Нямам желание за секс!?

  • 10 253
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Ето - почти полунощ е.
Авторката, обладана от психичния си проблем, вероятно практикува удолетворяващ тялото и опустошаващ душата секс.
Мисля скоро да пусна и аз тема в ДиС, белким се сдобия с такваз проблемация и последващите я логично ежедневни разработки.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
А може би някъде из главата ти се мъдри все още мисълта за онзи, предишния?..

# 17
  • Мнения: 85
Снощи реших да си легна и да не правим секс...така малко да си дам почивка...днес явно приятеля ми усеща че става нещо с мен,сутрината аз само го попитах изглеждаш притеснен има ли нещо и той ми отвърна има нещо което ме притеснява, но довечера ще говорим и двамата тръгвахме за работа...а вътрешно аз направо се боря със себе си.Чувствам се ужасно и дори незнам как да постъпя...мисля че изобщо нищо няма да се получи...дори и да проведем този разговор аз нямам никакво желание за промяна..а и как би се променил той като аз самата вече не го желая....как може да се случва това и на какво се дължи...в един момент толкова много да искам да съм с него и в следващия изобщо да не го желая...когато ме прегръща и целува на вън ми е добре харесва ми, в момента в който сме в леглото и започне да ме целуува или прегърне просто от любов не с умисъл за секс аз неискам да го прави и ми е неприятн...немога да продължавам така..явно никой не е изпитъл подобно чувство и не може да ми даде съвет...но мисля че май се насилвам да бъда с този човек просто да не съм сама...и да угодя на родителите си и да ги направя щастливи..и най-лошото е че аз му обещах че ще сме заедно и че ще се оженя за него а сега трябва да го ЗАРЕЖА, плюс това е от друг град и специално заради мен се премести...оф оф голяма каша стана....незнам какво ще стане довечера...но ще ви пиша...

# 18
  • Мнения: 3 423
оф оф голяма каша стана....незнам какво ще стане довечера...но ще ви пиша...
Ох, миличка, дано само да не те пребие довечера.
Какъв ви е радиаторът? Чугунен ли? Дано не боли.
Направи се на заспала, нека той заспи пръв. После
стани и ела да ни разкажеш какво е чувството.

# 19
  • Мнения: 4 753
Снощи реших да си легна и да не правим секс...така малко да си дам почивка...днес явно приятеля ми усеща че става нещо с мен......
плюс това е от друг град и специално заради мен се премести...оф оф голяма каша стана....незнам какво ще стане довечера...но ще ви пиша...

Да, то и моя така... за 7 месеца веднъж сме правили секс и той май нещо ме подозира....  Thinking
Плюс това съм от другия край на града и специално заради него се преместих, че и дете му родих... голяма каша, ама аз пак ще пиша...  Whistling

# 20
  • Мнения: 85
Здравейте на всички.Искам да ви кажа , че си дадох сметка за това че съм на 28г. и си мисля че вече няма за кога да чакам и трябва да се оженя явно за първия който ми предложи и така си потъпквам целите и се примирявам с много неща...та просто осъзнах че това не е човека и може би силното ми желание да създавам семейство ме обърка така....в момента се чувствам много добре, защото разбрах причината и за физическото ми нежелание към него...разказах му всичко прие го тежко но и той явно го е почувствал същото и това е общо взето явно че не е нормално да нямаш физическо желание както много от вас ми писаха...Благодаря на всички...важно е че открих причината за това, сега съм сама но пък съм щастлива Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 844
поздравления,че си открила същината на проблема...
но сподели с нас все пак каква е причината..? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Oт неделя по обед до вторник сутринта ти прозря проблема си и вече си щастлива и сама?!

Форумът е велика сила, ей!!!
Изпадам в мълчина.

# 23
# 24
  • Мнения: 1 731
Oт неделя по обед до вторник сутринта ти прозря проблема си и вече си щастлива и сама?!

Форумът е велика сила, ей!!!
Изпадам в мълчина.

 Laughing Laughing Laughing Peace

# 25
  • Мнения: 9 991
Сама си ,но пожелавам ти да срещнеш мъж ,който да го дебнеш да влезнете в спалнята с нетърпение.

# 26
  • Мнения: 680
Здравейте на всички.Искам да ви кажа , че си дадох сметка за това че съм на 28г. и си мисля че вече няма за кога да чакам и трябва да се оженя явно за първия който ми предложи и така си потъпквам целите и се примирявам с много неща...та просто осъзнах че това не е човека и може би силното ми желание да създавам семейство ме обърка така....в момента се чувствам много добре, защото разбрах причината и за физическото ми нежелание към него...разказах му всичко прие го тежко но и той явно го е почувствал същото и това е общо взето явно че не е нормално да нямаш физическо желание както много от вас ми писаха...Благодаря на всички...важно е че открих причината за това, сега съм сама но пък съм щастлива Simple Smile
ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ!
Бъди щастлива и вярвай в истинската любов! bowuu
  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 092
много се уплаших от думите ви...ами не го правя насила, но не ми идва от вътре желанието...правя го просто физически, без психически да се отдавам на това...честно казано много се уплаших от всичко защото въпросния мъж ми предложи брак и аз приех и даже го запознах с родителите ми...и се чудя дали да не се откажа...на 28 съм и всичко което изчетох ми се струва страшничко...много съм притеснена в момента
и много си объркана ..някак си нетипично за 28
Здравейте на всички.Искам да ви кажа , че си дадох сметка за това че съм на 28г. и си мисля че вече няма за кога да чакам и трябва да се оженя явно за първия който ми предложи и така си потъпквам целите и се примирявам с много неща...та просто осъзнах че това не е човека и може би силното ми желание да създавам семейство ме обърка така....в момента се чувствам много добре, защото разбрах причината и за физическото ми нежелание към него...разказах му всичко прие го тежко но и той явно го е почувствал същото и това е общо взето явно че не е нормално да нямаш физическо желание както много от вас ми писаха...Благодаря на всички...важно е че открих причината за това, сега съм сама но пък съм щастлива Simple Smile
а после пък това ... ти наистина ли Simple Smile
И аз изпадам в мълчина....и малко ме гризе някаква недоверчивост...моля за извинение ако обиждам някого

# 28
  • Мнения: 2 070
Е кво се извиняваш, тя темата си е явно пързалка от всякъде.

# 29
  • Мнения: 118
Пробвала ли си групова терапия?

Общи условия

Активация на акаунт