Mari^ с добри новини се върна в ДОБРИЧ!(44)

  • 13 946
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДЕСИ!
ДА Е ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА!

# 286
  • Мнения: 11 607
Честит Първи юбилей на Деси! Да е здрава и да има безгрижно детство!

# 287
  • Мнения: 2 821
Ани, да ти е жива и здрава Деси!
Нека е безкрайно щастлива и безгрижна!
Весел празник!
Целувки!
  bouquet

# 288
  • Мнения: 774
Ани,да ти е живо и здраво порасналото момиче и много да те радва balloon balloon balloon

# 289
  • Мнения: 377
Ани честито ви рожденничка!Да ви е много здрава , щастлива и много успехи във всяко начинание!

# 290
  • Мнения: 41
добро утро момичета благода ря ви за пожеланията но вчера бях на работа и нямаше как да се включа а днес с малката сме в къщи понеже е с висока температура от вчера.анушка честита ти рожденничка да ти е жива и здрава и от здраве да не се отарве.

# 291
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Anushka,честита ти рожденичка!!!  bouquet

# 292
  • Мнения: 39
Anushka,честито ви рожденичка.Да ви е жива и здрава,много да ви радва и да има късмет в живота. bdbaloni

# 293
  • Мнения: 80
Честит рожден ден на Деси!Щастливо детство и пожелавам .Мами малко да се посмеем :

  Модерна Циганка - гледачка към минаваща девойка: "Алоооуу, чаровницееей,
спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш! Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, стига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та `аресва, иска да та джазка виртуално. Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре. Аууу, малка ръчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, палавницееей. Немаш ли с кво друго да си играйш, ма? Тука виждам голем трафик от един сайт с много хиксчета... Ама си ъпдейтвай антивирусната и файъруола да н`си наджипкаш компа с виртуални въшки.

          Дай ся пет лева и Господ да та пази барабар със софтуера и хардуера! Къде тръгна, ма? Шъ та кълна, да знайш:   

          Да ти са напълни компа с вируси дано! Виндовса да ти висне кът` гъза на прабаба ми!!! Ре-инстол секи ден да прайш и от бъгове да н`съ отървеш! Да ти го нахакат здраво в айпито! Имйела със спам да ти затрупат! Само грозни аватари да намираш! Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий! Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат акаунтите!
Пейфорфрий да
та намрази!!! "

# 294
  • Мнения: 11 607
Велина, таз циганка ме умори! Благодаря за настроението!

# 295
  • Мнения: 130
Благодаря ви момичета ,че сте се сетили за мен!   bouquet

Аз съм много заета от както започна сезона при нас. Работя всеки ден без почивка ,че и Ванеса милата се мъчи с мен .Ходим заедно на работа, защото няма кой да я гледа,а и сме пак самички нашият тати пак  липсва.С две думи купона е пълен.
Добре ,че бебчето е добре и не ми създава грижи,дано през цялата бременност да е така.  Praynig

Честита рожденичка Ани !  Да ти е жива и здрава и много да те радва!   Heart Eyes

Велина много ме разсмя посред нощ!Ще заспя с усмивка!  Hug

# 296
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро. Благодаря на всички за пожеланията!!!  Heart Eyes
Рожденничката имаше много емоционален, натоварен ден, който завърши с концерт на трупата й в Младежкия дом. Много, много хубав ден!!!

Някой май трябва да пусне нова темичка.

Аз имам едно много отговорно питане. Трябва ми мнение за д-р Манолова - педиатър.
Боре, помогни!
Благодаря предварително!   bouquet

# 297
  • Мнения: 2 821
Аз имам едно много отговорно питане. Трябва ми мнение за д-р Манолова - педиатър.
Боре, помогни!
Благодаря предварително!   bouquet

Ще поразпитам. Чувала съм рекламата й по радиото. Знам, че кабинетът й е в Авицена.

ПП. Както знаеш мненията по тези въпроси са относителни. Субективни. Може би ако те интересува нещо конкретно...или пък ако е въпрос на избор между нея и друг педиатър..нямам лични впечатления...

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 11:52 от МамиБлю

# 298
  • Мнения: 377
Добро утро. Благодаря на всички за пожеланията!!!  Heart Eyes
Рожденничката имаше много емоционален, натоварен ден, който завърши с концерт на трупата й в Младежкия дом. Много, много хубав ден!!!

Някой май трябва да пусне нова темичка.

Аз имам едно много отговорно питане. Трябва ми мнение за д-р Манолова - педиатър.
Боре, помогни!
Благодаря предварително!   bouquet
Д-р Манолова е приятелка на моята д-рка и я е замествала .Впечатленията ми са ,че е мила и се държи много внимателно с децата .Братовчедка ми са доволни от нея(цялото семейство са при нея).Беше изписала антибиотик на Гого за хрипче в гърдите , което той си има от самото раждане(но не е знаела че е така).Все пак беше преди 2 години това не съм я срещала скоро.

# 299
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте Hug

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ ПРЕЗ ИЗМИНАЛИТЕ ДНИ!  bouquet  bouquet  bouquet

Не съм включвала скоро компа и няма кой да сложи по едно кафенце, хайде сега едно следобедно - заповядайте  Wink

Общи условия

Активация на акаунт