни сандалки  Heart Eyes и една чантичка. И едни обици си взех, още си търся друго бижу и бельо, дано не забравя нещо Praynig. Искам да помоля Wa...wA да ми покаже пак нещата си, че съм ги проспуснала, иначе прочетох всички 11 теми и сте много готинии. Айде весело изкарване, ще се вкючвам от време на време. 

# 21
Здравейте! Искам да ви попитам ще ползвате ли някакъв блясък за тялото  . Аз вече направих тен от солариум, обаче искам кожата ми да лъщи. Вие ще ползвате ли подобен лосион, който да не придаба тен, а просто да е с бляскави частици. На коя фирма??? Защото аз още се чудя. Не искам да си взема някой, от който кожата ми ще стане на петна. Казаха ми за някакъв на нивеа, но вече не се произвеждал. Имало и някакъв спрей на Лореал, както и на Дав, Севънтийн.

Та моля ви кажете вие ще използвате ли подобно нещо???

# 22
  • Мнения: 4 435
Здравейте! Искам да ви попитам ще ползвате ли някакъв блясък за тялото  . Аз вече направих тен от солариум, обаче искам кожата ми да лъщи. Вие ще ползвате ли подобен лосион, който да не придаба тен, а просто да е с бляскави частици. На коя фирма??? Защото аз още се чудя. Не искам да си взема някой, от който кожата ми ще стане на петна. Казаха ми за някакъв на нивеа, но вече не се произвеждал. Имало и някакъв спрей на Лореал, както и на Дав, Севънтийн.

Та моля ви кажете вие ще използвате ли подобно нещо???


Точно този,който се пръска на Лореал е автобронзант,а не лосион с частици.Има вече на почти всички маки,отивай и купувай който и да е,подчертава тенът много хубаво.Аз лично използвам един на Евелин,който е за поддържане на тенът от солариум и има такива частици,може да се използва и веднага след саолариум.

# 23
  • Мнения: 893
Здравейте! Искам да ви попитам ще ползвате ли някакъв блясък за тялото  . Аз вече направих тен от солариум, обаче искам кожата ми да лъщи. Вие ще ползвате ли подобен лосион, който да не придаба тен, а просто да е с бляскави частици. На коя фирма??? Защото аз още се чудя. Не искам да си взема някой, от който кожата ми ще стане на петна. Казаха ми за някакъв на нивеа, но вече не се произвеждал. Имало и някакъв спрей на Лореал, както и на Дав, Севънтийн.

Та моля ви кажете вие ще използвате ли подобно нещо???


Аз имам на Севънтийн, с много дискретен блясък, лосин за тяло се води. Ако трябва ще го снимам...  Hug

Айс, добавих те в списъка. Пак да напомня, мога само 24 след публикуването да редактирам, та ако има други желаещи за присъствие в списъка - да казват.

Благодаря за всички хубави думи за темата.

# 24
  • Мнения: 5 173
Аз имах на дав и бях много доволна. Мн дискретни частици

# 25
  • Мнения: 475
Slav4e_Av4e   Hug Бях на село на почивка и ядене  Grinning
СлеДи оТ СълЗи  мерси Hug

За лосионите с блестящи частици ползвала съм на dove той е със златисти частици, и  oriflame pearl body lotion  съм ползвала даже мисля с него се намажа за бала със сребристи частици ,дискретен блясък придават и двата лосиона  Peace


http://www.andreasite.eu/photogallery/snimki_u4astia/picF271.html хареса ми тази рокля  , то роклята момичето я прави, смисъл седи и хубаво Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 17:26 от ICE_89

# 26
  • Мнения: 354
Има от AVON един със саке и мляко от ориз мисля че беше.Някъде към 10 лева.От серията планет спа.Бял се вижда от опаковката, но не остава бяло изобщо като се намажеш.  Simple Smile

# 27
# 28
Здравейте абитуриентки Simple Smile
Аз тая година ще съм дама, и да ви се похваля си купих рокличка, не съвсем абитуриентска, защото все пак съм дама  Mr. Green . Купих си и едни сандалки  Heart Eyes и една чантичка. И едни обици си взех, още си търся друго бижу и бельо, дано не забравя нещо Praynig. Искам да помоля Wa...wA да ми покаже пак нещата си, че съм ги проспуснала, иначе прочетох всички 11 теми и сте много готинии. Айде весело изкарване, ще се вкючвам от време на време. 



http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234708 - паролата е 123456
ето мацко виж как сам се обурудвала  Thinking     (вече ми свикнахте на грешките нали  Joy )

колкото до чорапите сас силикон и аз много ги обичам и са супер удобни

# 29
  • Мнения: 86
До преди малко гледах едно модно ревю на модна къща "Романтика" и ми направи впечатление че нямаше модел,който да е без чорапи, независимо с обувки или сандали бяха. Не че и аз не бях против, ама след като пробвах само да видя как стои, вече съм категорична че със е много по-добре.Просто придава една елегантност на крака

Общи условия

Активация на акаунт