Абитуриентски бал - 12

  • 24 799
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 146
да,ама после нали все пак ще се прибирате-ако е сутринта,ще станеш на ледена висулка докато се прибереш,аз главно от тези съображения ще си взимам връхно-в ресторанта или дискотеката няма и да се сетя за него,но после през нощта-брррр newsm34

# 61
  • Мнения: 226
Ми аз се возя главно с таксита и не мисля,че прибирането ще ми е проблем. Иначе съм зиморничава и наистина ако трябваше да се прибирам пеша брррррррр  Shocked  Тази година като бях на морето август месец, наи-големите жеги и си бях взела пролетно-есенното кожено сако с пухкава яка. Гледаха ме като ,че ли съм извънземна, но поне не ми беше студено...Така, че ако някой се прибира пеша не е лошо да си вземе връхна дрешка.

# 62
  • Мнения: 1 813
да,ама после нали все пак ще се прибирате-ако е сутринта,ще станеш на ледена висулка докато се прибереш,аз главно от тези съображения ще си взимам връхно-в ресторанта или дискотеката няма и да се сетя за него,но после през нощта-брррр newsm34


 Joy Joy Joy Joy искрено ме разсмя,голяма си сладурана. Изобщо не знам кога,как,къде и с кого ще се прибера,най-малко в какъв вид.  Joy Joy  Hug

# 63
  • Мнения: 226
Това също е вярно, но до някое такси все ще стигна  Joy

# 64
  • Мнения: 1 813
Това също е вярно, но до някое такси все ще стигна  Joy

Е,ние сме с нощувка в Сънито,така чееее и да не зная къде се намирам,все ще срещна някой от випуска да ме заведе до хотела.  hahaha

# 65
  • Мнения: 226
За там пък изобщо не се притеснявам. Докато не стане светло и топло съм в манията  Crazy

# 66
междо другото тези дни ходих в Пазарджик и се учудих че има толкова много магазини там..даже е по добар избор за пазаруване от Пловдив.. потарсете си там сака  newsm78

# 67
  • Мнения: 475
междо другото тези дни ходих в Пазарджик и се учудих че има толкова много магазини там..даже е по добар избор за пазаруване от Пловдив.. потарсете си там сака  newsm78

Моята приятелка все от там пазарува, имало готини неща  Peace

# 68
  • Мнения: 165
Betty Boop цвета на роклята много ми допада ,но като модел-не особено.Рокличката ти за изпращането е супер сладка  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 813
Ааааа,хора,бе....  Thinking не,че нещо,ама остават по-малко от 20 дни до баловете.  Crazy Crazy Crazy аз преди малко го осъзнах.Толкова ме тресе нервата за изпита на 11-ти,че съвсем изключих как приближава събитието.

# 70
  • Мнения: 2 414
Момичета,имате ли представа как да си направя такава прическа? ooooh!
http://www.findhotlinks.com/wp-content/uploads/2007/10/desislava.jpg
Благодаря предварително.  bouquet

# 71
  • Мнения: 199
Те и моите неща са от Пазарджик, има сравнително голям избор и цените са ОК. Благодаря Wa...wA, нещата ти са страхотни, libellen на теб също, особено чантичката  Heart Eyes . Аз утре ако имам време ще ви снимам и моите неща  Mr. Green . Мацкии няма време ве... 20 дена  #Crazy

# 72
  • Мнения: 26
междо другото тези дни ходих в Пазарджик и се учудих че има толкова много магазини там..даже е по добар избор за пазаруване от Пловдив.. потарсете си там сака  newsm78

Моята приятелка все от там пазарува, имало готини неща  Peace
Аз Съм от Пазарджик и в деиствителност тук има по голям избор от Пловдив, поне с такова впечатление съм останала. И да ви се похваля най-после си взех роклята и обувчиците от шивачката. Много съм щастлива  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 813
междо другото тези дни ходих в Пазарджик и се учудих че има толкова много магазини там..даже е по добар избор за пазаруване от Пловдив.. потарсете си там сака  newsm78

Моята приятелка все от там пазарува, имало готини неща  Peace
Аз Съм от Пазарджик и в деиствителност тук има по голям избор от Пловдив, поне с такова впечатление съм останала. И да ви се похваля най-после си взех роклята и обувчиците от шивачката. Много съм щастлива  Grinning

Е,айде снимай де.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 26
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243066  Цялата рокля я нямам но ето части Simple Smile Надявам се да ви хареса  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт