10 евъргрийна,free edition,от свекъра(свекървата) - 2

  • 152 769
  • 701
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 889
Леле Меги Ан, какъв човек е свекърва ти, ужас!  #CrazyЗаслужава не да я застреляш, ми и аз не незнам!

# 421
  • София
  • Мнения: 547
-аз ще и гледам детето да се разходи тя до София Shocked

 Shocked нямам думи
евала, че си се отказала от "разходката" Peace

# 422
  • Мнения: 76
Здравейте отново! Аз се присетих за още един бисер на "старата" Г-жа Георгиева - кумата ни роди наскоро момченце. И нашата свеки видяла на едно место хубави одеала и му купила едно за подарък. Прибира се вкъщи, изпаднала в еуфория ме вика да видя какво е купила на малкия. И що да видя  Shocked  червено одеало.  И я питам що червено, а не някакъв друг цвят - детето е момче. А нашата доволно ми казва" Ми имаше само розово,оранжево и червено. Ама на мен червеното по-ми се видя за момченце отколкото оранжевото"  Laughing  И нали се сещате, че каквато и дреха да ми е подарила къде заминава. Та съм казала на мъжа като се роди нашето бебе,дано всичко е ок , чакаме го през август, по-добре е майка му да не ни купува нищо без мое присъствие, че иначе само ще си дава парите за глупости.

# 423
  • Мнения: 141
-аз ще и гледам детето да се разходи тя до София Shocked

 Shocked нямам думи
евала, че си се отказала от "разходката" Peace
е как можех да се разхождам в такъв случай,малко ми беше гузно около полвин час обаче ми мина Wink

# 424
  • Мнения: 315
няма защо да ти е гузно,тя сама си го е направила да се научи да си държи езика зад зъбите

# 425
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Абе така е, ама свекърът какво е виновен? Предполагам, че аз ако бях щях да се вбеся, да и кажа две сладки приказки, да си взема детето и да ида да свърша работата, за която съм се ангажирала. А с нея да не се занимавам повече. Така обаче е малко кофти, защото кръводарители особено за спешен случай не се намират толкова лесно. А е жизнено важно.

# 426
  • Мнения: 59
здравейте Simple Smile
много се смях на бисерите на родата на всички тук  Laughing
и аз имам един случай но на него незнам дали да се смея или да плача :
току-що се бяхме нанесли с мъжа ми в неговият апартамент ( който е след основен ремонт със средства на свекито , за което евала ) и се готвим за сватба , та покрай многото емоций и малкото време свекито идваше да ми помага за подредбата . Та може би 2 месеца след като се нанесохме окончателно един ден след като 1-2 дни преди това тя е била вкъщи забелязвам че на телевизора в СПАЛНЯТА НИ се подписала ( стана ми много кофти , защото все пак още не можех да се ориентирам , а пък и с подготовка за сватба и ходене на работа  не остава  много време ) та питаме я ние защо го е направила , а тя "Ами аз се пошегувах "

# 427
  • Мнения: 2 974
Ами, "прашасала" си и ти го напомня newsm78

# 428
  • Мнения: 59
да де това ми стана ясно , ама все пак не мисля че беше много подходящо ,  пък и аз не се оправдавам , защото съм сигурна че всеки има и е имал такива моменти  когато жилището му не е блестяло от чистота Simple Smile

# 429
  • Мнения: X
да де това ми стана ясно , ама все пак не мисля че беше много подходящо ,  пък и аз не се оправдавам , защото съм сигурна че всеки има и е имал такива моменти  когато жилището му не е блестяло от чистота Simple Smile

Мда, глупава постъпка е това. Всеки е имал такива моменти, естествено. Все пак ти си знаеш кога ще намериш време да си избършеш прахта. Ако е искала да помогне - да я е избърсала, но да се разпише... егати и тъпия намек! Извинявам се за оф топика.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Моята се обади да ми каже да не проветрявам, че така влизал прах и после сина и трябвало да го бърше( понеже аз си клатя краката в тази къща) и ми се накара,че как така още не съм усетила бебето, хората откога още ехеее....

