Mari^ с добри новини се върна в ДОБРИЧ!(44)

  • 13 956
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 392
Днес Ванеса на мама Беборина навършва 3 годинки!!!    Two Hearts
Нека мама и подари за Коледа едно сладко и здраво бебче!!  newsm32
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВАНЕСИ, РАСТИ БЕЗГРИЖНО И ВЕСЕЛО ДЕТЕ!!!   newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm67 newsm67  Gift  ura Tada  Party Time

# 16
  • Мнения: 377
Честито на малката Ванеса -много здраве  и безгрижно детство!
Беборина честито!Весел празник!  bouquet

# 17
  • Мнения: 408
Здравейте, днес моят син навършва три години и изскам да ви почерпя виртуално  cook beer newsm38

# 18
  • Мнения: 335
Зоре,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОЛЕМИЯТ ВЕЧЕ КРИСКО Пожелавам му от сърце,преди всичко да е здрав,много да ви радва и слуша! А на теб много усмивки и хубави емоции днес  Hug  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 335
Красе Обретенова,беше страхотна по БТВ    bouquet

# 20
  • Мнения: 377
Зори честито пораснало момченце !Да ви е много здрав , весел и щастлив

# 21
  • Мнения: 167
Хей, че е хубаво да има празнуващи! Честито на всички щастливки и щастливци! Айде и аз да си изпрося една честитка за утре-нашият тати е от тези, дето пазят родното небе от гнусния империЪлизъм smile3501 newsm62 с болшевишки  newsm10 СУ 25 в авиобаза Безмер-Кукерландия /Ямбол,де/. И той и колегите му да са здрави и късметлии-си пожелавам аз по повод утрешния Ден на БГ армията,или колкото  и каквото  Sadе останало от нея...

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 298
ГЕРГЬОВДЕН Е ДНЕС Hug ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

Айде и аз да си изпрося една честитка за утре-нашият тати е от тези, дето пазят родното небе от гнусния империЪлизъм smile3501 newsm62 с болшевишки  newsm10 СУ 25 в авиобаза Безмер-Кукерландия /Ямбол,де/. И той и колегите му да са здрави и късметлии-си пожелавам аз по повод утрешния Ден на БГ армията,или колкото  и каквото  Sadе останало от нея...
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ. КРАСИ, ЧЕСТИТО НА МЪЖЛЕТО ТИ . СНОЩИ ТЕ ГЛЕДАХ НА БТВ , СТРАХОТНА БЕШЕ bouquet

Честито и на всички имали повод да празнуват през последните дни  bouquet  bouquet  bouquet

Хайде на сутрешното кафенце. Заповядайте Wink

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 958
Привет на всички.
Днес имам именик и е редно да почерпя:






Честито на всички именици!

# 24
  • Мнения: 167
Кемиииииииииии! Специални именденски поздрави за  Вожда smile3525 на семейството ти! Да му е здраве и късмет! Голяма сърдечна честитка на всички които са или имат скъпи Именници! Здраве!

# 25
  • Мнения: 408
Благодаря на всички за пожеланията.
Честит имен ден на всички празнуващи. smile3525

# 26
  • Мнения: 335
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОЙТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!   bouquet   bouquet   bouquet

Красе,специални поздрави на мъж ти  Simple Smile (хехехе,нали и ние сме в отбора на пазещите родината  Wink )

Много усмихнат и слънчев ден на всички останали  Hug Днес почивам и ще сме по разходки  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 821
Честит Имен ден на Гошо, Креми! Да е жив и здрав!
Честит Имен ден, Гале?/Галите и те празнуват днес, нали?/Здраве, здраве, здраве!
Честито и на други, носещи името Георги и производни!

# 28
  • Мнения: 41
честит имен ден на всички празнуващи днес!!!!![/color]  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 377
Честито на всички именници и семействата им!
Честито и на всички в Бг армия!
И нашия тати е именник днес ! Drunk Wine Glass beer2 cook
Краси изтървала съм е вчера по Бтв ! CryПо новините ли беше това да те видя в нета!

Общи условия

Активация на акаунт