Абитуриентски бал - 12

  • 24 864
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 447
Айсче, гримът ти е много обикновен за такова събитие.
Сама ли си го прави?

Липсва очна линия (молив), руж,
Цвят на устните - повече....
и определено поне още един цвят
на очите за акцент.

Предстои ми да гримирам няколко
абитуриентки за бала им.
Твоят кога е?

# 211
  • Мнения: 6 057
Какви 20 дни?При нас няма такова нещо.Въпреки, че от класа ми са го запразнили от септември още...Тези дни преди ваканцията правихме класни.Тази седмица изпитват за оценки.При нас нямат милост Simple Smile От другата седмица мисля и аз да го пропускам вече Simple Smile Или най-много ще ходя, защото последните дни е най-весело Simple Smile
Laughing и аз така.. Днес бях на даскало и бяхме 10 човека...

# 212
  • Мнения: 146
Шушулче, аз вече кандидатствах-с тойфел в Англия и Холандия-като избрах Холандия и университета в Хага-специалност европеистика.

иначе за даскалото-ние от месец насам се мъкнем все по 8 човека на ден-да не кажа че сме едни и същи и е супер тъпо-то не че има още нещо кво да научим-общо взето си говорим с учителите-ама все пак  Thinking

АЙС,сега я видях тази снимка- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243593&photo=3
според мен-не слагай прекалено много сенки долу-освен ако стриктно не подчертаваш линията на окото,защото така ще се създаде ефект на тъмни кръгове под очите,защото сенките ти са прекалено тъмни Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 14:21 от libellen

# 213
  • Мнения: 5 173
Шушулче, аз вече кандидатствах-с тойфел в Англия и Холандия-като избрах Холандия и университета в Хага-специалност европеистика.

иначе за даскалото-ние от месец насам се мъкнем все по 8 човека на ден-да не кажа че сме едни и същи и е супер тъпо-то не че има още нещо кво да научим-общо взето си говорим с учителите-ама все пак  Thinking

поздравявам те за смелостта. Попитах, защото ми направи впечатление, че пишеш много правилно, което тук, по форумите, е рядкост  bouquet

# 214
  • Мнения: 379
и при нас ходят много малко хора на училище и то все един и същи Wink

# 215
  • Мнения: 649
Slav4e_Av4e  много си ми чаровна! Приличаш на една моя приятелка, ама много приличаш, само, че тя е с черна коса! Много секси ти седи всичко!  Peace

# 216
  • Мнения: 270
Ние цяла година ходим едни и същи.Само за един-единствен час се събрахме целия клас първия срок.От тогава от 26 човека сме най-много 15 и то реодвно заподозрените... Simple Smile

# 217
  • Мнения: 1 354
На мен лично гримът на Айс също ми харесва.
Но съм съгласна и с Ан Ма,че много неща липсват и стои недоършен.
А лицето преди всичко трябва да е избарано с фдт,пудра,руж,всичко необходимо за придобиване на порцеланова кожа.Какъвто и да е грима,лицето трябва да е като на порцеланова кукла,инак се губи красотата на цветовете.
Поне това е моето мнение.Постарай се малко повече и ще го направиш перфектно  Peace

# 218
  • Мнения: 270
Според мен ICE дори не е мислила да слага фдт, пудра и такива работи, докато се е гримирвала.Тя просто пробва как ще и стои толкова тъмен грим.Не го е правила перфектен, както ще иска да е за вечерта,а някаква проба просто...

# 219
някои ще ми каже ли колко върви грама злато в Пазарджик?  newsm78

# 220
  • Мнения: 270
ICE_89, до колкото разбрах искаш да си със сребристо-черен грим?!? newsm12 Ето ти линк да видиш една мацка как хубаво се гримирва и как го умее.Може да пробваш и ти така, ако ти харесва разбира се Stuck Out Tongue
http://youtube.com/watch?v=d5OKvWCoZG8
Аз по принцип и аз мисля да съм с такъв грим и това много ми хареса.А пък и ако някой друг иска да е в тази гама цветове и му харесва това нека пробва.