# 431
  • Мнения: 220
Моята се обади да ми каже да не проветрявам, че така влизал прах и после сина и трябвало да го бърше( понеже аз си клатя краката в тази къща) и ми се накара,че как така още не съм усетила бебето, хората откога още ехеее....
Искам веднага да се засрамиш, заради изоставането ти. Хората ехеее от кога си усещат бебетата, а ти.... Joy Joy Joy

# 432
  • Мнения: 379
абе момичета не се сещам обясних ли ви, че трябвало да си гледам бебето на 36 градуса температура, защототолкова ми била температурата в корема и то като излезнело не трябвало да усеща рязко разликата. и понеже ние го гледаме на 20-22 градуса сме щели да го простудим.
аааааа и друго - понеже "харча много пари за глупости", за да пестим от памперси трябвало вътре в памперса да слагам тензухена пелена, която като се наака бебето да махам и така да спестявам поне по един памперс.... е добре ама ако не се наака а само се напишка нали ще му стои мокро на дупето, което е и основната идея на памперсите...
и друго - лишавала съм си детето от ценни витамини като не му давам сокове от моркови и ябълки във втория месец....
и трябвало вече да започвам и киселото мляко...
абе просто честно ви казвам - напоследък рядко пиша тук ама то вече на смях ме избива , а не на яд... все си мислех, че и глупостта си има граници ама...
ааааа и друго:
от няколко виждания насам като го гушне и то се върти към мен тя му вика"къде е бабе Катето /аз/, а къде е Катето?" аз първия, втория, третия път си замълчах ама в събота й викам "бабе ама аз не съм Катето, а съм му мама", а тя ми отговаря "де бе то сега не разбира". замълчавам си аз отново и след малко го гушкам и викам "къде е маме Марето", а тя вика "ама на мен не ми отива да съм Марето, аз съм му баба"... е викам си нали не разбираше де... а междувременно мъжът ми е "тате"... Laughing
е пуснах ви малко да се посмеете - сега пак ще отсъствам докато събера материал 

# 433
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Моята свекърва не може да каже Кауфланд и съответно казва на магазина Кауфа! Има още бисерчета в тази посока, ама сега не се сещам Simple Smile

# 434
  • Мнения: 165
абе момичета не се сещам обясних ли ви, че трябвало да си гледам бебето на 36 градуса температура, защототолкова ми била температурата в корема и то като излезнело не трябвало да усеща рязко разликата. и понеже ние го гледаме на 20-22 градуса сме щели да го простудим.
аааааа и друго - понеже "харча много пари за глупости", за да пестим от памперси трябвало вътре в памперса да слагам тензухена пелена, която като се наака бебето да махам и така да спестявам поне по един памперс.... е добре ама ако не се наака а само се напишка нали ще му стои мокро на дупето, което е и основната идея на памперсите...
и друго - лишавала съм си детето от ценни витамини като не му давам сокове от моркови и ябълки във втория месец....
и трябвало вече да започвам и киселото мляко...
абе просто честно ви казвам - напоследък рядко пиша тук ама то вече на смях ме избива , а не на яд... все си мислех, че и глупостта си има граници ама...
ааааа и друго:
от няколко виждания насам като го гушне и то се върти към мен тя му вика"къде е бабе Катето /аз/, а къде е Катето?" аз първия, втория, третия път си замълчах ама в събота й викам "бабе ама аз не съм Катето, а съм му мама", а тя ми отговаря "де бе то сега не разбира". замълчавам си аз отново и след малко го гушкам и викам "къде е маме Марето", а тя вика "ама на мен не ми отива да съм Марето, аз съм му баба"... е викам си нали не разбираше де... а междувременно мъжът ми е "тате"... Laughing
е пуснах ви малко да се посмеете - сега пак ще отсъствам докато събера материал 

 hahaha голям смях... ама на чужд гръб! вярвам изобщо не ти е било смешно отначало! тя мойта свеки викаше на внука си "моя син"....  newsm78 мчи на мен кЪФ ми се пада тогава, дето съм му майка? А?  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт