Бихте ли си отрязали дългите коси, за да се направите на черта?

  • 75 662
  • 568
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 435
Елфичка, наистина изглеждаш в пъти, в пъти по-добре. Това е твоята прическа просто. Peace

# 541
  • Мнения: 37
Елфичка, наистина изглеждаш в пъти, в пъти по-добре. Това е твоята прическа просто. Peace

 newsm10

# 542
  • Мнения: 211
И аз съм на мнение, че тази прическа е твоята, елфичка Hug

# 543
  • Мнения: 7 430
...на мен ми харесва и с по-дълга коса и сега.
Тя просто си е красива и както и да се подстриже, ще си остане такава  Peace

# 544
  • Мнения: 5 647
...на мен ми харесва и с по-дълга коса и сега.
Тя просто си е красива и както и да се подстриже, ще си остане такава  Peace


И аз съм на това мнение. Елфичка, много си красива, мила!   bouquet

# 545
  • Мнения: 0
Никога повече няма да си отрежа косата късо, веднъж го направих и страшно много съжалявам! Не бих си отрязала косата и туй то!   Wink

# 546
  • Мнения: 3
На този етап не, ще ми трябва дълга коса за бала, след време, а за година, не виждам как би ми пораснала косата пак на същата дължина.
Виж след 12сти клас, ще направя нещо много различно с косата си, обещала съм си.По принцип обичам да експериментирам, но на този етап не ми се ще. :е:

# 547
  • Мнения: 406
Чат-пат правя точно това, особено лятос.

# 548
  • Мнения: 2 172
Еее,момичета...изчервихте ме направо  Blush

Просто на каре бях единствено в 6 клас и си спомням ,че ми отиваше....но оттогава все съм ту с дълга,ту с къса....и най-накрая се реших на карето....ама малко след дъжд качулка  Laughing То май му мина модата вече....ама не ми пука...ще си бъда така,а пък се и поддържа лесно....малко четка след баня,малко лак и съм готова.Няма преси,мреси...тупирвания...големи издухвания....

Но тъпото е,че седмица преди карето бях на друг фризьор,който реши,че няма да ми отива каре въобще и се поддържало много трудно и искала да ме подстриже "така както тя виждала нещата"  ooooh! ако знаете каква дупка ми направи от лявата страна,лошо ми стана.Надъвка ме жестоко,направи ми някаква странна оръфана прическа и много се притеснявах,че няма да стане карето след това.Но отидох при една друга много печена фризьорка и каза,че ще се получи.Не е това,което трябва да е,защото отпред липсват дългите неща,които трябва да ги има...и е малко на пластове отстрани,но нищо де...ще порастне и ще се изравни  Grinning

# 549
  • Мнения: 800
Да - отрязах си косата.Беше малко над кръста бяло руса ,направех я много къса/Гала преди беше с такава коса/и  черна  Wink
Понякога съжалявам ,липсва ми дългата коса,но сега съм решила да я пускам отново.

# 550
  • Мнения: 385
То май му мина модата вече....ама не ми пука...ще си бъда така,а пък се и поддържа лесно....малко четка след баня,малко лак и съм готова.Няма преси,мреси...тупирвания...големи издухвания....
А сега де, значи и аз изпуснах модата! А каква прическа е модерна, имам предвид в "късия диапазон"?!
Иначе Елфичка, и така ти е чудесна косата Peace

# 551
  • Мнения: 37
Елфичка не му е тук мястото но аз да попитам Embarassedс каква боя се боядисваш

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 116
Не бих Peace

# 553
  • Мнения: 2
Здравейте момичета  .. от доста време искам да направя някаква промяна с косата си пиша тук в сайта ако може да ме посъветвате ... намерих сайт за прически и се спрях на тези бихте ли ми казали дали ми отива  Praynig мисля си и за черта до раменете ..

сега съм си така(косата ми е чуплива) http://media.snimka.bg/4498/015251342.jpg а се спрях на това http://media.snimka.bg/4498/015251344.jpg и http://media.snimka.bg/4498/015251346.jpg amiiii

# 554
  • Мнения: 37
намен ми харесва повече втората прическа

Общи условия

Активация на акаунт