Количка за зимно бебе

  • 11 660
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 891
Всички са ти препоръчали комбинирана и моят съвет е за такава  Peace

И аз така мисля Peace

# 16
  • Мнения: 1 931
Първата количка беше със зимен и отделно летен каш, като и на адапторите за зимният кош се слага и коша за кола. Зимният кош бе чудесен за зимно бебе, а и можеше да се слага и на колата. Сина е роден 20.12. Там някъде и сестра ми ще роди и тя се насочва към същата марка колички. Гледай да е с голями гуми и ако е триколка за зимата е по-удобна. На сняг сме излизали и не съм имала проблеми никъде да минавам.
Последната зима с щерката бяхме с количка с 4 гуми и предните въртящи, на снега не можех да мръдна никъде с нея и добре, че тя си ходеше, та къде се носехме, къде ходи и изкарахме зината, но за сняг не стават.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Вземи си комбинирана и лека количка за да можеш да я ползваш и лятото и зимата.
Peaceдаже аз продавам моята.Ако искаш да я видиш,пиши на ЛС.
Идеална е за всеки сезон и е лека.

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Комбинирана количка е най-добре. Моето бебе е родено на 07.12. и в началото на февруари купихме количката - HAUCK DISNEY BABY. Доволна съм от нея. Но за следващото лято ще сме с лятна количка /имам такава от по-голямото ми дете/.

# 19
  • Мнения: 22 437
дъщеря ми се роди август, (7месец) изписаха я септември, но цяла зима си изкара на вън доколкото времето позволяваше
взех комбинирана количка Грако, Quatro Travel system tour delux изключително доволна съм, има порт бебе и столче за кола. В порт бебето постоянно я разнасях, особено на кратки разстояния. Сега ми е малко тежка и може би ще взема друга лятна количка. )

# 20
  • Мнения: 1 152
Както разбирам дори не е нужна количката веднага за ползване и трябва да е комбинирана. За избор на конкретна количка видях, че има теми и вярно не е лесно решението.   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
e първите 5-10-20 дни няма да излизате...после ще ти е нужна...все пак е по-добре да е купена предварително...или поне да си я харесала и видяла на живо...

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Първоначално наистина вероятно няма да излизате.
Хубаво е количката да бъде с големи гуми и по възможност да има кош за новородено - вътре бебто е много защитено. Другият вариант е портбебе или зимен чувал.

# 23
  • Мнения: 9 973
Вземи си комбинирана и лека количка за да можеш да я ползваш и лятото и зимата.
Peace аз така направих

# 24
  • Мнения: 403
Още е рано за мен, но аз обичам да планирам всичко и искам мнения от мами със зимни бебета. Каква количка конкретно избрахте за вашето бебе родено декември, предвид първите излизания зимата и после летния период?
Съседката ми е със зимно бебе/14.12/.Нейния избор е комбинирана количка на Пег Перего-КЕНТРО.Много добро попадение.Тежи 8.5кг.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 857
И ние бяхме с комбинирана количка на MAC England. Много е подходяща за зимата.ПОчти нова е и ще я ползваме и за второто бебе;)
Отделно купихме лятна.
  Peace  Широка е и предпазва бебето много добре от студа и вятъря. Недостатъка при нея е, че е много тежка и трудна за управление, но с малко повече практика се свиква  Wink. Отделно купихме лятна количка.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз също чакам зимно бебе.Купихме Бреви Ово,която е 3 в 1. Но много хубав вариант е и Чико Дуо СТ 0.2 която е комбинирана, много лека и заема малко място.

# 27
  • Мнения: 126
Избери си някаква комбинирана, но да е по-лека. Хем ще я ползваш зимата, хем лятото. Аз също си взех комбинирана, но сега я смених с лятна, т.к. когато я взехме не помислих че тежината и ще ми пречи.

# 28
  • Мнения: 1 428
Дъщеря ми е родена декември месец.Купихме комбинирана количка.По-лека е и можеш да я използваш и другите сезони  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Дъщеря ми е родена през януари. Количката ми е Маг Ингланд комбинирана с въртящите се колела. Ужасно ми е тежка и ако можех да върна времето назад, щях да си купя лятна количка плюс отделно покривало за краката (или порт бебе) и дъждобран.

Докато детето е малко, спокойно може с упоменатите принадлежности да си спи в лятна количка. А после, когато почне да наддава и да расте, няма да ти тежи толкова. В сняг така и не успях да се преборя с преспите, въпреки че гумите са ни доста големи.

Мислех си, че е важно количката да е с големи гуми, да е комбинирана, да е не-знам-каква-си... голяма грешка ooooh! За мен най-важно е да е лека. Само дето вече я позлваме веднъж седмично я има-я не и няма за къде тепърва да търся нова количка.

Общи условия

Активация на акаунт