Бихте ли си отрязали дългите коси, за да се направите на черта?

  • 75 669
  • 568
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 416
Да, Yulichka го каза много правилно! Hug  bouquet То се вижда от снимката и, че е много красива, с прекрасна коса. Ето един пример каква грехота е да се отреже такава коса! Дългата коса съвсем ама изобщо не е задължително да е нацъфтяла и неподдържана Naughty Ако човек се грижи добре за косата си и не я тормози с постоянни преси, маши и тем подобни вредни неща и разбира се ако по природа си има хубава коса, то не виждам причина да я реже. Разбира се трябва да я подрязва на 6 седмици, но съвсеем по малко, за да расте още по-хубава и здрава. За мое щастие природата ме е дарила с хубава коса - гъста, с плътен косъм, дълга, бляскава и не бих я отрязала за нищо на света!

# 511
  • Мнения: 37
косата си расте ще я подстрижеш и пак ще порасне няма за какво да съжаляваш

# 512
  • Мнения: 119
Много пъти от дълга коса съм минавала на къса. Преди някъде година и половина имах много хубава и дълга коса, после се подстригах късо, а сега съм с коса до раменете Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 09:58 от amnesia_

# 513
  • Мнения: 2 231
Аз съм го правила тоя номер веднъж, ама сега май не бих го повторила, особено след като напълнях и лицето ми стана топчесто Sad

# 514
  • Мнения: 89
ох и аз не смея  да я отрежа newsm03 . много ми харесват късите черти , а и на мен ми ходят, но знам че ще ми омръзне и после ще съжалявам.

# 515
  • Мнения: 0
Аз не бих.. моята коса е къдрава и не върви да е къса.. много искам да ми порасне повече, но винаги почва да цъфти..  Sad
ето и една снимка, на която леко съм си оформила къдриците:
 http://media.snimka.bg/4414/015082896-big.jpg

# 516
  • Мнения: 1 416
Аз не бих.. моята коса е къдрава и не върви да е къса.. много искам да ми порасне повече, но винаги почва да цъфти..  Sad
ето и една снимка, на която леко съм си оформила къдриците:
 http://media.snimka.bg/4414/015082896-big.jpg
Ооо, много ти е хубава косата - гъста, жива, къдрава, хубав цвят. Не си я режи, страхотна е Grinning

# 517
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз я подстригах още преди 2 седмици.Беше доста дълга ,но много пада също беше изтощена и изморена.  Mr. Green
Сега съм на каре,и не съжалявам.Пак ще порасне.

# 518
  • Мнения: 0
Аз не бих.. моята коса е къдрава и не върви да е къса.. много искам да ми порасне повече, но винаги почва да цъфти..  Sad
ето и една снимка, на която леко съм си оформила къдриците:
 http://media.snimka.bg/4414/015082896-big.jpg
Ооо, много ти е хубава косата - гъста, жива, къдрава, хубав цвят. Не си я режи, страхотна е Grinning

Благодаря много  Embarassed  Утре мисля да се боядисам тъмно кафяво, нюанс преди черното.. ама се чудя дали да ида първо да ми вземат връхчетата и тогава или направо да я боядисам а подстригването да почака  newsm78

# 519
  • Мнения: 1 416
Аз не бих.. моята коса е къдрава и не върви да е къса.. много искам да ми порасне повече, но винаги почва да цъфти..  Sad
ето и една снимка, на която леко съм си оформила къдриците:
 http://media.snimka.bg/4414/015082896-big.jpg
Ооо, много ти е хубава косата - гъста, жива, къдрава, хубав цвят. Не си я режи, страхотна е Grinning

Благодаря много  Embarassed  Утре мисля да се боядисам тъмно кафяво, нюанс преди черното.. ама се чудя дали да ида първо да ми вземат връхчетата и тогава или направо да я боядисам а подстригването да почака  newsm78
По-добре първо се боядисай, после се подстрижи, понеже се махат изтощените връхчета от боядисването като се подстриже. Peace

# 520
  • Мнения: 1
Не бих го направила. Винаги съм била фенка на дългите коси, и какво ли не слагах на тая глава, ама косата не ще да разте  hahaha Но от скоро ползвам хининова вода, и съм много доволна  Wink

# 521
  • Мнения: 183
Никога! За мен голяма част от красотата, чара и магнетизма на една жена е в косите и. Да отреже една жена косата си го свързвам или с голяма драма в живота и и много тежък период , както и с  разделяне със силата и, не знам защо, но аз така го възприемам. Косата е една от най-предизвикателните и неустоими части от тялото.

 Tired
по-късата прическа може да е много по-секси от дълга нацъфтяла и разпиляна коса...  Wink Всъщност сексапила е цялостно излъчване, което най-вече е присъщо за поддържани жени.
Не съм преживяла драма когато се подстригах , просто исках промяна на външния си вид..Истината е, че се чувствам идеално с тази прическа, все едно съм я търсила цял живот...

И с двете ви съм съгласна. За мен чара на една жена е косата и то дълга и права,но понякога се изискват и жертви. С много труд моята коса порасна доста дълга,но днес ще я поскъсявам Sad И не защото сам в депресия,имам проблеми и т.н.,а защото косата ми се нуждае от това . Е няма да съм на черта тип Виктория Бекъм,но от подобна прическа в момента ще стана с прическа близка до тази.

# 522
  • Варна
  • Мнения: 289
Като писах по-горе за нацъфтяли и разпилени коси имах предвид, че жените с коси под раменете са поне 80 % такива от това което виждам.Не ме кефят самодиви с коси до кръста, до коленете да не говорим, не знам лично мнение...За мен дори дълга коса е коса с форма и прическа, която дължина стига малко под раменете, за друго въобще не коментирам..Самата аз съм била с коса до кръста само на около 5 годинки, след това винаги съм поддържала някаква по-нормална дължина, въпреки че винаги ми е била относително дълга косата до преди 7-8 месеца .И хайде примерно  за тийнейджърка ок,ама жена над 35- 40 години с дълга коса до кръста нямам изобщо думи, не ми харесва и това е..
*~Miss~* , втората прическа ми харесва повече  Flutter По-оформена е и е много по-свежарска  Peace
А и има страхотни къдрави коси, ето момичето по-горе което е показало снимка, дълга и права коса не може да е критерий за сексапил, но всеки си има лична преценка.. Laughing

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
И хайде примерно  за тийнейджърка ок,ама жена над 35- 40 години с дълга коса до кръста нямам изобщо думи, не ми харесва и това е..

Shocked Shocked Shocked
имам дълга коса, доста под раменете, а до вчера беше и до кръста, но я подрязах 4-5 пръста ... бих могла да ти покажа дълга, здрава и лъксава коса ама не искам ...`щот не ти харесва за жена след 35 години и да не ти развалям деня с ....... отдавна не тинейджърка с дълга коса  ooooh!

според мен пък късата коса подхожда предимно на тинейджърки или дами с перфектно: лице, уши и стройно тяло  Crossing Arms

# 524
  • Варна
  • Мнения: 289
не искам да обиждам никого, съжалявам  Hug , въпрос на вкус, определно... Peace Само това мога да кажа..

Общи условия

Активация на акаунт