# 221
  • Мнения: 146
Цитат
поздравявам те за смелостта. Попитах, защото ми направи впечатление, че пишеш много правилно, което тук, по форумите, е рядкост
-много ти благодаря за комплимента, Шушулче
аз по принцип едно време бях указател за правилно писане,пренасяне и въобще всичко,свързано с българския-сега вече не-но старая се да пиша правилно-най-малкото и заради един коментар на някого няколко теми назад-как добре е,че ще сме абитуриенти,но да внимаваме с правописа и за матурата.и аз оттогава все проверявам...  newsm62
иначе,момичета да ви се похваля-днес си купих нов фотоапарат,тъй като на предишния братовчедка ми му бръкна в обектива с пръстче и никой не можа да го поправи  Confused
сега, когато си купя нещо, веднага ще мога да го качвам и да ви го показвам;исках днеска и бижутата да взема,но го оставихме за след няколко дни
ааа-и си записах час за пробна прическа за утре-ще ми правят и медено-лешникови кичури-аз такива си поисках,защото не смятам,че руси биха ми отивали.та това е-утре като ми я направят ще се снимам и ще ви покажа резултата  Flutter

# 222
  • Мнения: 4 447
Цитат
поздравявам те за смелостта. Попитах, защото ми направи впечатление, че пишеш много правилно, което тук, по форумите, е рядкост
ного ти благодаря за комплимента, Шушулче (точка)
Аз по принцип едно време бях указател за правилно писане,.пренасяне и въобще всичко,свързано с българскияТ (точка)-сега вече не- (запетайка)но старая се да пиша правилно(точка)ай-малкото и заради един коментар на някого(запетайка)няколко теми назад-как добре е,(запетайката е преди "Е")че ще сме абитуриенти,но да внимаваме с правописа и за матурата.(отстояние, главна буква) И аз оттогава все проверявам...  newsm62
(главна буква)И[/b]наче,момичета да ви се похваля-днес си купих нов фотоапарат,тъй като на предишния братовчедка ми му бръкна в обектива с пръстче и никой не можа да го поправи  Confused
(главан буква Tired)Сега, когато си купя нещо, веднага ще мога да го качвам и да ви го показвам(точка?)Cryглавна БУКВА)Исках днеска и бижутата да взема, (след препинателен знак има отстояние)но го оставихме за след няколко дни.(точка)
Ааа-(запетайка, а не тире)и си записах час за пробна прическа за утре- (точка)Ще ми правят и медено-лешникови кичури-( ooooh!)аз такива си поисках, ooooh!защото не смятам, Tiredче руси биха ми отивали.Та това е- Whistlingутре като ми я направят ще се снимам и ще ви покажа резултата  Flutter

Била си указател, но съдейки по последното ти изказване - вече не си  Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 18:38 от Ан_Ma

# 223
  • Мнения: 270
libellen, ти ме подсети, че утре и аз съм на пробна прическа Simple Smile И аз ще си правя кичури, ама моите ще са руси. Стискайте палци, защото косата ми не иска да се къдри, а пък аз искам да съм къдрава и дано стане  newsm17

# 224
  • Мнения: 146
Ан_Ma,исках да кажа,че преди повече ги знаех правилата и не се колебаех дали ги прилагам правилно-но след 7 клас не ми се е налагало толкова често да ги използвам и да съобразявам-което води до влошаване на езиковата култура-сега покрай матурата пак изчетох граматиката няколко пъти

pav4eto,успех утре с прическата-и аз си мислех,че моята коса не иска да се къдри,докато не и направих едно студено къдрене-и то не искаше да ме отпусне повече от 8 месеца и накрая си отрязах косата  Rolling Eyes
и между другото-забелязах,че във всиките филмчета от youtube-все мацки-азиатки показват начина на гримиране-според мен на нашия, европейски тип очи този тип грим ще стои по различен начин,все пак пробвайте и после покажете  Party

Е сега,какво е това нападение-аз не съм и твърдяла лично,че пиша правилно-просто шушулче ми направи комплимент,аз благодарих и отминах-не се и стремя всяка запетайка да ми е на място-но ако трябва,кажи-ще почна и това да съобразявам. А що се отнася до главните букви-и тях започвам вече да ги пиша,където им е мястото-щом така трябва. А и употребата на запетаи преспокойно може да се замени с тази на тире-това е решение на самия пишещ по какъв начин ще подчертае или наблегне на казаното от него.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 18:40 от libellen

Общи условия

Активация на акаунт